Металошукачі в Києві: все, що потрібно мисливцеві за скарбами в магазині «Фортуна»

Попередній Наступна
Металошукачі в Києві: все, що потрібно мисливцеві за скарбами в магазині «Фортуна»

Металошукачі в КиєвіЛюбительський пошук з металодетектором - популярне хобі в Україні. Воно приносить шукачам відчуття драйву, азарту і часто матеріальну вигоду. Однак, для того щоб пошук був успішним, слід обзавестися відповідним обладнанням.

Всім бажаючим спробувати себе в копі варто вивчити асортимент магазинів, які пропонують металошукачі в Києві, і вибрати необхідне спорядження. Наприклад, важливо підібрати пінпоінтер, якісні навушники, при необхідності додаткову котушку і містку сумку.

Металошукачі в Києві: асортимент моделей

Вибрати відповідний металодетектор іноді буває непросто навіть досвідченому шукачеві. А тих, хто тільки починає свій шлях мисливця за артефактами, різноманітність обладнання і зовсім може спантеличити. Для початку слід розібратися, які категорії металошукачів представлені на ринку.

В першу чергу металодетектори класифікують за умовами, в яких проводиться пошук. виділяють:

 1. Грунтові металошукачі. Це обладнання призначене для пошуку цілей в грунті.
 2. Підводні. Мають водонепроникним корпусом і придатні для роботи в морі, річці і інших водоймах.
 3. Пінпоінтери. Невеликі «указки», які виявляють точне розташування об'єкта на незначній глибині.

Крім перерахованих, існують ще металошукачі-рамки і ручні прилади. Останні два види використовуються виключно правоохоронними органами або на різних заходах для огляду громадян. Для шукача скарбів такі металошукачі в Києві інтересу не представляють.

Найбільш популярним різновидом металодетекторів є грунтові, які, в свою чергу, розділені на кілька груп:

 1. Бюджетні аматорські моделі. Такі, наприклад, можна купити на китайських торгових майданчиках. Глибина сканування ґрунту у них невелика, прилади вкрай гостро реагують на перешкоди і не дуже добре відрізняють різновиди металу. Бюджетні моделі підійдуть початківцям шукачам скарбів тільки в тому випадку, якщо вони планують обмежитися збором залізного брухту.
 2. Напівпрофесійні. Це найпопулярніший сегмент пристроїв. При лояльній ціні такі металошукачі в Києві досить точно дискримінують кольорові і чорні метали. Вони також мають кілька тональностей сигналу, можливість задати користувальницький режим пошуку і глибину виявлення об'єктів до 1,5 м. Початківцю копачу варто віддати перевагу одній з напівпрофесійних моделей.
 3. Професійні металошукачі в Києві. Найдорожчі моделі, які підходять тільки тим, для кого пошук - основне джерело доходу або професія. Глибина пошуку у таких металодетекторів становить 2-3 м. Професійні моделі працюють в широкому діапазоні частот і виявляють на великій глибині навіть дрібні цілі, наприклад, луску часів царювання Івана IV.

Багато моделей двох останніх груп мають і захистом від вологи. Для повноцінного підводного пошуку вони не підходять, але їх можна без побоювання використовувати під час дощу, на вологому грунті і прибережній смузі. Повноцінний же підводний металошукач - вибір професіоналів. Такі металодетектори не відрізняються за принципом роботи від грунтових аналогів, прості у використанні, але коштують набагато дорожче.

Металошукачі в Києві: важливі для копача параметри

Пінпоінтери - Металошукачі в КиєвіЩоб коп був комфортним і продуктивним, металодетектор повинен володіти певними характеристиками.

Робота на різних частотах

В цілому металошукачі працюють в трьох частотних діапазонах:

 • низькому;
 • середньому;
 • високому.

На низьких частотах простіше виявити такі метали, як мідь, бронза або срібло. Високі використовуються для пошуку нікелевих і алюмінієвих сплавів. Більшість напівпрофесійних ґрунтових металодетекторів працюють в діапазоні від 3,5 до 18,5 кГц.

Якість дискримінації

Вибираючи металошукачі в Києві, важливо пам'ятати, що здатність розрізняти цілі для металодетектора - чи не найважливіший параметр. Металодетектор може бути оснащений графічною шкалою дискримінації або цифровий (VDI).

Чим більше у дискримінатора масок, тим краще. Задавши пошук по певній масці, копач може зосередитися на пошуку певного типу металів або предметів, наприклад, монет або прикрас. Більшість напівпрофесійних приладів оснащені декількома вбудованими масками і режимом «Всі метали».

Додаткові параметри

Не обов'язково, але вкрай бажано для користувача, щоб металошукачі в Києві мали автоматичну відбудову від грунту. Судячи з відгуків досвідчених копачів, ця опція особливо зручна під час роботи на вологому грунті або на ділянці з великим вмістом мінералів і солей. Таке балансування істотно зменшує число помилкових спрацьовувань.

Котушки для металошукачів в КиєвіТакож виявляться корисними інші функції:

 1. Регулювання чутливості. У бюджетних моделей чутливість за замовчуванням виставлена на максимальний рівень. Це призводить до збільшення перешкод і помилкових реакцій. Тому краще віддати перевагу металошукачам в Києві, які дозволяють регулювати цей параметр відповідно до складу і засміченості грунту.
 2. Визначення мети. Прилади з електронним дисплеєм можуть досить точно визначити тип об'єкта і склад металу.

Обслуговування металошукачів в Києві

Недостатньо просто купити металошукач в Києві, адже передбачливий копач повинен подбати про те, де буде обслуговувати техніку в разі непередбачених поломок. Інакше телефон може призвести до псування дорогого устаткування. Саме тому варто купувати моделі тільки в спеціалізованих центрах, які співпрацюють безпосередньо з виробником і надають гарантію.

Саме так працює інтернет-магазин «Фортуна». В асортименті покупці можуть вибрати котушку до металошукача, а також безпосередньо сам прилад. Магазин також надає гарантію на всі вироби та здійснює ремонт металошукачів в Києві.

Інші статті

2022-05-23

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання Весною працівники сільського господарства змушені вирішувати безліч проблем. Сьогодні до рядових труднощів аграріїв додалася ще й небезпека натрапити на міну у полі. На даний момент, на жаль, зафіксовано нещасні випадки, пов'язані із підривом на мінах. Їхні жертви – звичайні учасники по

Детальніше
2022-01-04

Металодетектори у всій своїй різноманітності

Ще в першій половині ХІХ століття відомим німецьким ученим Хайнріхом Вільхельмом Дофе розроблена перша схема індукційного балансу, що стала через сотню років основою перших металодетекторів. Існує цілий ряд моделей подібних пристроїв, що функціонують на різних частотах, хоча сьогодні все частіше використовується універсальний мультичастотний варіан

Детальніше
2021-09-27

Металошукачі в Дніпрі: потрібні і корисні пристосування

Металошукач - обладнання, що дозволяє знайти предмети з металевих сплавів в потаємних куточках. Прилад сьогодні використовується в багатьох сферах. З його допомогою вирішуються дрібні побутові та великомасштабні завдання. Підшукуєте металошукачі в Дніпрі, але досвіду в подібних справах немає, тоді варто спочатку розглянути для чого може бути викор

Детальніше
2021-08-26

Металошукачі NMS30

Металошукач - прилад, який на думку великого числа людей необхідний виключно для пошуку скарбів. Це не завжди так. Найчастіше металошукач необхідний працівникам служб безпеки, електромонтерами, поліцейським і будівельникам. Завдяки властивостям цього пристрою здійснюється перевірка стін на наявність в них різних проводів і арматури. Також можна про

Детальніше