Котушка Mars Goliaf Ace ALL

Захист зайвим не буває! Оригінальний захист для котушки за ціною виробника. Купити захист на котушку можна тут.

Ми завжди прагнемо до чогось нового і кращого. Відчуваємо нові розробки, нові технології, нові відчуття. До такого списку «новинок» можна віднести безліч технологічних нововведень, що надійшли до використання суспільством. Яскравим прикладом такої новинки, точніше більш свіжої розробки, є котушка Mars Goliaf - уже всім відомого виробника Mars MD. Дана котушка дозволяє збільшити пошукову глибину і при цьому зберегти стабільність - і це дуже важливо. Адже для котушок такого розміру, проблема з неправдивими сигналами вельми актуальна.

Огляд котушки Mars Goliaf

Дана котушка є яскравим представником великих пошукових котушок свого цінового діапазону. Корпус котушки має круглу форму, розміром 15 дюймів (38 сантиметрів). Для виготовлення використовується міцний удароустойчивий пластик. Це підтверджує напис на упаковці зі змістом «STOP захист». Розробники запевняють що їх корпус на стільки міцний, що не потребує додаткового захисту. А деякі ще й додадуть, що захист є перепоною для сигналу. Цей факт має право на життя, хоча показник дуже малий, буквально до 1 см.

Катушка Mars Goliaf

STOP защита

Той факт, що котушка виготовлена ​​з ударостійкого пластику відмінно позначився на міцності «вух» кріплення. Минулі генерації мали досвід поломок, але тільки не зараз. Кріплення зроблені дуже міцно, а ті вже відмінно фіксують нижню штангу металошукача виключаючи можливість люфту.

Ушы Mars Goliaf

Потрібно відзначити міцний і водночас дуже еластичний гермовод. Існують різні варіанти його забарвлення, починаючи від стандартного чорного і закінчуючи яскравими зеленими і жовтими. Гермовод відмінно показав себе в процесі тестування, не створюючи «ложняків» при вигинах. Кабель котушки виконаний в класичному стилі з гнучкого прогумованого матеріалу. Така м'якість дозволяє уникнути переломів і пошкоджень.

Гермовод Mars Goliaf Кабель Mars Goliaf

Відповідно до входу металошукача Garrett Ace 250, котушка Mars Goliaf має стандартний роз'єм на 5 пинов з додатковим елементом кріплення.

Разъем Mars Goliaf

Низ котушки залитий епоксидною смолою зі спеціальними «присадками». Така суміш робить котушку дуже міцною і одночасно легкою. До того-ж враховуючи пустотілі ребра, котушка важить всього 700 грам. Це дозволяє проводити пошуки тривалий період.

Низ катушки Mars Goliaf Пустотелые ребра Mars Goliaf

Нещодавно компанія змінила офіційну назву котушки, замість звичного Goliaf тепер Ви побачите напис Mars Goliath. Але як показує практика, всі користувачі як і раніше використовують стару назву.

Mars Goliath

Тести котушки Mars Goliath

Досить великий розмір котушки дозволяє збільшити пошукову область. Для того щоб перевірити глибинні характеристики ми провели тестові дослідження і отримали наступні результати:

Garrett Ace 250 Стандартная Nel Tornado Mars Tiger
Ціль Метал Глубина (см)
1к. Александра І Мідь 23 38 36
5к. Екатерины ІІ Мідь 29 45 43
5к. СССР Мідний сплав 27 42 40
"Чешуя" Срібло 14 19 18
Обручка 19∅ Золото 20 32 30

Де купити котушку Mars Goliaf

Дана котушка доступна в нашому інтернет магазині. При покупці котушки Ви отримуєте ряд переваг:

 • Ви отримуєте офіційний продукт з гарантією виробника на 2 роки;
 • Вам пропонується найкраща цінова пропозиція по всій Україні;
 • При покупці Ви отримуєте комплектацію (болт для кріплення, заглушка на роз'єм);
 • Доставка товару абсолютно безкоштовна;
 • Зручні методи оплати;
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування;
 • Постійна підтримка. 
 • Тип котушки: DD
 • Форма: кругла
 • Розмір, дюйми: 15 "
 • Розмір, см: 38 см
 • Вага: 740 грам
Країна походження Україна
По розміру Великі (вибиті місця, зачистка території)
По виробнику Mars

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук
image
Сергей Литницкий
2021-02-06
Доброго дня. Скажіть в порівняльній таблиці дані для голіафа чи тайгера?
image
Александр
2019-02-13
Идет ли в комплекте защита к этой катушки?
image
Адміністратор
2019-02-21
Александр
Идет ли в комплекте защита к этой катушки?
Добрый день, да защита идет!
image
василь рак
2016-03-11
Доброго дня!Все прийшло скоро,товар хороший, але одне шо несподобалося це упаковка катушки вона всьо бовталася в коропці оце мене сильно обурело!
image
Адміністратор
2016-03-15
василь рак
Доброго дня!Все прийшло скоро,товар хороший, але одне шо несподобалося це упаковка катушки вона всьо бовталася в коропці оце мене сильно обурело!
Доброго дня! Така упаковка надається виробником і, на-жаль, ми не маємо можливості вплинути на оригінальне, внутрішнє пакування котушки.