Яку краще котушку купити «NEL Торнадо, Хантер, Біг» для металошукача?

Попередній Наступна
Яку краще котушку купити «NEL Торнадо, Хантер, Біг» для металошукача?

Всі котушки NEL - це DD- котушки. Всього існує два типи котушок: DD- котушки і моно котушки. ДД- котушки - це ті, у яких дві мотки всередині, неважливо якого розміру, звужені або розширені.

Котушки NEL мають різні назви. Кожна назва несе в собі те, якого розміру котушка, наприклад, торнадо - це означає, що вона 12х13 дюймів, Big - 15х17 дюймів, Hanter 12,5х8,5 дюймів.

NEL Tornado - котушка 12х13 дюймів. Вона найперспективніша в тому плані, що багато людей, які ходять з приладом початкового рівня, вони оснащені моно котушкою. Моно котушки навіть при рівних розмірах завжди поступиться по глибині. У ДД котушки властивості такі, що вихорь не більше точний, але глибина більше.

Різниця між котушкою NEL Big і Tornado: максимально можливий потенціал, який можна витягнути з приладу реалізується в котушках Торнадо 12х13 дюймів. Глибина на монету в обох котушках практично однакова. Різниця не більше сантиметра, навіть на велику монету. А ось приріст по глибині вже на більш великі цілі більш значимий. Будь потужна котушка свою потужність реалізує в плані: з одного боку вона нам дасть глибину, а з іншого боку прилад буде надмірно гучним.

Big - це котушка 15х17 дюймів. Всі котушки NEL знизу залиті епоксидною смолою, шнур дуже міцний, його не висмикнеш.

Хантер - трохи менше, ніж розмір Торнадо, по боках трохи звужене. Область захоплення зменшена для того, що б котушка менше страждала на засмічених місцевостях. Та межа, де Торнадо вже не зможе ходити, зможе Хантер. За глибиною трохи менше, ніж Торнадо. Всі котушки NEL, герметичні і відрізняються більш збалансованою роботою і немає помилкових спрацьовувань.

Гарантія на них 3 роки !!!

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше