Посилені котушки для Teknetics Eurotek

Попередній Наступна
Посилені котушки для Teknetics Eurotek

Конкуренція є у всьому, навіть у такій тонкій справі як шукання скарбів. Розробники устаткування та комплектуючих до них викладаються на всі 110%, щоб задовільнити покупців і його потреби. Звичайно-ж, на першому місці йде безпосередньо металошукач, але не варто забувати і про котушки. Адже саме від них залежить якість і глибина пошуку. Враховуючи цей факт, виробники розробляють все нові, більш потужні котушки як для дорогих, так і для бюджетних металошукачів.

Не секрет, що найпопулярнішими компаніями, які виробляють котушки, є Nel і Mars. І на цей раз, як «підопічного», вони вибрали металошукач Teknetics Eurotek.

Враховуючи популярність даної моделі, а точніше серії даних металошукачів, виробники випустили ряд посилених котушок. Як завжди, користувачеві доступний модельний ряд, починаючи від невеликих Nel Hunter і Mars Tiger і закінчуючи «гігантами» Nel Big і Mars Goliath. Всі ці котушки, залежно від розміру і характеристик, збільшують глибину пошуку металошукача. При тестуванні даних котушок ми отримали збільшення глибини на дрібні і середні предмети до 50%, а на великі - всі 70%! Враховуючи дані показники, металошукачі Teknetics Eurotek набувають новий рівень пошуку, який буде цілком конкурентоспроможним з більш дорогими металодетекторами. Так навіщо платити більше, купуючи дорогий металошукач? Можна придбати бюджетний Teknetics Eurotek з додатковою котушкою і отримати відмінний результат.

Як завжди, вибір за Вами. Але ми все-таки рекомендуємо розглянути даний варіант, як відмінне співвідношення ціни і якості.

 

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше