Найпопулярніші металошукачі в Інтернеті.

Попередній Наступна
Найпопулярніші металошукачі в Інтернеті.

Дата: лютий 2012р.

  1. Garrett Ace 250
  2. Кощей - 20М
  3. GarrettEuroACE
  4. Minelab X-Terra 705
  5. АКА Сигнум 7272 MFT
  6. Fisher F2
  7. АКА Сорекс
  8. Розділили Minelab Explorer \ Garrett 2500 \ ХР Деус і деякі інші моделі (їх значення попиту в інтернеті дуже близькі і знаходяться на рівні похибки)
  9. Кощей - 5ІМГ
  10. Fisher F75


PS: Як ми визначили цей рейтинг: використовуючи логічні складові пошукових запитів (в т.ч. враховуючи варіації написання моделей металошукачів), ми підсумували запити двох найбільш великих пошукових систем (Гугл і Яндекс) і виявили лідерів.

Рейтинг металошукачів для хобі:

Даний рейтинг металошукачів складений сайтом metalloiskateli.com.ua на основі вивчення ринку металошукачів, споживчих переваг, опитувань продавців і покупців, власних продажів, аналізу та статистики Інтернет покупців і їх уподобань. Ми робимо ці огляди з регулярністю в декілька місяців і Ви можете отримувати найсвіжішу інформацію по ринку детекторів для пошукового захоплення.

Рейтинг металошукачів дає уявлення про найбільш популярних моделях металодетекторів за різними критеріями. Спираючись на даний рейтинг, Ви можете зробити висновок про купівлю того чи іншого приладу, тому вся інформація надана на цій сторінці об'єктивна і виділяє із загальної маси найвдаліші, якісні та відповідні з точки зору споживачів прилади.

Свіжий огляд і рейтинг моделей металодетекторів для хобі

Дата рейтингу: лютий 2012

TOP-5 найбільш продаваних металодетекторів ціною до 5 000грн ..
1 - Garrett ACE 250
2 - Garrett Ace 350 Euro
3 - Кощей- 5І (5ІМГ)
4 - Minelab X-Terra 305
5 - Fisher F2

Зміни і новини: Міцні лідируючі позиції показали металошукачі фірми Garrett? цьому є кілька пояснень (відмінну якість приладів, майже ідеальне співвідношення ціни та характеристик, і наявність недорогих і дуже потужних котушок Нел для цієї серії металошукачів, які дають цим приладам початкового рівня можливості по глибині порівнянні з полупрофессональнимі детекторами).

ТОР-10 найбільш «запитували» металошукачів

1 - Garrett Ace 250
2 - Кощей - 20М
3 - Garrett 350 Euro
4 - АКА Сигнум 7272 MFT
5 - XP Deus
6 - Fisher F2
7 - Minelab X-Terra 705
8 - Minelab X-Terra 305
9 - Ака Сорекс
10 - Fisher F75

(За статистикою запитів користувачів в Рунеті)

TOP-5 приладів «Преміум класу»

1 - АКА Сигнум MFT 7272
2 - XP Deus
3 - MinelabSE
4 - Minelab E-TRACK
5 - Fisher F75

(За опитуванням професійних пошукачів, які прилади на їх думку і досвіду самі відповідні для професіонала, незважаючи на ціну)

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше