XP DEUS 2 28FMF RC WS6

 • 4
 • Хіт

Артикул: 00012024

В наявності
Ціна: 63 316 грн Знайшли дешевше?

XP DEUS II  - довгоочікувана новинка від компанії XP. Зроби передзамовлення сьогодні і стань одним з перших щасливих власників металошукача в Україні. Серед головних переваг моделі варто відзначити можливість бездротової роботи. Виріб призначений для здійснення глибоководного професійного пошуку. Купити металошукач XP DEUS 2 буде корисним любителям підводного виявлення, які бажають мати компактне, легке у використанні обладнання.

Новий мультчастотний XP Deus II,новинка 2021 року в Україні очікується в січні 2022 року. Занурення під воду до 20 метрів з підводними кістковими вібро навушниками.

Наприкінці 2021 року компанія XP Metaldetectors випустила свій перший бездротовий підводний багаточастотний металошукач XP Deus 2 з унікальними функціями та продуктивністю. Одночасно швидкий як на суші, так і під водою з технологією FMF ® (Швидка багаточастотна), суперлегкий (вага 800г), маневрений і повністю бездротовий: блок, котушка, навушники, зв'язок з пінппойнтером - найкраща модель створена XP.

Технічні характеристики та переваги

Оновлена конфігурація DEUS XP 2 ідеально пристосована до підводної роботи, маючи при цьому відмінні частотні можливості. Виріб пропонує користувачеві найзручніші програми пошуку. Його котушки відрізняються високим рівнем потужності. Передбачено зручний інтерфейс для навушників. Усі, хто придбає сучасний, багатофункціональний металодетектор XP DEUS 2, зможуть успішно шукати під водою найдрібніші об'єкти.

Технічні нововведення металошукача XP Deus II:

 • мультичастотність в діапазоні від 4 до 45 кГц (FMF – Fast Multi Frequency)
 • розширені налаштування audio
 • 12 програм для пошуку
 • підводність до 20 метрів
 • вага 800г
 • котушки FMF з колишнім розміром 22, 28. 28х34 cм
 • 4 види бездротових навушників, у тому числі підводні "кістяні" вібро-навушники: WS6, WSA XL, WSA II, BH-01 (підводні)*
 • бездоганна якість бренду XP

Принцип роботи XP Deus II

Для успішного придбання приладу пошуку металів потрібно знати його властивості, також індивідуальні характеристики. Модель має широкий набір можливостей. Робота пристрою здійснюється за таким принципом:

 1. Двигуном металошукача виробляється значний електромагнітний імпульс.
 2. Знайдений під водою об'єкт відбиває його, спрямовуючи до джерела.
 3. Відображений сигнал приймається пристроєм.
 4. Надходить назад імпульс піддається додатковому посиленню.
 5. Пристрій повідомляє оператора про знайдений предмет за допомогою потужних навушників.

Таким чином, металошукач XP DEUS 2 виконує роль високочутливого підводного датчика, що успішно здійснює виявлення металевих предметів під водою.

Особливості моделі

Мультичастотний професійний металодетектор підводного пошуку XP DEUS 2 має унікальні технічні особливості. Насамперед слід відзначити його водонепроникність. Пристрій здатний працювати на глибині до 20 м, що характерно далеко не для всіх металодетекторів цієї лінійки.

Не менш важливою властивістю цієї моделі є її пристосованість до мінералізованої морської води. Солона вода практично не відбивається на якості виявлення.

На успішність роботи будь-якого такого пристрою вирішальний вплив також дають аксесуари до металошукачів. Модель XP DEUS 2 укомплектована надійними, чутливими навушниками, що дозволяють користувачеві почути сигнали попередження на будь-якій глибині.

Що впливає на якість виявлення металу?

Усім, хто бажає придбати металошукач, варто враховувати:

 1. Вид котушки. На точність пошуку впливає конфігурація даних складових, і навіть їх число.
 2. Діаметр котушки – головний показник від якого залежить потужність основного обладнання.
 3. Частота - характеристика, що також впливає на показник потужності.
 4. Дискримінація – здатність пристрою диференціювати різні види металів.

Придбати металодетектор XP DEUS 2 означає розпоряджатися пристроєм, оснащеним усім сучасним функціоналом і можливостями.

Де краще придбати металодетектор XP DEUS 2?

Металошукачі типу « амфібія » відносяться до обладнання, від якого потрібна висока продуктивність та надійність під час роботи. Щоб уникнути втрат, слід купувати подібні пристрої тільки у добре відомого, перевіреного постачальника.

В інтернет-магазині Fortuna продаються звичайні ґрунтові та підводні детектори металу на будь-який смак. Кожна модифікація відрізняється за індивідуальними властивостями, призначенням та способами застосування. У каталозі знайдуться б/в металошукачі , а також абсолютно нові моделі за доступною вартістю. Наші підводні металодетектори мають все необхідне для успішної роботи.

Чому попит на товари "Фортуни" постійно зростає? Численні покупці відзначають такі переваги співпраці з магазином:

 • зручний, інформативний каталог з чіткими фотографіями та докладним описом кожного товару;
 • вигідні ціни;
 • консультація фахівця, який професійно знається на техніці;
 • швидка доставка придбаного виробу на вашу адресу.

У магазині завжди знайдеться металодетектор ідеальної якості за вигідною вартістю. Всім клієнтам ми надаємо тривалу гарантію на експлуатацію. Серед пропозицій магазину лише вироби відомих брендів, які мають широкий набір можливостей. Любителі підводного пошуку завжди можуть знайти у нас пристрій, що повністю відповідає їх перевагам.

Окрім основних приладів компанія пропонує всім охочим придбати їх надійні аксесуари. До ваших послуг чутливі, довговічні котушки до металошукачів та інші деталі, які забезпечать безперебійне функціонування таких пристроїв.

Підводний Так
Модель DEUS 2
МД в зборі XP Комплект блок і навушники (FULL)
Призначення Амфібія
Країна походження Франція
VDI Є
Живлення АКБ
Штанга Телескопічна
Пінпоінт Є
Статичний режим Немає
Регулювання гучності Є
Тональна ідентифікація Багатотональна
Балансування грунту Ручна і авто
ЖК дисплей Є
Дискримінація Так
Тип схеми металошукача FMF
Робоча частота Мультичастотні
Максимальна глибина до 2-х метрів
Мультичастота Є
Глибина на монету 40-45 см.

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук
image
Олексій
2022-01-11
Сподобався підхід;Мені не відають мд а показали, що перевіряють аккумулятор. Тоять на зарядці через якісь мрилад, що покаже чи справний акб і далі везуть на тестову площадку і я поїду, виберу собі кращий із кращих:)
image
Сергей Пирожок
2021-12-02
комплект без навушників?
image
Адміністратор
2022-01-11
Сергей Пирожок
комплект без навушників?
З навушниками, поки що будуть тільки повні комплектації!