Металошукач Golden Mask ONE 24 кГц

Металошукач Golden Mask ONE 24 - це прилад що володіє точною дискримінацією металів з високою інформативністю. Також є числове позначення металів (VDI).

Є функція гучності звучання заліза, також є можливість змінювати загальну чутливість, а зсув частоти дозволяє виключити можливі перешкоди. Загальне регулювання гучності. Налаштування підсвічування і контрастності екрану. Golden Mask 9x10 DD походить для широкого універсального пошуку.
У комплектації Golden Mask ONE 24 йде котушка Golden Mask 9x10 DD. Вона поєднується з високою частотою - відмінна глибина, поділ цілей, висока чутливість, відсутність перешкод. На котушку йде пластиковий захист, що закриває робочу область.
Живлення Golden Mask ONE 24 акумулятори, 10 штук АА які можна заряджати не виймаючи з приладу. При необхідності, можна застосовувати звичайні пальчикові батарейки. Акумулятори і зарядка на 220В, в стандартному комплекті.
Штанга Golden Mask ONE 24 - пряма телескопічна. Матеріал штанги, карбон, метал, пластик.

Головним доповненням цієї комплектації є бездротові навушники. Вони дозволяють зосередиться на пошуку не відволікаючись на зовнішні чинники.

Купити металошукач Golden Mask ONE 24 в нашому інтернет магазині за найнижчою ціною. При цьому Ви отримуєте наступну комплектацію:
 

  • металошукач;
  • котушка;
  • Безпровідні навушники;
  • Чохол для блоку управління і відсіку батарейок;
  • Зарядний пристрій;
  • Інструкція;
  • Гарантія на 2 роки.
Призначення Грунтові
Країна походження Болгарія
VDI Є
Живлення АКБ
Штанга Телескопічна
Пінпоінт Є
Статичний режим Немає
Регулювання гучності Є
Тональна ідентифікація 3-5
Балансування грунту Ручна і авто
ЖК дисплей Є
Дискримінація Так
Тип схеми металошукача VLF
Робоча частота 24 кГц
Максимальна глибина до 2-х метрів
Глибина на монету 30-35 см.

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук