Металошукач Garrett ACE 250

Попередній Наступна
Металошукач Garrett ACE 250

                                  

Легкий, простий і зрозумілий металодетектор початкового рівня від американського виробника Garrett. Призначений для пошуку дрібних предметів, наприклад, ювелірних виробів або монет на глибині до 20см і великого предмета на глибині до 60см. Дану модель виділяють з лінійки її легкість і зручність у використанні. Сам детектор являє собою телескопічну штангу, яка складається з двох частин: металева верхня і пластикова нижня. На пластиковій частині штанги кріпиться котушка, на верхній металевій частини прикріплений блок управління і підлокітник для зручності використання. Котушка 6,5 * 9 дюймів PROformance, яка йде в комплекті поставки, ідеально підходить для пошуку ювелірних виробів, монет та інших дрібних предметів на глибині до 20см, а також великих предметів до 60см. Крім рідної котушки, АСЕ 250 також може працювати з котушками інших виробників. На даний момент є досить багато варіантів котушок, які дозволяють поліпшити базові характеристики і збільшити глибину пошуку дрібних предметів до 30см і великих предметів до 80см. Пристрій дуже легке, всього 1,2кг. Спеціальна рукоять і підлокітник впевнено зафіксують пристрій у руці. Легкість і зручність металошукача - це не мало важливо, так як цілий день «махати ключкою» досить утомливо. Якість зборки не викликає ніяких нарікань. Всі деталі надійно тримаються на своїх місцях. Завдяки тому, що девайс розкладний, його легко можна транспортувати. Взявши метало детектор в руки, вам відкриються доступ до дисплея і органам управління. Тут знаходиться 9 функціональних клавіш, за допомогою яких можна вибирати режими, чутливість і т.д. Всі кнопки прогумовані і легко намацуються. На компактному монохромному дисплеї відображається вся необхідна інформація: діскрім, заряд батареї, приблизна глибина залягання предмета, чутливість і режими. На відміну від більш дорогих металошукачів, даний прилад простий у використанні розібратися з основними функціями можна навіть на інтуїтивному рівні. Блок з органами управління та дисплеєм оснащений знімною кришкою і саме під нею встановлюються батарейки або акумулятори. Працює апарат всього від 4-х батарейок типу АА. Час роботи складає до 18 годин. Енергоспоживання у АСЕ 250 невелике і, виходячи з досвіду, можна сказати, що батарейок середньої вартості цілком вистачає на вихід на цілий день. Можливо, для частих виходів, оптимальним буде покупка акумуляторів з зарядним пристроєм.

Незважаючи на свою легкість і простоту АСЕ 250 показує гідну продуктивність. Пристрій пропонує можливість селективного пошуку з відображенням глибини, на якій знаходяться дрібні предмети. Спеціальний покажчик пінпоінтер дозволить більш точно визначити місцезнаходження шуканого предмета під землею. Металошукач дозволяє шукати: залізо, мідь, золото, бронзу і срібло, а також інші сплави металів. Для цієї моделі також не проблема і пошук під водою. Котушку можна спокійно занурити під воду, але тільки до блоку управління. Сам блок боїться води і його краще берегти від попадання вологи. Апарат покаже точні дані без викривлення як на суші, так верб воді. Частота роботи девайса становить 6,5кГц. Є також можливість підключення навушників. Навушники обов'язково повинні бути з регулятором гучності, так як сам металошукач без регулятора. Прилади маркуються голографічного міткою, і на них поширюється дворічна офіційна українська гарантія.

Підводячи підсумки, можна сміливо сказати, металодетектор початкового рівня АСЕ 250 стане відмінним подарунком для нумізматів і людей, які займаються пошуком прикрас. Пристрій гарантує стабільну роботу в різних умовах, а легкість корпусу, універсальність і інтуїтивно зрозуміле управління дозволить цій моделі стати вашим ідеальним помічником і подарує масу приємних відчуттів.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше