Garrett At Pro оновлення

Попередній Наступна
Garrett At Pro оновлення

Не секрет, що компанія Garrett є однією з найпопулярніших серед виробників металошукачів. Даний факт ґрунтується на довірі, отриманій з роками. Постійні інновації і розробки компанії дозволяють утримувати високі рейтинги і позиції у світі металодетекторів.

На даний момент компанія Garrett може похвалитися не одним десятком розробок і нововведень до них. Ще одним з таких «оновлень» є «апгрейд» всім відомого металошукача Garrett AT Pro International. На цей раз металошукач отримав як візуальні зміни, так і практичні.

В першу чергу це посилений підлокітник.

Даний підлокітник має додаткові «ребра», які покращують міцність, а також надають металошукача певної гнучкості в процесі пошуку.

Наступна зміна має більш формальний характер. Мова йде про голограму. Розробники врахували можливість фізичних ушкоджень голограми при використанні і розмістили її всередині блоку управління, а точніше у відділі блоку живлення. Тепер, щоб перевірити наявність голограми, потрібно відкрити засувку відділу живлення, вийняти батарейки і подивитися на внутрішню частину корпусу.

Ці, досить прості, але в теж час дуже «витончені» поліпшення є незаперечним доказом того, що компанія піклується про своїх клієнтів, намагаючись приділити максимальну увагу до будь-яких дрібниць.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше