Яку краще котушку купити «NEL Торнадо, Хантер, Біг» для металошукача?

Попередній Наступна
Яку краще котушку купити «NEL Торнадо, Хантер, Біг» для металошукача?

Всі котушки NEL - це DD- котушки. Всього існує два типи котушок: DD- котушки і моно котушки. ДД- котушки - це ті, у яких дві мотки всередині, неважливо якого розміру, звужені або розширені.

Котушки NEL мають різні назви. Кожна назва несе в собі те, якого розміру котушка, наприклад, торнадо - це означає, що вона 12х13 дюймів, Big - 15х17 дюймів, Hanter 12,5х8,5 дюймів.

NEL Tornado - котушка 12х13 дюймів. Вона найперспективніша в тому плані, що багато людей, які ходять з приладом початкового рівня, вони оснащені моно котушкою. Моно котушки навіть при рівних розмірах завжди поступиться по глибині. У ДД котушки властивості такі, що вихорь не більше точний, але глибина більше.

Різниця між котушкою NEL Big і Tornado: максимально можливий потенціал, який можна витягнути з приладу реалізується в котушках Торнадо 12х13 дюймів. Глибина на монету в обох котушках практично однакова. Різниця не більше сантиметра, навіть на велику монету. А ось приріст по глибині вже на більш великі цілі більш значимий. Будь потужна котушка свою потужність реалізує в плані: з одного боку вона нам дасть глибину, а з іншого боку прилад буде надмірно гучним.

Big - це котушка 15х17 дюймів. Всі котушки NEL знизу залиті епоксидною смолою, шнур дуже міцний, його не висмикнеш.

Хантер - трохи менше, ніж розмір Торнадо, по боках трохи звужене. Область захоплення зменшена для того, що б котушка менше страждала на засмічених місцевостях. Та межа, де Торнадо вже не зможе ходити, зможе Хантер. За глибиною трохи менше, ніж Торнадо. Всі котушки NEL, герметичні і відрізняються більш збалансованою роботою і немає помилкових спрацьовувань.

Гарантія на них 3 роки !!!

Інші статті

2024-05-29

Таємниці Пошуку з Металошукачем: Найкращі Налаштування, Технології та Місця для Пошуку Скарбів

Пошук скарбів з металошукачем є складним і захоплюючим заняттям, що вимагає ґрунтовних знань і технічних навичок. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти, які допоможуть вам оптимізувати свій пошук: від вибору налаштувань до визначення найкращих місць для роботи.   В нашому відео "Таємниці пошуку з металошукачем" ми детально аналізуємо най

Детальніше
2024-05-22

Купити металошукач у Луцьку

У магазині металошукачів в Луцьку ви зможете знайти широкий вибір устаткування для пошуків. Важливо купити модель, яка відповідає вашим потребам і має високу якість. Вам пропонується широкий вибір металошукачів, що дозволить вам знайти оптимальний варіант.

Детальніше
2024-05-10

Металошукачі в Ужгороді: Який вибрати і де купити

Якщо ви шукаєте металошукач в Ужгороді, важливо звернути увагу на місця, де можна купити металошукач, що відповідає вашим потребам і вимогам. Металошукач Ужгород можна придбати в спеціалізованих магазинах або в інтернет-магазинах з доставкою по місту.

Детальніше
2024-04-18

Металошукачі у Рівному: як вибрати 

У світі технологій та захоплюючих відкриттів однією з найперспективніших галузей для прихильників археології та скарбів стає використання металошукачів. Вони стали невід'ємною частиною хобі та захоплення для багатьох жителів Рівного, відкриваючи нові можливості для виявлення історичних реліквій та цінностей.

Детальніше