Акція - виграй Garrett Ace 250!

Попередній Наступна
Акція - виграй Garrett Ace 250!

Увага! Увага! Увага!

Скоро сезон, а у тебе немає металошукача? Ми можемо в цьому допомогти!

Спільнота інтернет магазину «Фортуна», МетаЛЛоискатели,КаТУШки проводить сезонну акцію. І на цей раз ми приготували супер подарунок - металошукач Garrett Ace 250.

Ось умови акції:

1) Підписатися або знаходиться в групі МетаЛЛоискатели,КаТУШки;
2) Поставити основним зображенням в своєму профілі Вконтакте нашу акційну аватарку і не змінювати фото до закінчення акції (фото для аватарки прикріплено до посту акції);
3) Зробити репост умов акції (цього повідомлення).
Переможець буде визначений 1-го грудня 2015 за допомогою сайту www.random.org, в результаті випадкового розіграшу.
Результати будуть викладені у вигляді відеоролика.

Доповнення:

1) Розігрується 1 металошукач Garrett Ace 250;
2) Брати участь можуть тільки жителі України;
3) Переможець отримує безкоштовну доставку по УКРАЇНІ! ;
4) Ви стаєте учасником акції якщо Ви перебуваєте в групі, Ви поставили нашу акційну аватарку в якості основного фото свого профілю на період акції і зробили репост поста акції зі сторінки спільноти;
5) Фейкові (не справжні) сторінки, а також спільноти не братимуть участь у конкурсі.

Попередження:

Після репоста акції у Вас є 24 години щоб змінити фото на сторінці. Той, хто змінить аватарку до закінчення акції або різниця часу між репостом акції та зміною фото буде більше 24 годин, буде автоматично виключений з учасників конкурсу. Перевірка виконання умов буде проводитись при розіграші.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше