Металошукач XP Deus 28 RC WS4

Металошукач ХP DEUS 28RC X35 WS4 прошивкою 521 - сама універсальна комплектація для будь-якого шукача скарбів. Дана комлектація має можливість працювати на високих частотах. Також варто відмітити, що металошукач ХР Деус з котушкою Х35 став набагато стабільніше при перешкодах, що в свою чергу збільшило глибину металошукача на монети.

Пошукові котушки X35:

Ці нові високопродуктивні і універсальні котушки, спроектовані навколо нових електронних досягнень, дозволять вам вибирати з широкого діапазону частот від 3,7 кГц до 27,7 кГц. Усього є 35 доступних частот, заснованих на 5 основних частотах, які швидко доступні.

Новий режим Boost тепер є опцією на частотах 3,7 кГц до 4,4 кГц і може значно збільшити глибину виявлення на високопровідного об'єктах, таких як великі маси і великі срібні монети. Для підвищення продуктивності на таких об'єктах ми рекомендуємо використовувати більші котушки, такі як кругла котушка діаметром 34/28 см (13 "x 11") або 28 см (11 ").

До цієї комплектації входять бездротові навушники WS4, які дозволяють працювати навіть без блоку.

Комплектація DEUS 28 RC X35:

  • Блок управління (D08)
  • Пошукова котушка 28RC X35 "
  • штанга D044
  • Зарядний пристрій D891
  • Чохол блоку управління D-HOUSSE
  • Кліпса зарядки D894
  • USB-кабель DCUSB1
  • Навушники WS4

 

Купити металошукач ХP DEUS 28RC X35 WS4 за найнижчою ціною Ви можете в нашому інтернет магазині Fortuna. Безкоштовна доставка, оплата при отриманні та консультації по роботі Вам гарантовані. Купуючи прилад в нашому магазині Ви отримуєте оригінальний металошукач, який офіційно ввезений в Україну і має гарантійне обслуговування на сервісному цетрі та інформаційну підтримку від нашого магазину.

Модель DEUS 1
МД в зборі XP Комплект блок і навушники (FULL)
Призначення Грунтові
Країна походження Франція
VDI Є
Живлення АКБ
Штанга Телескопічна
Пінпоінт Є
Статичний режим Немає
Регулювання гучності Є
Тональна ідентифікація Багатотональна
Балансування грунту Ручна і авто
ЖК дисплей Є
Дискримінація Так
Тип схеми металошукача VLF
Робоча частота Багаточастотні
Максимальна глибина до 1,5 метра
Глибина на монету 30-35 см.

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук