Лікуємо шат у штанзі Garrett ACE.

Попередній Наступна
Лікуємо шат у штанзі Garrett ACE.

Багато власників металодетекторів фірми Garrett стикаються з однією і тією ж проблемою - шат в області з'єднань штанги. Для того, що б усунути недопрацювання дідуся Гарретта я пропоную ознайомиться з моїм варіантом удосконалення штанги МД Garrett.

  1. Купуємо з'єднувач для поливального шланга ¾ дюйма.

 

  1. Далі висвердлюємо в середині трубку, підібравши по потрібному діаметру коронку в даному випадку це 20 мм.
     

                  

  1. Виходить така деталь. Задирки пластика знімаємо круглим напилком.

 

  1. Наш так званий фіксатор готовий. Одягаємо його на штангу і затискаємо пластмасовими гайками, фіксуючи при цьому нашу штангу.
  1. Як відомо існує і верхнє з'єднання, тут правда без конструктивних порушень не обійтися. Так само виготовляємо другий фіксатор, за подобою першого, але при цьому у нас заважає довжина середньої трубки, обхопити фіксатором верхню частину штанги. Існує 2 варіанти, один з яких я застосував:

А) обрізати ножівкою або болгаркою 1,5-2 см трубки, що б звільнити місце для обхвату верхньої частини штанги;

Б) Просвердлити отвір у середній трубки ближче до краю, від останнього, на 2см.

І ми маємо штангу без шата, а значить і з меншим числом помилкових спрацьовувань. До того ж за колірною гамою не зраджуємо стилю Garrett ACE.

 

 

Бажаю всім гарних знахідок!

Інші статті

2024-04-18

Металошукачі у Рівному: як вибрати 

У світі технологій та захоплюючих відкриттів однією з найперспективніших галузей для прихильників археології та скарбів стає використання металошукачів. Вони стали невід'ємною частиною хобі та захоплення для багатьох жителів Рівного, відкриваючи нові можливості для виявлення історичних реліквій та цінностей.

Детальніше
2024-03-05

Інструкція з використання металошукачів для початківців

У сучасному світі, де кожен камінчик може приховувати скарби, а під ногами таємниці минулого чекають на відкриття, пошук скарбів з металошукачем стає справжньою археологічною експедицією для початківців. Це захоплююче та неймовірно цікаве занурення у світ втрачених скарбів, загадкових реліквій та непересічних знахідок. Дозвольте нам провести вас у світ відкриттів та розкрити таємниці, які приховані під поверхнею землі.

Детальніше
2024-02-07

Топ металошукачів за 2023 рік

Вітаємо вас у захопливому світі металошукачів, де кожен сигнал може приховувати неймовірну історію та скарби минулого. З кожним роком та розробкою нових технологій це хобі стає ще захоплюючішим. Наш огляд на топ металошукачів за 2023 рік призначений допомогти вам зробити інформований вибір серед найновіших та найефективніших обладнань.

Детальніше
2024-01-01

Металошукач - ідеальний подарунок

Металошукач – це не просто технічний пристрій, а можливість розкрити таємниці навколишнього світу, приховані в землі та піску. І коли йдеться про обрання ідеального металошукача як подарунка, ми хочемо, щоб цей вибір був насправді особливим. У цій статті ми розглянемо, чому купити металошукач від Нокта – це придбати не просто техніку, а справжнє віконечко до світу пригод та скарбів.

Детальніше