«Металошукачі Кощей в Україні»

Попередній Наступна
«Металошукачі Кощей в Україні»

За останні 5 років на Україні, набиває розвиток «шукання скарбів» (пошук монет, ювелірних виробів ...) і пошук металів (металобрухту) які залишилися після військових дій, розвалу колгоспів, заводів, деяких ремонтних і будівельних робот які проводилися за радянських часів. Якщо перше засноване на цікавості, легкої здобичі, можливості скоро розбагатіти, а для кого то, це просто хобі, то для копачів металів на місцях била діяльності, це основне джерело заробити грошей в країні, важко знайти роботу. Розуміючи всю ситуацію, Радіоелектронщики починають активно займатися розробками пошукової техніки, активного розвитку набиває розробка металодетекторів, для задоволення потреб населення. Одними з цих, розробників у яких все вийшло, били Андрій Щедрін (Росія) і Юрій Дзвонів (Україна). Саме їх металошукачі заслужили визнання в СНР і на даний момент залишаються одними з кращих металошукачів (імпульсного типу) для копа середніх і великих предметів в землі, глині, кам’янистої місцевості - основне призначення задовольнити потребу копачів металів. На цьому не зупинилися, після успішного дебюту Кощія «І» відразу вводиться серія (ІМ) вже з дисплеєм для більш зручного використання. Незабаром була розроблена модель і для шукачів скарбів Кощей «М» (індукційний металошукач) з можливістю розрізняти метали, металошукач сьогодні займає лідируючі позиції з продажу в країнах СНД.

Металошукачі Ко (Колоколова) і Ще (Щедріна) = Кощей, за останні 15 років придбали репутацію надійних і простих приладів, які на рівних конкурують з брендовими зарубіжними аналогами, цінова політика яких більше в два-три рази, а характеристики в деяких випадках на багато гірше.

І так, хочемо звернути увагу скептиків до приладів,

Виготовленим, не за кордоном - 15 років на ринку!

 (Там цар КОЩЕЙ, над златом чахне !!)

ЩО МАЄМО НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ? ТЕРМІНОЛОГІЯ, МОДЕЛЬНИЙ РЯД, ОБСЛУГОВУВАННЯ НА УКРАЇНІ. ПОРІВНЯННЯ з брендовими МОДЕЛЯМИ, ОБГОВОРЕННЯ (ФОРУМИ), відеоогляди ...

Термінологія, назви, розшифровка

     Назви металошукача Кощей, пішло від прізвищ розробників, цифрове позначення 2,4, 5,18,20 від моделей і нових розробок які замінювали старі. Розшифровка «І» - індикація і звукова, «ІМ» - металошукач з дисплеєм, ІМГ - глибинний металошукач з дисплеєм, иг- глибинний металошукач без дисплея, світлодіодне і звукова індикація. «М» - серія металошукачів, яка розрізняє метали. Позначення Кощей- PI (Кощей 5І), Кощей-IB (Кощей 20М).

 

      Якщо вам на очі потрапило назв ВМ8042, ВМ8044, ця назва наборів для складання металошукачів, що випускаються російською компанією з якою в далекі 90-ті співпрацювали розробники - це старі розробки Щ.і К., наприклад 18М (ВМ8043), який знятий з виробництва, або ВМ8042 (44) (Кощей 5І (М)) комплектується старої прошивкою 1.9 і старими роз’ємами датчика.NM8044 (друкований датчик), схожий на платівку від грамофона - теж знятий з виробництва, унаслідок дуже швидкого виходу з ладу і хімічних властивостей матеріалів з яких він виготовляється. Далі NM8041 (Кощей ФМ), теж знятий з виробництва. Іноді ці набори можуть зустрічатися по сьогоднішній день - у вигляді залишків виробництва або саморобних виконаннях.

     А ось, що стосується «народного назви», назв на форумах, дошках оголошень або спеціально перекручених назв в комерційних цілях. Металошукачі серії Кощей називають: Тракер 2, Фронт 1М, Тракер 5, Тракер D, Форт ..., це все прототипи старих моделей металошукачів Кощей, подібних Кощію 2и. (Відрізнити їх дуже легко: зліва крутілка, глибина додається по годинникової стрілки, знизу світлодіоди, праворуч кнопка скидання, регулювання звуку немає, на платі довгий процесор який виймається, по скільки вони споживають менше струму, працюють від 8шт. Батарейок АА). Ще один хороший метод заробити на бренді, просто беруть схему дешевого мд «ІМХО» і кажуть, що це Кощей - це все старі прилади, які комусь цікаво представити як новий або ексклюзивний прилад за рахунок зміни назви, наприклад «Баба Яга - 13» .

По цьому, рекомендуємо купувати металошукачі в офіційних представників (про них трохи пізніше), які відповідають за якість та оригінальність приладу - обов'язкова наявність СЦ на Україні!

2.Модельний ряд металодетекторів, включаючи новинки.

1.1. Імпульсні:

аналоговий металошукач Кощей - 5І (IG- глубінік) v. 1.12 (світлодіодна і звукова індикація)

цифровий металошукач Кощей - 5ИМ (Г-глубінік), v. 1.12 (ки індикація + підсвітка)

аналоговий металошукач Кощей-2И (знятий з виробництва з появою нової моделі)

1.2. Індукційні («балансніки»):

НОВИНКА! Професійний багаточастотний металошукач Кощей - 20М (універсальний металошукач, поєднує в собі всі властивості монетніка і глибинники, дозволяє з великою продуктивністю шукати дрібні і великі предмети на великій глибині - підходить практично для всіх видів пошуку ...!)

Металошукач Кощей 18М (знятий з виробництва з появою нової моделі, ще продається у вигляді наборів для самостійної збірки)

1.3. Металошукач за принципом частотоміра

Металошукач з звуковою індикацією Кощей- ФМ (базова модель знята з виробництва, виготовляється в одиничних варіантах по сьогоднішній день, радіоаматорами професіоналами для продажів на території країни)

Аналоги (клони) Кощія 20М, Кощей 5І, Кощей 5ИМ. Порівняння з маячними зарубіжними аналогами.

     Кощей 20М: За скільки на ринку України представлені в основному металошукачі вузького спеціалізованого профілю, а це в основному так звані «монетнікі», то аналогів 20М дуже мало. Найближчими його конкурентами трохи навіть вище за рівнем, це прилади АКА, а саме АКА Сорекс 72 81 і Сорекс Про, будемо справедливі, ... при пошуку монет по глибині він поступається на 5-7см., Але при пошуку середніх і великих об'єктів його глибина аналогічна , цим приладам, може навіть і краще. Якщо порівнювати прилад за якістю дискримінації і глибинних характеристикам по монетах та ін. Дрібних предметах, він успішно конкурує з такими моделями: Мінелаб Х-Тера 705, Гарретт АТ Про, Фішер Ф70, Гарретт 1500/2500 - цінова політика цих приладів порядком вище, ніж у Кощія 20М, помилково порівнювати Кощей 20М зі старими приладами яким більше 10-ти років: Кардиналом ... або саморобними як Агент ГС, вирішувати звичайно Вам!

    Клоном Кощія 5І (М): є саморобний металошукач «Клон - павр» (тобто з дисплеєм і світлодіодним індикацією) від цього і пішла назва, обидва цих приладу є імпульсними приладами, режими роботи статичні. Для порівняння, візьмемо найважливіші критерії: цінова політика, вона порядку на 700-1100 грн. дешевше клон, споживання струму більше у Клона, треба брати "потужніший" акумулятор, при зміні котушки на "клонів" треба розбирати блок і підлаштовувати прилад під котушку (це робилося в старій моделі 2И), в Кощія-5 все робиться автоматично, треба тільки підключити інший датчик, на рахунок стабільності роботи Клона можна порівнювати з старою моделлю 2И, це два прилади рівних за глибиною і стабільності, що правда К2І коштує дешевше на ринку в середньому на 400 грн. Глибина нового Кощія 5І більше на 45% -60%. Покращена стабільність на 20-25%, є функція балансування грунту, є регулювання звуку, стоїть захист від збою даних, індикатор розряду батареї. У комплекті є акумулятор і зарядний пристрій (прошивка 1.12), сприймає різні типи датчиків - ці прилади є заводськими і продаються з офіційною гарантією.

Сервісні центри з обслуговування металошукачів Кощей на Україні. Офіційні представники оптові та роздрібні представники.

Компанія «Фортуна» є офіційним дистриб'ютор Кощей на Україні.

e-mail: k.l.ruduy@mail.ru

website: www.metalloiskateli.com.ua

Сервісний центр: 29000, Україна, м Хмельницький, вул. Проскурівська, 81,

tel. 0800392189 (багатоканальний, платний телефон СЦ)

mob. +38 050 721 59 67 (роздрібні продажі / ремонт), +38 093 920 71 11 (оптові продажі / ремонт).

Обговорення на ФОРУМАХ, видеобзор.

ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ?

1. Де на Україні можна купити оптом металошукач Кощей, офіційні представники?

Компанія "Фортуна" м.Хмельницький ...

2. Яка різниця між Кощей 18 і Кощей 20М?

Електроживлення істотно зменшилася (стало нижче у 3 рази), харчування приладу від 4 шт. пальчикових батарейок або акумулятора (напругою всього 3.7-7В).

Тепер металошукач забезпечений пошукову котушку фірми Нел і Марс, тест на повітрі показує глибину на 5 копійок до 45см. замість 30 раніше на 18М, а на середні і великі предмети, гранична глибина зросла до 3-х метрів.

Кощей 20м тепер багато частотний (замість 2-х) Кощей-20М працює на будь-якій частоті в діапазоні від 4 до 10кГц.

Розширений динамічному діапазоні Кощія-20М в 4 рази ширше ніж у Кощія-18М, це дає приладу більш точно розпізнавати цілі в складних умовах пошуку. (Також і канал статичної електронної компенсації, яка розширює сумарний динамічний діапазон, дозволяючи істотно знизити вимоги до якості балансування датчиків)

З'явився режим захисту, вхід по Pin-коду, у випадку крадіжки детектор не працюватиме.

Лічильник напрацювання приладом. Металошукач веде облік відпрацьованого часу з точністю до хвилини.

Поліпшена стабільність приладу на 30-45%, тепер приладом стало легше працювати.

З'явилася можливість постійного оновлення прошивки приладу за допомогою СЦ на Україні.

3. Яка прошивка краще (різниця) на Кощей 5І (ІМ) 1.9 або нова 1.12 кажуть, що є часті проблеми з 1.9?

Так, різниця між прошивками, є. З появою нової прошивки 1.12 нам вдалося усунути проблему захисту бази даних. Для Кощія-5І і Кощія-5ИМ поліпшений алгоритм захисту від збою даних, що зберігаються в незалежній пам'яті (проблеми зі звуком, проблема блокування прошивки «коли вона просто злітала»). На кощеі 5І нам вдалося більш розтягнути шкалу регулювання індикації. Це дозволяє більш впевнено відрізняти слабкі сигнали від помилкових відгуків і найголовніше те, що ми отримали плюс 15% в глибині.

Скажу, що прошивка 1.12 зарекомендувала себе дуже добре, запущена була вона в 2009 році і працює досі без будь то-яких проблем, що то- міняти не бачимо сенсу.

На рахунок старої прошивки 1.9 проблема є ..., думаю незабаром, вона буде знята з виробництва.

4. Чи правда, що друкарський датчик на Кощей 5І, якщо потрапляє роса, він перестає працювати, який можете порадити?

Саме головне достоїнство цього датчика це його вага, він дуже легкий, глибина до 1,5 метра цілком нормальна. Виникають тільки проблеми, коли на нього потрапляє роса, він починає давати збій, датчиком дуже делікатно треба користуватися, били випадки удару об гілку, і він виходив з ладу, структура дуже слабка, таким датчиком погано знаходити центр дрібних предметів - знятий з виробництва. У ті часи він був не поганий.

5. З якою штангою йде в комплекті Кощей 20М, які плюси і мінуси штанг?

З усією інформацією, можете ознайомитися на сайті дистриб'ютора ...

6. На скільки годин вистачає акумулятора (чи можна акумулятор перевернути верх ногами) на Кощей 20М і Кощей 5І?

У цих приладах використовуються кислотні акумулятори закритого типу, які можна перевертати.

Кощей 20 М - до 12 годин роботи. Кощей 5І (ІМ) - до 8 годин роботи. на акумуляторах 1,3 А.

7. У приладі Кощей 20М, можна опускати котушку повністю під воду (працювати під водою)?

Так, котушка повністю герметична.

8.Где можна купити глибинний датчик (рамку) на Кощей 5І?

У дистриб'ютора і дилерів, ціни однакові.

9. Судячи з форумів більшість шукачів скарбів, рекомендують глибинний металошукач Кощей 5ІМГ, а не дорогі глибинники ТМ 808, Фішер 3, чи правда що цей прилад краще, чи підходить він для пошуку кольорових металів, військових реліквій і чорного металу на занедбаних тракторних парках?

Так, прилад розроблявся для цих цілей. Ще краще самому протестувати декілька приладів і прийняти рішення.

10. Вже 4 роки шукаю металобрухт з Кощієм 5ИМ (1.12), всім задоволений, не скаржуся, ... але хотілося б ще щось "трохи краще", чи є у Вас такі прилади?

Думаю, нету великого сенсу купувати Кощей 20М, у Вас хороший прилад, спробуйте глибинний датчик 60 * 60см. він більш комфортабельний, ніж 120 * 120, тим більше Ви шукаєте середні і великі предмети, він дозволить відсівати дрібниця (сміття).

11. Чи легко навчиться працювати з металошукачем Кощей, скільки для цього знадобиться часу, а то є вже сумний досвід з металошукачем Агент ГС і Боунті Хантер Платинум, тесоро?

Думаю два виходи достатньо для того, щоб стати ПРОФЕСІОНАЛОМ!

12. Металошукачі Кощей, надійність (все таки Російський бренд)?

Як ви думаєте, буде хто то продавати прилади і давати на них гарантію - якщо вони будуть часто виходити з ладу, НІ. Про надійність каже наша репутація на ринку, а не автомобілі ЛАДА які випускає Росія.

13. Чи реагує Кощей 5І на кольорові метали?

Так реагує, ... на всі кольорові метали, включаючи золоті і срібні монети, кільця ... винятки, це дрібні малоплотні предмети.

УВАГА! Всі права захищені, будь-яке копіювання інформації з сайту, несе за собою кримінальну відповідальність, всі права на розповсюдження даної інформації - належать компанії «Фортуна»

Інші статті

2024-05-29

Таємниці Пошуку з Металошукачем: Найкращі Налаштування, Технології та Місця для Пошуку Скарбів

Пошук скарбів з металошукачем є складним і захоплюючим заняттям, що вимагає ґрунтовних знань і технічних навичок. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти, які допоможуть вам оптимізувати свій пошук: від вибору налаштувань до визначення найкращих місць для роботи.   В нашому відео "Таємниці пошуку з металошукачем" ми детально аналізуємо най

Детальніше
2024-05-22

Купити металошукач у Луцьку

У магазині металошукачів в Луцьку ви зможете знайти широкий вибір устаткування для пошуків. Важливо купити модель, яка відповідає вашим потребам і має високу якість. Вам пропонується широкий вибір металошукачів, що дозволить вам знайти оптимальний варіант.

Детальніше
2024-05-10

Металошукачі в Ужгороді: Який вибрати і де купити

Якщо ви шукаєте металошукач в Ужгороді, важливо звернути увагу на місця, де можна купити металошукач, що відповідає вашим потребам і вимогам. Металошукач Ужгород можна придбати в спеціалізованих магазинах або в інтернет-магазинах з доставкою по місту.

Детальніше
2024-04-18

Металошукачі у Рівному: як вибрати 

У світі технологій та захоплюючих відкриттів однією з найперспективніших галузей для прихильників археології та скарбів стає використання металошукачів. Вони стали невід'ємною частиною хобі та захоплення для багатьох жителів Рівного, відкриваючи нові можливості для виявлення історичних реліквій та цінностей.

Детальніше