Металошукач Легенда з бездротовими навушники та котушкою LG30

  • 12
  • 12
  • Акція

Артикул: 00012030

В наявності
Ціна: 34 131 грн Знайшли дешевше?
Подарунок до Кожного Комплекту Nokta The Legend — Безкоштовний Пінпоінтер AccuPoint!
 
Мультичастотний металошукач Legend – виділяється двома основними перевагами, що роблять його привабливим для пошуківців скарбів.

Перш за все, він вражає мультичастотою, що забезпечує надзвичайну чутливість (паралельно) до дрібних та крупних цілей, уникаючи пропусків.

По друге, це його гібридність об'єднує найкращі технології металошукачів, дозволяючи працювати на будь-яких ґрунтах з максимальною ефективністю і стабільністю.

Металошукач може працювати із декількома одиночними частотами 4 кГц, 10 кГц, 15 кГц, 20 кГц, 40 кГц і трьома мульти частотними режимами(M1/M2/M3):

 

  • M1 (10-15-20 кГц): Цей режим забезпечує найвищу чутливість до металів з високою провідністю.
  • M2 (25-30-35 кГц): Вища частота цього режиму дозволяє краще виявляти крихітні цілі з низькою провідністю. 
  • M3 (4-5-8-10 кГц): Цей режим ідеально підходить для пошуку у вологих, мокрих та/або електропровідних ґрунтах, таких як глина, солончаки та пісок з глиною. Він забезпечує стабільну роботу навіть у найважчих умовах.

Нові можливості у розпізнавані | дискримінація металів - де враховується не тільки VDI та звукова поліфонія, але плюс нова системою FERO CHEK, яка вказує співвідношення переваги у %- сегментах: чорного металу над кольоровим чи навпаки. THE Legend є ідеальним вибором для пошуківців, оскільки з ним копаєте у 2-3 рази менше нецільових предметів, зокрема залізних. Доповненням за потреби є система bс, що краще розпізнавати та відсіювати непотрібні метали, такі як пивні корки, бляшанки із напиленням, а також плоскі залізні цілі, запчастин «3D окуляр» від транспортера. Завдяки цій технології, ваш пошук стає більш інформативним і продуктивним, а видача сигналів стає точнішою, подібно до 3D сканерів, це вагомий аргумент для пошуківця.

LEGEND пропонує 4 профілі користувача для зберігання налаштувань та відстеження часу роботи, схоже на пробіг автомобіля. Функція підстроювання частоти усуває ЕМІ перешкоди (ЛЄП,  іншого мд). Знахідки супроводжуються звуком або і вібрацією, пошук із металошукачем у ночі не проблема є ліхтарик. У метало детектора, також є бездротовий модуль для під'єднання фірмових бездротових навушників або сторонніх виробників Bluetooth 5.2 чи використання airpods. Навушники під час  використання металошукача, можуть прийняти вхідний телефонний дзвінок. Металошукач можливо швидко перевести кнопкою частоти на паузу і беззвучний режим. А також, цікавою опцією є можливість під’єднання до Nokta Legend фірмового пінпойнтера AccuPointer, який водо захищений і розпізнає метали.


Металошукач Нокта Легенда оснащений програмами для пошуку в різних місцях і умовах, а саме у полях і парках (лісах), пляжний пошук на прісних водоймах та у морі. Статичний режим для пошуку реліквій та золота і навіть проведення геологорозвідки ґрунтів (виявлення не однорідностей у землі ).

Живлення детектора здійснюється від вбудованого LiPo акумулятора ємністю 5050 мАг, що забезпечує до 20 годин роботи. Має можливість додаткового живлення від зовнішнього акумулятора або фірмового PowerBank під час пошуку.

Можливість самостійного оновлені ПЗ в домашніх умовах користувачами та є можливість придбати згодом за потреби додаткових котушок більшого розміру LG 35 або «снайперки» LG24.

 

У комплект входить:

Сервіс Nokta замінює несправні котушки на нові, відбувається модульна заміна елементів блоку із корпусом. Кожен металошукач, проходить перед продажну перевірку.

Магазин MD-FORTUNA надає консультації по роботі з металошукачем. У Вас є можливість перевірити металошукач по серійному номеру на офіційному сайті NOKTADETECTORS.COM.UA, ЩОБ ВПЕВНИТИСЬ В ОРИГІНАЛЬНОСТІ ПРОДУКТУ ТА ОФІЦІЙНІЙ ПІДТРИМЦІ В УКРАЇНІ.

 

Призначення Амфібія
Країна походження Туреччина
VDI Є
Живлення АКБ
Штанга Телескопічна
Пінпоінт Є
Статичний режим Є
Регулювання гучності Є
Тональна ідентифікація Багатотональна
Балансування грунту Ручна і авто
ЖК дисплей Є
Дискримінація Так
Тип схеми металошукача SMF
Робоча частота Мультичастотні
Максимальна глибина до 2-х метрів
Мультичастота Є
Вага 1,3 кг
Глибина на монету 40-45 см.
Підводний Так
По виробнику Nokta | Makro

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук
image
Vova Vovchuk
2021-11-23
Коли буде в продажі???
image
Адміністратор
2022-01-11
Vova Vovchuk
Коли буде в продажі???
Очікуємо! Поки що терміни не відомі!