Моделі металошукачів Nokta Makro

Попередній Наступна
Моделі металошукачів Nokta Makro

Ще в першій половині ХІХ століття відомим німецьким ученим Хайнріхом Вільхельмом Дофе розроблена перша схема індукційного балансу, що стала через сотню років основою перших металодетекторів. Існує цілий ряд моделей подібних пристроїв, що функціонують на різних частотах, хоча сьогодні все частіше використовується універсальний мультичастотний варіант. Апарати, що діють на низьких частотах, здатні виявляти предмети на великій глибині, але великого розміру, при цьому вони не реагують на метал, що знаходиться на поверхні. Зворотний ефект мають високочастотні аналоги.

Цікаво, що перші великогабаритні варіанти металошукачі встановлювалися на різних заводах з метою не дозволяти робітникам забирати додому запчастини та інші металеві вироби. Сьогодні ця техніка є невід'ємною частиною охоронних систем в аеропортах. Зрозуміло, після сумного досвіду останніх битв, пов'язаних з мінними полями, військові одразу зацікавилися такими пристроями. Вже на завершальному етапі Другої світової війни з'явилися досить компактні моделі металошукачів. Щоправда, їх характеристики не дуже вражали: пристрої були дуже енерговитратними і харчувалися від спеціальних вакуумних лампочок.

Сучасні розробки Nokta

The Legend WHP

Відомий турецький виробник металопошукових систем Nokta нещодавно презентував інноваційний зразок - Nokta Makro Legend WHP. Дана модель об'єднала всі відомі методи пошуку на різних грунтах, включаючи також підводне виявлення. Металошукач здатний ефективно працювати одночасно на декількох частотах, так і вибирати найбільш підходящий варіант відповідно до потреб користувача. Варто відзначити особливі технічні характеристики, властиві новим моделям:

  • коригування частоти та придушення шумів – швидке усунення електромагнітних перешкод;
  • керування швидкістю сигналу - виявлення дрібних цілей в оточенні сміття;
  • VDI-60 – чітка ідентифікація мети та гармонійні тони для точного визначення мети;
  • вібрація – доповнення до звукових та візуальних сигналів при виявленні об'єкта;
  • зручна батарея – легко заряджається через зарядний пристрій USB або Powerbank, із зарядом на 20 годин.

Зараз нові моделі металошукачів Нокта представлені у двох комплектаціях: WHP з навушниками Bluetooth та Pro Pack, що включає, крім навушників, додаткову 6-дюймову котушку та літієвий акумулятор. Стандартний варіант йде із котушкою на 11 дюймів системи DoubleD. 

Зразок The Legend WHP

Конструктивно металошукач зразка The Legend WHP є досить легким пристроєм. Незважаючи на наявність у стандартній комплектації 11 дюймової котушки, його маса становить трохи більше одного кілограма. Нижня штанга виготовлена ​​з вуглецевого волокна, що сприяє полегшенню конструкції та підвищенню її міцності. Це дуже зручно при роботі з металошукачем протягом кількох годин. Знімний акумулятор літієвого типу, що перезаряджається, дозволяє продовжити час пошуку, що дуже корисно при роботі в підводних умовах, позбавляючи необхідності повертатися на берег. Крім того, турецькі металошукачі лінії Nokta Makro Legend характеризуються абсолютною водонепроникністю та здатністю функціонувати на глибині до трьох метрів. У свою чергу, опція вібрації сприяє фіксації мети при значному вітрі, шумі хвиль і темряві водного покриву. 

Підвищена чутливість пристрою дозволила вловлювати сигнал від дрібних об'єктів без втрати швидкості його обробки, що також позитивно виділяло більш ранні моделі, ставши фірмовою функцією фірми. Для цієї моделі передбачені опції коригування цієї установки.

Можливість підключення до комп'ютера на програмному рівні дозволяє власнику Nokta Makro Legend WHP удосконалювати прошивку з виходом додаткових оновлень. Це дозволить отримати більш прогресивний і завжди актуальний та ефективний прилад навіть після досить тривалого терміну експлуатації.

Незначний, на перший погляд, елемент, такий як лічильник часу, допомагає не тільки не втратити рахунок часу в процесі пошуку, а також допоможе тим, хто бажає купити Нокта легенда для уточнення терміну служби інструменту.

Зразок The Legend WHP PRO

Сучасний компактний прилад комплектації The Legend WHP PRO зумів поєднати у собі всі варіанти пошуку на різних ґрунтах та для багатьох цілей, включаючи опцію підводної роботи. Апарат працює за системою "ввімкнув і пішов". Декілька режимів пошуку дозволяють йому однаково ефективно функціонувати на розрізнених частотах або мультичастотному режимі. Пристрій відрізняється простотою застосування і не вимагає тривалого знайомства з особливостями налаштувань - навіть новачок здатний легко його освоїти. Металошукач активує магнітні випромінювання, що розповсюджуються над поверхнею землі. Предмети з металу, відбиваючи їх, видають своє розташування. Особлива антена приймає сигнал, і після обробки приладом відображається на компактному РК дисплеї та у вигляді звуку, який можна почути через навушники Bluetooth навушники, щоб точно визначити місце поховання предмета.

Особливості персоналізації Nokta Makro Legend WHP комплектації PRO для різних користувачів або налаштувань пошуку мають на увазі чотири окремі профілі. Серед доступних опцій є детальні дані звукового розпізнавання, у тому числі і поліфонія. Коригувати можна гучність, кількість тонів, звук переходу та його частоту, що дозволяє досягти найточніших характеристик звучання детектора. VDI діапазон шкали дискримінації становить від чорних металів 0-10, і для кольорових - 10-60. У зв'язку з широким спектром розпізнавання на різних видах місцевості, металошукач Нокта легенда забезпечений десятьма варіантами швидкості перекладу сигналу. Цей параметр застосовується для корекції металошукача під час роботи на засмічених ділянках. Для підводного пошуку або тихої роботи можна скористатися дисплеєм, що підсвічується, і вібро режимом.

Приємною особливістю є можливість коригування частотних діапазонів, що допомагає уникнути конфлікту з іншими приладами, що діють однією частоті. Застосування розширеної характеристики дозволить виявляти все, що знаходиться під землею та в околицях.

Звукова індикація системи Nokta

В даний час всі металошукачі оснащені функцією звукового розпізнання мети, що шукається, не залежно від наявності в пристрої РК-дисплея. Фахівці орієнтуються виключно за звуком визначення місця розкопок. Великий набір відповідних налаштувань пристроїв The Legend WHP дозволить швидко навчитися так само, легко застосовувати звукову ідентифікацію.

Металошукачі Нокта мають цілу низку тональностей, що дозволяють точно визначити склад об'єкта. Протестувати їх можна навіть у домашніх умовах – достатньо взяти кілька предметів, наприклад, радянську монету, пару ювелірних виробів та цвях або інший залізний предмет. Прилад розміщується так, щоб нічого з оточення не створювало перешкод. Можна користуватися дерев'яним столом. Проводячи поруч із котушкою певним предметом, можна почути відгук на чорний та кольоровий метал. Варто відзначити, що антена Nokta Makro Legend WHP здатна приймати сигнал із будь-якого боку. Це допомагає заощадити час у процесі пошуків, оскільки не доведеться щоразу нахилятися та проводити затиснутою в кулаку землею, щоб переконатися у присутності об'єкта.

Після завершення тесту слід чітко запам'ятати характерні для влаштування тону. Найчастіше звучання розподіляється так:

  • грубий тон без ехо – відповідає залізовмісним сплавам;
  • середній півтон - може позначати наявність слабких сигналів, характерних для дроту чи фольги;
  • чіткий тон із легким ехо – свідчення знаходження предмета з кольорових металів.

Уміння розпізнавати сигнали подібним чином дозволить надалі не витрачати час на вилучення з землі непотрібних об'єктів, а зосередитися на пошуку основної мети. Також має значення гучність і сила звуку. Ці чинники залежить від відстані предмета до котушки. Сильніший звук вказує на близьке розташування предмета.

Новачкам завжди доступний дисплей зі зручною індикацією, яку можна в будь-який час підкоригувати залежно від переваг.

Нові металошукачі від фірми Nokta в Україні

Сьогодні дедалі більше уваги в Україні привертають унікальні турецькі металошукачі Nokta Makro Legend WHP. Вони відрізняються прийнятною ціною, високою якістю та тривалим терміном служби. Особливо це стосується нових розробок, що комплектуються масою додаткових зручностей, починаючи з бездротових навушників, і закінчуючи чималою кількістю пошукових режимів.

Основні переваги пристроїв Nokta

The Legend WHP PRO

Маючи значний досвід розробки металошукачів, компанія Nokta завжди готова запропонувати нові моделі спорядження, а також додаткові елементи, що сприяють підвищенню характеристик ранніх зразків. Всі варіанти ґрунтового та підводного призначення вигідно виділяються високою надійністю, а також простотою застосування за наявності безлічі допоміжних функцій. Металошукачі Nokta Makro успішно застосовуються у всьому світі в різних цілях. Хтось із їхньою допомогою шукає скарби, іншим вони важливі для роботи. При організації будівельних робіт подібне обладнання допомагає звести нанівець нещастя, пов'язані з небезпечними пережитками війни. І це далеко не єдині випадки, у яких металошукач стає вірним помічником. Сьогодні це популярний інструмент, який купують, як новачками, так і фахівцями різних областей.

Пристрої розпізнавання металу Nokta Makro Legend укомплектовані великою кількістю корисних функцій, роблячи його одним з найбільш сучасних мультифункціональних детекторів у світі. Він може бути без проблем адаптований під будь-які цілі та варіанти ґрунту. Міцність та надійність конструкції Нокта – це гарантія високої продуктивності пристрою при роботі навіть у найсуворіших умовах за низьких температур і підвищеної вологості. При цьому купити Nokta Makro Legend можна за доступними цінами, що закріплюють новий стандарт у даній сфері.

Стабільний і безшумний процес роботи як на пляжі, так і на триметровій глибині обов'язково приверне увагу мисливців усіх категорій. Додатковий інтерес представляє унікальний режим Gold призначений для розпізнавання навіть найдрібніших золотих об'єктів на високомінералізованих грунтах.

Nokta Makro у дії

Багато щасливих власників Nokta Makro Legend WHP після роботи підтверджують ефективність дії металошукача, відзначаючи його здатність виявляти навіть найменші золоті елементи. Великої похвали заслужило чітке та правильне розпізнавання мети навіть на значній глибині. Шкала мінералізації дає зрозуміти характер, розмір та форму металевого виробу. Це позитивно виділяє маталошукач Нокта легенда серед аналогічних апаратів інших фірм. І звичайно ж, повною мірою була оцінена стійкість детектора до вологи, що дозволяло застосовувати його будь-якої пори року. Деякі шукачі стверджують, що не виникало жодних неприємностей, пов'язаних із проникненням води в котушку або блок навіть при зануренні до п'яти метрів у річку. У багатьох більш простих моделей така проблема могла виникнути і при звичайному дощі.

Інші статті

2024-05-10

Металошукачі в Ужгороді: Який вибрати і де купити

Якщо ви шукаєте металошукач в Ужгороді, важливо звернути увагу на місця, де можна купити металошукач, що відповідає вашим потребам і вимогам. Металошукач Ужгород можна придбати в спеціалізованих магазинах або в інтернет-магазинах з доставкою по місту.

Детальніше
2024-04-18

Металошукачі у Рівному: як вибрати 

У світі технологій та захоплюючих відкриттів однією з найперспективніших галузей для прихильників археології та скарбів стає використання металошукачів. Вони стали невід'ємною частиною хобі та захоплення для багатьох жителів Рівного, відкриваючи нові можливості для виявлення історичних реліквій та цінностей.

Детальніше
2024-03-05

Інструкція з використання металошукачів для початківців

У сучасному світі, де кожен камінчик може приховувати скарби, а під ногами таємниці минулого чекають на відкриття, пошук скарбів з металошукачем стає справжньою археологічною експедицією для початківців. Це захоплююче та неймовірно цікаве занурення у світ втрачених скарбів, загадкових реліквій та непересічних знахідок. Дозвольте нам провести вас у світ відкриттів та розкрити таємниці, які приховані під поверхнею землі.

Детальніше
2024-02-07

Топ металошукачів за 2023 рік

Вітаємо вас у захопливому світі металошукачів, де кожен сигнал може приховувати неймовірну історію та скарби минулого. З кожним роком та розробкою нових технологій це хобі стає ще захоплюючішим. Наш огляд на топ металошукачів за 2023 рік призначений допомогти вам зробити інформований вибір серед найновіших та найефективніших обладнань.

Детальніше