Весняний зліт шукачів скарбів 2016! Не пропусти!

Попередній Наступна
Весняний зліт шукачів скарбів 2016! Не пропусти!

Кладоискатель дорослішає з часом, як і будь-який інший професіонал. Досвід, отриманий самостійно - це, звичайно, основа всього і незамінна частина кожного з нас. Але не варто нехтувати рад більш «старших» досвідом камрадів. Саме для таких обмінів знаннями, а також корисною інформацією існують різноманітні форуми, спільноти і т.д. Але найкращий варіант - це спілкування наживо. Ось так плавно я підійшов до основної думки, якою хочу з Вами поділиться. З'явилася інформація, що планується зліт любителів і професіоналів мистецтва шукачів скарбів. Поки що є не повні дані, але початкова інформація є.

Захід буде проводиться в м.Львів, орієнтовно березень-квітень 2016 року. Буде культурна програма, безпосередній обмет досвідом а також практичні пошуки та подарунки! Як повідомляє організатор, інтернет магазин Фортуна, будуть надані:

  • Металошукачі;
  • Пінпоинтери;
  • Навушники;
  • Лопати Fiskars;
  • Сумки для знахідок;
  • Рюкзаки;
  • Футболки и кружки з логотипами спонсорів;
  • Сертифікати і знижки для покупок.

Вже є деякі контактні дані, за яких можна попередньо записатися в список бажаючих а також задати питання.

Інші статті

2024-05-10

Металошукачі в Ужгороді: Який вибрати і де купити

Якщо ви шукаєте металошукач в Ужгороді, важливо звернути увагу на місця, де можна купити металошукач, що відповідає вашим потребам і вимогам. Металошукач Ужгород можна придбати в спеціалізованих магазинах або в інтернет-магазинах з доставкою по місту.

Детальніше
2024-04-18

Металошукачі у Рівному: як вибрати 

У світі технологій та захоплюючих відкриттів однією з найперспективніших галузей для прихильників археології та скарбів стає використання металошукачів. Вони стали невід'ємною частиною хобі та захоплення для багатьох жителів Рівного, відкриваючи нові можливості для виявлення історичних реліквій та цінностей.

Детальніше
2024-03-05

Інструкція з використання металошукачів для початківців

У сучасному світі, де кожен камінчик може приховувати скарби, а під ногами таємниці минулого чекають на відкриття, пошук скарбів з металошукачем стає справжньою археологічною експедицією для початківців. Це захоплююче та неймовірно цікаве занурення у світ втрачених скарбів, загадкових реліквій та непересічних знахідок. Дозвольте нам провести вас у світ відкриттів та розкрити таємниці, які приховані під поверхнею землі.

Детальніше
2024-02-07

Топ металошукачів за 2023 рік

Вітаємо вас у захопливому світі металошукачів, де кожен сигнал може приховувати неймовірну історію та скарби минулого. З кожним роком та розробкою нових технологій це хобі стає ще захоплюючішим. Наш огляд на топ металошукачів за 2023 рік призначений допомогти вам зробити інформований вибір серед найновіших та найефективніших обладнань.

Детальніше