Стаття-форум про металошукачі в Дніпропетровській області та Україні.

Попередній Наступна
Стаття-форум про металошукачі в Дніпропетровській області та Україні.

КУПИТИ МЕТАЛЛОИСКАТЕЛИ в ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ, МАГАЗИН металошукачі "ФОРТУНА".

Група \ "Фортуна \" - динамічно розвиває мережу магазинів пошукової техніки у Дніпропетровську та області, ми раді запропонувати Вам найкращий вибір цих приладів. Наша компанія займається продажою металошукачів по всій Україні! Співпраця з пошуковими загонами і об'єднаннями у Дніпропетровській області, дало нам можливість продавати металошукачі в місті Дніпропетровськ, не тільки відправляючи їх службами перевізниками, а відкрити невелике представництво в місті.

У наших фахівців ви зможете отримати консультацію по підбору металошукача і купити металошукач за вигідною ціною з офіційною гарантією до 3-х років, сертифікатами якості, інструкціями російською мовою і своїм СЦ.

Де купити металошукачі в Дніпропетровську?

 Металошукачі (міношукачі, металошукач і металодетектори) використовуються в дуже багатьох сферах: пошук монет, металобрухту, ювелірних виробів, військових артефактів і скарбів, також активно застосовуються в охоронних структурах і в таких закладах як нічні клуби, аеропорти, готелі та ін ..

Тепер стало легше вибирати, де купити ці прилади в Дніпропетровську. Непогано мати в своєму місті магазин металодетекторів, майте увазі, що наші ціни включають перевірку металодетекторів прямо у Вас вдома чи на галявині біля магазину. Звертайтеся до нас і переконайтеся самі!

Котушки для металошукачів Дніпропетровськ?

Пошукові котушки до металошукачів з гарантією до 3-х років!

Хочете купити котушку до металошукача GARRETT, Fisher, MINELAB, Kochey, Tesoro, Diskaveri, AKA, тоді вам до нас!

За виробником і моделям: Нел котушки (NEL котушки) з гарантією до 3-х років, популярні моделі: Нел Торнадо (Nel Tornado), Нел Шторм (NEL Storm) + захист і болт - в ПОДАРУНОК! Котушки МАРС з гарантією до 2-х років, популярні моделі: Марс Голіаф Асі 350 (Mars Goliaf), Марс Тайгер (Mars Tiger). Котушки DETECH, Coiltek та інші. Великий вибір пошукових котушок до металошукачів за ціною ЛИШЕ від 100 дол., Все котушки проходять перепродажних перевірку.

Металошукачі ціна?

Тільки справжні металошукачі! Ви отримуєте офіційну гарантійну до 3-х років з печаткою нашої фірми та сертифікатами якості! Нам 7 років - ми є офіційним представником пошукової техніці на Україні з своїм Сервісним Центром.

За будь-якого приладу можете отримати консультацію по роботі і технологіям пошуку!

Як правильно вибрати металошукач? Наберіть фахівця і він вас поінформує про плюси того чи іншого приладу - а ВИБІР в будь-якому випадку ПРИЙМАТИ ВАМ!

НАРЕШТІ, підібраний прилад! ТІЛЬКИ У НАС, металошукачі за ціною ЛИШЕ від 125 $, БІЛЬШЕ 150 моделей і 250 аксесуарів до них в НАЯВНІСТЬ.

Металошукачі в Україні. Від провідних світових лідерів: Garrett, Minelab, Fisher, Кощей, XP, Pulse Star, White \ 's, Detech, Teknetics, Bounty Hunter, АКА - кожен прилад має сертифікат якості та інструкцію з експлуатації українською або російською мовою.

Як і де купити металошукач в Дніпропетровську? ЛЕГКО! Для цього Вам потрібно підійти за адресою: вул. Курчатова 10, кіоск №5 (Атовтокзал центральний) або подзвонити по одному з номерів телефонів і замовити БЕЗКОШТОВНУ доставку додому або на офіс:

096-890-73-68 (Діджус)

 050-721-59-67 (МТС)

 093-920-71-11 (Лайф)

 096-427-88-71. (Київстар)

БЕЗ ВИХІДНИХ! З 9-00 до 22-00 Можна дзвонити (крім свят).

Наш сайт: www.metalloiskateli.com.ua

+ ПОДАРУНКИ до будь-якої моделі металошукача!

До УВАГИ покупців металошукачів! Просимо попередньо телефонувати і уточнювати наявність того чи іншого приладу, в будь-якому випадку при відсутність потрібної вам моделі і її наявність на нашому центральному складі або іншому магазині - Ми ДОСТАВИМО ПРИЛАД В ДНІПРОПЕТРОВСЬК НА ПРЕДСТАВНИЦТВО ПРОТЯГОМ 1-2 ДНІВ!

Інші статті

2022-01-04

Металодетектори у всій своїй різноманітності

Ще в першій половині ХІХ століття відомим німецьким ученим Хайнріхом Вільхельмом Дофе розроблена перша схема індукційного балансу, що стала через сотню років основою перших металодетекторів. Існує цілий ряд моделей подібних пристроїв, що функціонують на різних частотах, хоча сьогодні все частіше використовується універсальний мультичастотний варіан

Детальніше
2021-09-27

Металошукачі в Дніпрі: потрібні і корисні пристосування

Металошукач - обладнання, що дозволяє знайти предмети з металевих сплавів в потаємних куточках. Прилад сьогодні використовується в багатьох сферах. З його допомогою вирішуються дрібні побутові та великомасштабні завдання. Підшукуєте металошукачі в Дніпрі, але досвіду в подібних справах немає, тоді варто спочатку розглянути для чого може бути викор

Детальніше
2021-08-26

Металошукачі NMS30

Металошукач - прилад, який на думку великого числа людей необхідний виключно для пошуку скарбів. Це не завжди так. Найчастіше металошукач необхідний працівникам служб безпеки, електромонтерами, поліцейським і будівельникам. Завдяки властивостям цього пристрою здійснюється перевірка стін на наявність в них різних проводів і арматури. Також можна про

Детальніше
2021-07-21

Garrett Ace Apex: кращий варіант пошукової техніки для шукачів скарбів і не тільки

Garrett Ace Apex - одна з останніх розробок бренду Garrett. Дана модель була презентована широкому загалу в 2020 році і викликала гарячий інтерес у людей, які займаються дослідженнями і пошуковими роботами. До плюсів моделі відносять мультифункціональність - пристрій здатний одночасно працювати на 4 частотах і фіксувати різні метали. Один з головн

Детальніше