Металошукачі у Львові

Попередній Наступна
Металошукачі у Львові

Металошукачі Львів

Ви живете у Львові чи області і бажаєте придбати металошукач, але незнаєте де? Тоді вам до нас! У нас ви можете придбати найякісніші металошукачі у Львові. Широкий вибір металошукачів, катушок та різних аксесуарів та інструментів вас приємно здивують, а доступні ціни – не залишать осторонь від придбання такого пристрою. Металошукачі використовують при пошуку металу в грунті, піску та у воді. Зазвичай вони реагують на такі метали, як срібло, бронза, золото. Пошук може здійснюватися на різних глибинах.

Види металошукачів

Від того, яка у металодетектора глибина пошуку, виділяють такі види металошукачів:

  • Грунтові металошукачі зазвичай мають одну або дві частоти глибина пошуку в залежності від величини предмету коливається від 15см до 70см.
  • Металошукачі середнього рівня зазвичай їх купують, ті, хто вже раніше користувався такими приладами. Має екран на якому визначається тип знайденого предмету. Глибина виявлення від 20см до 150см.
  • Професійні металошукачі мають звукову та цифрову сигналізацію при виявлені предмету. Визначає, який тип металу знайдено. Головна відмінність таких металошукачів є цифрова обробка сигналу мікропроцесором. Глибина виявлення від 30см до 200см.
  • Ручні металошукачі або пінпоінтери це пристрої для професійного використання при огляді речей. Вони легкі та виявлять метали від 1г. Також їх можна використовувати і в пошуку металів у грунті.

Отже, ви можете купити металошукачі у Львові, головне знати, з яким металодетектором вам зручно буде працювати. А щоб ви правильно обрали пристрій наші спеціалісти вам у цьому допоможуть, варто лише зателефонувати за номером вказаним на сайті або ж написати.

Чому варто обирати нас?

  • Ви купуєте металошукачі за доступними цінами напряму від виробника.
  • На всі пристрої ви отримуєте гарантію.
  • У нас ви можете придбати б/в металодетектор за низькою ціною.
  • Наші спеціалісти готові проконсультувати вас у виборі металодетектора та аксесуарів до нього.
  • Ми завжди раді нашим покупцям.
  • Бажаємо придбати вам той металошукач, який ви будете успішно використовувати.

Інші статті

2022-05-23

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання Весною працівники сільського господарства змушені вирішувати безліч проблем. Сьогодні до рядових труднощів аграріїв додалася ще й небезпека натрапити на міну у полі. На даний момент, на жаль, зафіксовано нещасні випадки, пов'язані із підривом на мінах. Їхні жертви – звичайні учасники по

Детальніше
2022-01-04

Металодетектори у всій своїй різноманітності

Ще в першій половині ХІХ століття відомим німецьким ученим Хайнріхом Вільхельмом Дофе розроблена перша схема індукційного балансу, що стала через сотню років основою перших металодетекторів. Існує цілий ряд моделей подібних пристроїв, що функціонують на різних частотах, хоча сьогодні все частіше використовується універсальний мультичастотний варіан

Детальніше
2021-09-27

Металошукачі в Дніпрі: потрібні і корисні пристосування

Металошукач - обладнання, що дозволяє знайти предмети з металевих сплавів в потаємних куточках. Прилад сьогодні використовується в багатьох сферах. З його допомогою вирішуються дрібні побутові та великомасштабні завдання. Підшукуєте металошукачі в Дніпрі, але досвіду в подібних справах немає, тоді варто спочатку розглянути для чого може бути викор

Детальніше
2021-08-26

Металошукачі NMS30

Металошукач - прилад, який на думку великого числа людей необхідний виключно для пошуку скарбів. Це не завжди так. Найчастіше металошукач необхідний працівникам служб безпеки, електромонтерами, поліцейським і будівельникам. Завдяки властивостям цього пристрою здійснюється перевірка стін на наявність в них різних проводів і арматури. Також можна про

Детальніше