Garrett At Pro оновлення

Попередній Наступна
Garrett At Pro оновлення

Не секрет, що компанія Garrett є однією з найпопулярніших серед виробників металошукачів. Даний факт ґрунтується на довірі, отриманій з роками. Постійні інновації і розробки компанії дозволяють утримувати високі рейтинги і позиції у світі металодетекторів.

На даний момент компанія Garrett може похвалитися не одним десятком розробок і нововведень до них. Ще одним з таких «оновлень» є «апгрейд» всім відомого металошукача Garrett AT Pro International. На цей раз металошукач отримав як візуальні зміни, так і практичні.

В першу чергу це посилений підлокітник.

Даний підлокітник має додаткові «ребра», які покращують міцність, а також надають металошукача певної гнучкості в процесі пошуку.

Наступна зміна має більш формальний характер. Мова йде про голограму. Розробники врахували можливість фізичних ушкоджень голограми при використанні і розмістили її всередині блоку управління, а точніше у відділі блоку живлення. Тепер, щоб перевірити наявність голограми, потрібно відкрити засувку відділу живлення, вийняти батарейки і подивитися на внутрішню частину корпусу.

Ці, досить прості, але в теж час дуже «витончені» поліпшення є незаперечним доказом того, що компанія піклується про своїх клієнтів, намагаючись приділити максимальну увагу до будь-яких дрібниць.

Інші статті

2024-05-29

Таємниці Пошуку з Металошукачем: Найкращі Налаштування, Технології та Місця для Пошуку Скарбів

Пошук скарбів з металошукачем є складним і захоплюючим заняттям, що вимагає ґрунтовних знань і технічних навичок. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти, які допоможуть вам оптимізувати свій пошук: від вибору налаштувань до визначення найкращих місць для роботи.   В нашому відео "Таємниці пошуку з металошукачем" ми детально аналізуємо най

Детальніше
2024-05-22

Купити металошукач у Луцьку

У магазині металошукачів в Луцьку ви зможете знайти широкий вибір устаткування для пошуків. Важливо купити модель, яка відповідає вашим потребам і має високу якість. Вам пропонується широкий вибір металошукачів, що дозволить вам знайти оптимальний варіант.

Детальніше
2024-05-10

Металошукачі в Ужгороді: Який вибрати і де купити

Якщо ви шукаєте металошукач в Ужгороді, важливо звернути увагу на місця, де можна купити металошукач, що відповідає вашим потребам і вимогам. Металошукач Ужгород можна придбати в спеціалізованих магазинах або в інтернет-магазинах з доставкою по місту.

Детальніше
2024-04-18

Металошукачі у Рівному: як вибрати 

У світі технологій та захоплюючих відкриттів однією з найперспективніших галузей для прихильників археології та скарбів стає використання металошукачів. Вони стали невід'ємною частиною хобі та захоплення для багатьох жителів Рівного, відкриваючи нові можливості для виявлення історичних реліквій та цінностей.

Детальніше