Найпопулярніші металошукачі в Інтернеті.

Попередній Наступна
Найпопулярніші металошукачі в Інтернеті.

Дата: лютий 2012р.

  1. Garrett Ace 250
  2. Кощей - 20М
  3. GarrettEuroACE
  4. Minelab X-Terra 705
  5. АКА Сигнум 7272 MFT
  6. Fisher F2
  7. АКА Сорекс
  8. Розділили Minelab Explorer \ Garrett 2500 \ ХР Деус і деякі інші моделі (їх значення попиту в інтернеті дуже близькі і знаходяться на рівні похибки)
  9. Кощей - 5ІМГ
  10. Fisher F75


PS: Як ми визначили цей рейтинг: використовуючи логічні складові пошукових запитів (в т.ч. враховуючи варіації написання моделей металошукачів), ми підсумували запити двох найбільш великих пошукових систем (Гугл і Яндекс) і виявили лідерів.

Рейтинг металошукачів для хобі:

Даний рейтинг металошукачів складений сайтом metalloiskateli.com.ua на основі вивчення ринку металошукачів, споживчих переваг, опитувань продавців і покупців, власних продажів, аналізу та статистики Інтернет покупців і їх уподобань. Ми робимо ці огляди з регулярністю в декілька місяців і Ви можете отримувати найсвіжішу інформацію по ринку детекторів для пошукового захоплення.

Рейтинг металошукачів дає уявлення про найбільш популярних моделях металодетекторів за різними критеріями. Спираючись на даний рейтинг, Ви можете зробити висновок про купівлю того чи іншого приладу, тому вся інформація надана на цій сторінці об'єктивна і виділяє із загальної маси найвдаліші, якісні та відповідні з точки зору споживачів прилади.

Свіжий огляд і рейтинг моделей металодетекторів для хобі

Дата рейтингу: лютий 2012

TOP-5 найбільш продаваних металодетекторів ціною до 5 000грн ..
1 - Garrett ACE 250
2 - Garrett Ace 350 Euro
3 - Кощей- 5І (5ІМГ)
4 - Minelab X-Terra 305
5 - Fisher F2

Зміни і новини: Міцні лідируючі позиції показали металошукачі фірми Garrett? цьому є кілька пояснень (відмінну якість приладів, майже ідеальне співвідношення ціни та характеристик, і наявність недорогих і дуже потужних котушок Нел для цієї серії металошукачів, які дають цим приладам початкового рівня можливості по глибині порівнянні з полупрофессональнимі детекторами).

ТОР-10 найбільш «запитували» металошукачів

1 - Garrett Ace 250
2 - Кощей - 20М
3 - Garrett 350 Euro
4 - АКА Сигнум 7272 MFT
5 - XP Deus
6 - Fisher F2
7 - Minelab X-Terra 705
8 - Minelab X-Terra 305
9 - Ака Сорекс
10 - Fisher F75

(За статистикою запитів користувачів в Рунеті)

TOP-5 приладів «Преміум класу»

1 - АКА Сигнум MFT 7272
2 - XP Deus
3 - MinelabSE
4 - Minelab E-TRACK
5 - Fisher F75

(За опитуванням професійних пошукачів, які прилади на їх думку і досвіду самі відповідні для професіонала, незважаючи на ціну)

Інші статті

2022-05-23

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання Весною працівники сільського господарства змушені вирішувати безліч проблем. Сьогодні до рядових труднощів аграріїв додалася ще й небезпека натрапити на міну у полі. На даний момент, на жаль, зафіксовано нещасні випадки, пов'язані із підривом на мінах. Їхні жертви – звичайні учасники по

Детальніше
2022-01-04

Металодетектори у всій своїй різноманітності

Ще в першій половині ХІХ століття відомим німецьким ученим Хайнріхом Вільхельмом Дофе розроблена перша схема індукційного балансу, що стала через сотню років основою перших металодетекторів. Існує цілий ряд моделей подібних пристроїв, що функціонують на різних частотах, хоча сьогодні все частіше використовується універсальний мультичастотний варіан

Детальніше
2021-09-27

Металошукачі в Дніпрі: потрібні і корисні пристосування

Металошукач - обладнання, що дозволяє знайти предмети з металевих сплавів в потаємних куточках. Прилад сьогодні використовується в багатьох сферах. З його допомогою вирішуються дрібні побутові та великомасштабні завдання. Підшукуєте металошукачі в Дніпрі, але досвіду в подібних справах немає, тоді варто спочатку розглянути для чого може бути викор

Детальніше
2021-08-26

Металошукачі NMS30

Металошукач - прилад, який на думку великого числа людей необхідний виключно для пошуку скарбів. Це не завжди так. Найчастіше металошукач необхідний працівникам служб безпеки, електромонтерами, поліцейським і будівельникам. Завдяки властивостям цього пристрою здійснюється перевірка стін на наявність в них різних проводів і арматури. Також можна про

Детальніше