Як відрізнити підробку від оригіналу?

Попередній Наступна
Як відрізнити підробку від оригіналу?

Сувора реальність часто викладає нам уроки, підносячи неприємні результати. Обман і бажання легкої наживи все частіше зустрічаються в побутових ситуаціях, особливо при покупці товарів через інтернет. На жаль, такі товари як металошукачі не залишилися осторонь.

Для того, щоб зрозуміти, чого потрібно побоюватися, розберемося які каверзи можуть нас чекати.

Как отличить официальный прибор от неофициального?

Для того щоб відрізнити підробку від оригіналу, Вам потрібно дотримуватися кількох простих правил при покупці.

 1. Обов'язково потрібно звернути увагу на наявність голограми. Це початковий заставу того, що прилад офіційний. Голограму, звичайно, можна підробити, тоді потрібно перевіряти далі. 
Як відрізнити підробку від оригіналу?Як відрізнити підробку від оригіналу?Як відрізнити підробку від оригіналу?Як відрізнити підробку від оригіналу?Як відрізнити підробку від оригіналу?
 1. Якщо побачили підозрілу ціну, потрібно запитати чому вона відрізняється від інших. Потрібно зробити наголос на тому, що виробник встановлює ціну і вона повинна бути однаковою.
 2. По можливості зайдіть на сайт виробника і перевірте список дилерів:
  1. http://www.garrett.com.ua/documents/Map/Map.html
  2. http://www.minelab.com.ua/documents/Map/Map.html
  3. http://www.fisherlab.com.ua/documents/Map/Map.html
  4. http://www.xp-ua.com/documents/Map/Map.html
  5. /articles/remont-i-obsluguvanie-koshey
 3. Для того щоб перевірити справжність організації, у який Ви збираєте купити металошукач, попросіть виставити рахунок на оплату (не так на карту, а на рахунок із зазначенням МФО та т.д.).
 4. Офіційний металошукач повинен мати гарантійний лист з двома мокрими печатками: сервісного центру і інтернет магазину;
 5. Ну і звичайно не забуваємо робити огляд металошукача при отриманні.

Какие последствия покупки неофициального прибора?

Контрабанда

Прилади, їх називають просто «сірі металошукачі», ввозяться в Україну підпільними методами, які гарантують відсутність необхідної документації та права на використання на території України. Сірі металошукачі, вони-ж неофіційні металошукачі, не мають офіційної гарантії і не обслуговуються в сервісних центрах (навіть за потрійним тарифом). Такі прилади можуть бути вилучені, як будь-який вимірювальний прилад «до з'ясування обставин». В основному це відбувається, якщо Ви випадково зайшли на приватну власність і її власник викликав поліцію. Тільки от якщо прилад офіційний, можна запросити документи у продавця, який в свою чергу звернеться до імпортера за підтвердженням офіційності приладу і прилад Вам повернуть. В іншому випадку про прилад можна забути, так як голограми на ньому немає, документів на нього теж немає - прилад не проходив митницю і т.д. І, якщо Ви захочете продати такий прилад, це буде не просто. Більшість покупців детально вивчають всі нюанси, хоча є й такі хто не в курсі.

Як відрізнити підробку від оригіналу?

Китайські підробки

Те, що китайські інженери роблять все що тільки можна уявити, вже давно не секрет. Металошукачі не виняток. Під виглядом оригінальних приладів, сірі дилери продають китайські підробки і копії. Досить наклеїти наклейку від оригінального приладу і його не відрізнити новачкові. Недосвідченому покупцеві важко визначити справжність товару, і, як правило, керуючись дешевої ціною, клієнт купує підробку. Китайські підробки в 90% виходять з ладу через кілька місяців. До того-ж технічні характеристики таких приладів в кілька разів гірше, ніж у оригінальних: маленька глибина, повільна робота, погана дискримінація і т.д.

Китайский металлоискатель - подделка

Б/в прибори

Часто недобросовісні продавці купують вже використані прилади, які можуть бути частково або повністю непрацездатними: фізичні поломки, «потопельники», проблеми з живленням і т.д. Такі прилади ремонтуються і відновлюються власними силами і потім надходять на продаж. Відновлений металошукач не гарантує Вам коректну роботу пристрою. Шанс повторної поломки або повного виходу з ладу дуже великий.

Утопленный металлоискатель

Списаний заводський брак з Європи в Україні

Металошукачі, як і будь-яка техніка, може мати брак при виробництві. Виробник в такому випадку списує їх і віддає на розбірку або продає на запчастини. Такі прилади купуються, відновлюються власними засобами і знову-ж перепродуються.

Вкрадені приладиКраденные приборы

Як не сумно, але факт продажу крадених приладів присутній на ринку України. Ви можете купити крадений прилад, не усвідомлюючи цього, а це кримінальна відповідальність. Ні про що не підозрюючи, Ви можете стати співучасником злочину, яким займуться правоохоронні органи. Довести непричетність до крадіжки будуть дуже непросто.

Як правило, якщо Ви купуєте товар у неофіційного представника, то залишаєтеся «сам на сам» зі своїми проблемами. Такі продавці не надають консультації та допомогу в подальшому, не кажучи вже про можливість повернути товар назад.

Какие преимущества Вы получаете при покупке официального металлоискателя?

В першу чергу Ви виключаєте всі можливі моменти, зазначені вище. До того-ж Ви отримуєте:Оригинальный металлоискатель

 • Гарантійне і післягарантійне обслуговування в офіційному сервісному центрі;
 • Консультацію та технічну підтримку по роботі і налаштуванні металошукача;
 • Можливість обміну або повернення товару згідно встановлених умов;
 • «Свіжість» приладу, так як всі поставки в Україну відбуваються безпосередньо від виробника;
 • Гарантовано оригінальну продукцію, яка буде служити довго і стабільно приносити користь і задоволення.

«Не проходьте мимо» цієї інформації, так як на перший погляд прості речі вберігають від проблем. Будьте уважні і купуйте тільки оригінальну продукцію в перевірених магазинах. Дешевий сир буває тільки в мишоловці.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше