Безпровідна аудио система MDLink

Аудіосистема MDLink - це бездротова система передачі звукових сигналів. Система складається з передавального (трансмітера) і приймає (Ресівера) модулів. MDLink дає можливість передавати звук в максимально високій якості.

Призначення девайса - зробити пошук максимально комфортним, відв'язавши оператора від металошукача. Виключаючи зацепов за провід під час пошуку або викопування ями без необхідності підлаштовуватися під довжину кабелю навушників.

Даний прилад підходить до будь-якої марки металошукача, який обладнаний аудіо роз'ємом. Швидкість передачі звуку здійснюється без затримок і втрати сигналу, що є найкращим з усіх представлених на ринку подібного типу.

Комплектація:

  • трансмітер
  • ресивер
  • Кільце O-Ring для для кріплення трансмітера до штанги металодетектора
  • Кабель (USB / Mini USB) для зарядки трансмітера і ресивера
  • Кабель (Mini USB / 6.35 мм аудіо роз'єм) для підключення трансмітера до металодетекторів

Купити Аудіосистема MDLink за найнижчою ціною Ви можете в нашому інтернет магазині Fortuna. Безкоштовна доставка, оплата при отриманні та консультації по роботі Вам гарантовані. Купуючи прилад в нашому магазині Ви отримуєте оригінальний прилад, який офіційно ввезений в Україну і має гарантійне обслуговування на сервісному цетрі та інформаційну підтримку від нашого магазину.

Країна походження Україна
Живлення АКБ

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук