Лікуємо шат у штанзі Garrett ACE.

Попередній Наступна
Лікуємо шат у штанзі Garrett ACE.

Багато власників металодетекторів фірми Garrett стикаються з однією і тією ж проблемою - шат в області з'єднань штанги. Для того, що б усунути недопрацювання дідуся Гарретта я пропоную ознайомиться з моїм варіантом удосконалення штанги МД Garrett.

  1. Купуємо з'єднувач для поливального шланга ¾ дюйма.

 

  1. Далі висвердлюємо в середині трубку, підібравши по потрібному діаметру коронку в даному випадку це 20 мм.
     

                  

  1. Виходить така деталь. Задирки пластика знімаємо круглим напилком.

 

  1. Наш так званий фіксатор готовий. Одягаємо його на штангу і затискаємо пластмасовими гайками, фіксуючи при цьому нашу штангу.
  1. Як відомо існує і верхнє з'єднання, тут правда без конструктивних порушень не обійтися. Так само виготовляємо другий фіксатор, за подобою першого, але при цьому у нас заважає довжина середньої трубки, обхопити фіксатором верхню частину штанги. Існує 2 варіанти, один з яких я застосував:

А) обрізати ножівкою або болгаркою 1,5-2 см трубки, що б звільнити місце для обхвату верхньої частини штанги;

Б) Просвердлити отвір у середній трубки ближче до краю, від останнього, на 2см.

І ми маємо штангу без шата, а значить і з меншим числом помилкових спрацьовувань. До того ж за колірною гамою не зраджуємо стилю Garrett ACE.

 

 

Бажаю всім гарних знахідок!

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше