Металошукачі в Одесі: підбираємо обладнання з гарантією в магазині «Фортуна»

Попередній Наступна
Металошукачі в Одесі: підбираємо обладнання з гарантією в магазині «Фортуна»

Металошукачі в ОдесіДо вибору металошукачів всім копателями - від новачка до профі - потрібно підходити усвідомлено і зважено. Зрозуміло, кожен археолог-любитель розуміє, що успіх на копі залежить не тільки від устаткування, але також від вдало обраного місця і везіння.

Однак якісні металошукачі в Одесі істотно збільшать шанси мисливця за скарбами відшукати що-небудь по-справжньому цікаве, а може бути, навіть цінне. Саме такі металодетектори знайдуть шанувальники аматорського копа в магазині «Фортуна».

Принципи роботи металошукача

Незалежно від вартості та середовища, в якому здійснюється пошук, всі металошукачі складаються з двох обов'язкових елементів - котушки, що служить щупом, і блоку управління. Котушка продукує електромагнітне поле, а системний блок дешифрує сигнал, що надходить від неї. Також блок управління допомагає відрегулювати оптимальні параметри індикації.

Отже, коли під котушкою виявляється металевий предмет, електромагнітне поле спотворюється, і користувач отримує відповідний сигнал. За таким принципом працюють:

 • грунтові;
 • підводні;
 • рамкові;
 • портативні металошукачі в Одесі.

Моделі металодетекторів

Якщо все металошукачі функціонують за одним принципом, чи є сенс вибирати? Успіх пошуку криється в деталях, точніше, у функціях, якими володіє прилад. За кількістю налаштувань грунтові і підводні металодетектори ділять на такі групи:

 1. Аматорські. Самий бюджетний варіант, який цілком можна подарувати дитині як дорогу іграшку, якщо у нього проявиться інтерес до археології. Але для справжнього пошуку таке обладнання не підходить. Аматорські прилади працюють на обмеженій кількості частот (одній, максимум двох) і не оснащені важливою функцією докладної дискримінації металів.
 2. Напівпрофесійні. З цих детекторів починає більшість непрофесійних археологів. Такі металошукачі в Одесі володіють декількома масками дискримінації, здатні працювати в досить великому діапазоні частот і мають деякі додаткові опції, наприклад, GPS-навігацію, автоматичну відстройку від ґрунту, вологозахист.
 3. Професійні. Оснащені мікропроцесором і великим вибором автоматичних програм пошуку та ручних налаштувань. Працюють у великому діапазоні частот і здатні підлаштовуватися під умови навколишнього середовища.

У напівпрофесійних моделей глибина пошуку варіюється в діапазоні 1,5-1,7 м. Професійні металошукачі в Одесі здатні виявити мета навіть на глибині 3 м.

Важливі параметри для вибору металодетектора

Пінпоінтер - Металошукачі в ОдесіВідгуки досвідчених любителів копа кажуть, що для продуктивної роботи металошукача важливі кілька його характеристик.

Багаточастотність

Сучасні металошукачі в Одесі передбачають три варіанти функціонування:

 1. Робота на одній частоті.
 2. Кілька робочих частот.
 3. Ручне перемикання з однієї частоти на іншу.

Частоти можуть варіюватися в трьох діапазонах:

 • низькому (3-5 кГц);
 • середньому (6-11 кГц);
 • високому (11-20 кГц).

При цьому більшість напівпрофесійних металодетекторів працюють на середніх частотах. Цього цілком достатньо, щоб шукати монети, працювати на пляжі.

Дискримінація

Це здатність приладу розрізняти метали і типи об'єктів. Хороші металошукачі в Одесі оснащені шкалою дискримінації з декількох рівнів. Користувач може додавати або відсікати сегменти дискримінації на свій розсуд, таким чином зосереджуючись на пошуку певних металів чи об'єктів.

У кожного виробника пошукового обладнання ділення шкали дискримінації називаються по-різному, але найчастіше зустрічаються режими All Metals, «Монети», «Ювелирка».

Баланс грунту

Функція, особливо корисна новачкам, але шукачі з досвідом нею теж не нехтують. Баланс грунту визначає засміченість ґрунту і дозволяє налаштувати чутливість обладнання таким чином, щоб звести кількість перешкод до мінімальної позначки.

Металошукачі в Одесі: технології пошуку

Виробники використовують чотири типи технологій для металодетекторів:

 1. VLF. Металошукачі з цією технологією працюють за принципом прийому-передачі сигналу. Дві котушки, вмонтовані в один блок, аналізують фазовий зсув частот при наведенні котушки на металевий предмет. Прилади працюють на частотах 2-20 кГц.
 2. VFLEX. Це поліпшена технологія VLF. Котушка оснащена цифровим генератором.
 3. PI. Працює ця технологія, використовуючи імпульсну індукцію. Котушка в блоці всього одна, причому є одночасно і приймачем, і передавачем. Спочатку індуктор посилає сигнал в грунт, а потім дешифрує відгук.
 4. ZVT. Остання розробка Minelab. Працює, формуючи постійні полярно протилежні магнітні поля, і призначена виключно для пошуку золотих виробів або самородків.

Вибір котушок на металошукачі в Одесі

Котушки для металошукачів в ОдесіБільшість виробників комплектує металодетектори стандартними DD-котушками розміром 9-11 дюймів. Для початківців шукачів їх можливостей цілком вистачає. Для збільшення площі пошуку або точності поділу об'єктів археологи можуть додатково підібрати котушку до металошукача. Вона може бути снайперська (6-8 дюймів) або, навпаки, великого діаметра (13-15 дюймів), який забезпечить комфортну і швидку роботу на просторій території.

Металошукачі в Одесі від інтернет-магазину «Фортуна»

Інтернет-магазин «Фортуна» пропонує археологам-любителям України не тільки купити металошукач в Одесі від найвідоміших брендів з гарантією. Фахівці також допоможуть вибрати пінпоінтер, котушку, навушники і інше супутнє спорядження.

Крім того, магазин здійснює професійний ремонт металошукачів в Одесі. Якщо обладнання куплено на сторонніх майданчиках, обслуговування металошукачів в Одесі в майстерні магазину «Фортуна» обговорюється в індивідуальному порядку.

Інші статті

2022-01-04

Металодетектори у всій своїй різноманітності

Ще в першій половині ХІХ століття відомим німецьким ученим Хайнріхом Вільхельмом Дофе розроблена перша схема індукційного балансу, що стала через сотню років основою перших металодетекторів. Існує цілий ряд моделей подібних пристроїв, що функціонують на різних частотах, хоча сьогодні все частіше використовується універсальний мультичастотний варіан

Детальніше
2021-09-27

Металошукачі в Дніпрі: потрібні і корисні пристосування

Металошукач - обладнання, що дозволяє знайти предмети з металевих сплавів в потаємних куточках. Прилад сьогодні використовується в багатьох сферах. З його допомогою вирішуються дрібні побутові та великомасштабні завдання. Підшукуєте металошукачі в Дніпрі, але досвіду в подібних справах немає, тоді варто спочатку розглянути для чого може бути викор

Детальніше
2021-08-26

Металошукачі NMS30

Металошукач - прилад, який на думку великого числа людей необхідний виключно для пошуку скарбів. Це не завжди так. Найчастіше металошукач необхідний працівникам служб безпеки, електромонтерами, поліцейським і будівельникам. Завдяки властивостям цього пристрою здійснюється перевірка стін на наявність в них різних проводів і арматури. Також можна про

Детальніше
2021-07-21

Garrett Ace Apex: кращий варіант пошукової техніки для шукачів скарбів і не тільки

Garrett Ace Apex - одна з останніх розробок бренду Garrett. Дана модель була презентована широкому загалу в 2020 році і викликала гарячий інтерес у людей, які займаються дослідженнями і пошуковими роботами. До плюсів моделі відносять мультифункціональність - пристрій здатний одночасно працювати на 4 частотах і фіксувати різні метали. Один з головн

Детальніше