Дешевий металошукач

Попередній Наступна
Дешевий металошукач

Всі початківці шукачі скарбів стикаються з проблемою вибору металошукача. У більшості випадків питання полягає в співвідношенні ціни і якості. Іншими словами, всі шукають де купити дешевий металошукач відмінної якості. Цей вибір досить виправданий, оскільки для того щоб отримати досвід і навички цього непростого хобі, потрібно тренуватися на чомусь простому. Для таких потреб існує ряд недорогих металошукачів, різних виробників. Незважаючи на невисоку ціну, вони цілком підходять для пошуку монет і артефактів. Наприклад, розглянемо лінійку недорогих металошукачів Кощій. До них відносяться наступні моделі: Кощей 3І, Кощей 4І, і Кощей 5І.

натисніть на фото щоб дізнатися ціну

Всі ці імпульсні металошукачі призначені для пошуку як чорних, так і кольорових металів. Прості у використанні і не потребують спеціальних навичок. Вбудований датчик наближення дозволить визначити точне місце знаходження предмета. Існує безліч комплектацій з різними котушками і штангами, що в свою чергу впливає на глибину пошуку і ціну металошукача.

Ще одним претендентом на «перший» металошукач є «Термінатор». На сьогоднішній день, остання модель - «Термінатор-М».

натисніть на фото щоб дізнатися ціну

Цей металодетектор, селективного методу пошуку, має режим дискримінації чорних металів, що дозволяє відфільтрувати кольорові метали від чорних. Визначення центру здійснюється швидкістю сигналу, тобто чим частіше частота, тим ближче об'єкт. Поставляється з DD-котушкою 20 см або 24 см.

І нарешті ми залишили «лідера» серед металодетекторів початкового рівня - Teknetics EuroTek 8.

натисніть на фото щоб дізнатися ціну

Хоча цей металошукач є бюджетним варіантом, він без проблем може позмагатися з металошукачами всесвітньо відомих компаній, ціновий діапазон яких набагато вище. Цей легендарний прилад має приголомшливі характеристиками. Висока разделімость цілей, а також режим процессорной дискримінації дозволять працювати на ділянках з високим показником сторонніх об'єктів, тобто - сміття. Прилад оснащений великим екраном, на якому відображається пошукова інформація. Для більш зручного пошуку присутні: 3-сегментний індикатор глибини, 2-тональна звукова ідентифікація, великий 2-цифровий індикатор мети, а також настроюється чутливість, дискримінація і гучність. Металошукач працює на частоті 7,81 кГц.

Як завжди, вибір залишається за Вами. Хтось шукає бренд, когось приваблюють дорогі, насичені функціями і додатковими характеристиками прилади. Ну а початківцям шукачам скарбів потрібен простий і надійний варіант. Так навіщо платити більше, якщо є відмінні металошукачі з хорошими пошуковими характеристиками.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше