Марс Тайгер для АСЕ 250/300i/Euro/400i

Захист зайвим не буває! Оригінальний захист для котушки за ціною виробника. Купити захист на котушку можна тут.

Всім шукачам скарбів знайома така ситуація, коли з рідною котушкою Garrett Ace 250, яка має невеликий розмір, глибини вже не вистачає, а велика дуже «фонить». Така ситуація «вимагає» відповідного рішення, а точніше відповідну котушку. Цю проблему вирішує відома всім котушка Mars Tiger. Враховуючи її розміри і глибинні показники - вона відмінно справляється з засміченої територією, при цьому показуючи відмінну глибину. Ідеальний варіант для покупки в якості додаткової котушки для вашої Аськи.

Огляд котушки Mars Tiger

Mars Tiger - це DD котушка еліптичної форми, розміром 32х24 сантиметри. Її форма розроблена спеціально для того, щоб забезпечити максимальне захоплення пошукової площі. Призначена для всіх видів пошуку, такий собі «універсальний солдат». Ще одним фактом, який сприяє комфортному пошуку є легка вага, всього 612 грам. Така, досить мала вага, обумовлена спеціальним компаундом, яким залитий низ котушки, а також порожнистими ребрами.

Mars Tiger ACE

«Вуха» котушки виготовлені з удароміцного пластика, як і корпус котушки. На цей раз вони оснастились додатковою перегородкою, яка фіксує положення відносно корпусу. Це дозволяє запобігти тріщини і відколів в процесі активного пошуку.

Гермоводи котушки, а надалі і кабель, розміщені з «правильної» сторони, тобто праворуч. Це така собі класика, до якої чомусь не звернулися при розробці стандартної котушки для Аськи. Гермоводи і кабель виконані в кращих традиціях Mars MD - досить еластичні і м'які. Але при цьому кабель не тонкий і вселяє довіру не тільки зовні, але і на практиці. Навіть найжорсткіші умови використання не принесуть йому шкоди, а питання про «перелом» взагалі закрите. Гермовод теж не поступається за практичністю, відрізняючись хорошою стабільністю при використанні і відсутністю хибних сигналів.

Інший кінець кабелю оснащений стандартним роз'ємом на 5 пінів, але тепер уже з додатковою термоусадочною трубкою. При використанні ніяких питань не виникає, все досить надійно без будь-яких люфтів.

Тести котушки Mars Tiger

Для того щоб визначити переваги котушки Mars Tiger, ми провели ряд тестів, і ось що отримали:

Garrett Ace 250 Стандартная Nel Tornado Mars Tiger
Ціль Метал Глубина (см)
1к. Александра І Мідь 23 38 36
5к. Екатерины ІІ Мідь 29 45 43
5к. СССР Мідний сплав 27 42 40
"Чешуя" Срібло 14 19 18
Обручка 19∅ Золото 20 32 30

 

Де купити котушку Mars Tiger?

Інтернет магазин Фортуна є офіційним представником компанії Mars, і працює з виробником на пряму. Купити котушку Mars Tiger для металошукача Garrett Ace ми пропонуємо у нас, і ось чому:

 • Ви отримуєте офіційний продукт з гарантією виробника на 2 роки;
 • Вам пропонується найкраща цінова пропозиція по всій Україні;
 • При покупці Ви отримуєте комплектацію (болт для кріплення, заглушка на роз'єм);
 • Доставка товару абсолютно безкоштовна;
 • Зручні методи оплати;
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування;
 • Постійна підтримка.

Глибина котушки Марс Тайгер для Гаррет Асі 250:

 • 1 коп. СРСР - 24 см.
 • Римський динарій - 30 см.
 • Обручка - 35 см.
 • 5 к. СРСР - 40 см.
 • Каска - 80 см.
 • Максимальна глибина - 170 см.
Країна походження Україна
По розміру Середні (універсальні)
По виробнику Mars

 

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук
image
Николай
2017-06-14
Катушка идет с защитой? Если нет,то можно получить в подарок с катушкой как Вашему клиенту?(пару месяцев назад брал у Вас аську 250) Т.050 949 75 02