Металошукачі у Львові

Попередній Наступна
Металошукачі у Львові

Металошукачі Львів

Ви живете у Львові чи області і бажаєте придбати металошукач, але незнаєте де? Тоді вам до нас! У нас ви можете придбати найякісніші металошукачі у Львові. Широкий вибір металошукачів, катушок та різних аксесуарів та інструментів вас приємно здивують, а доступні ціни – не залишать осторонь від придбання такого пристрою. Металошукачі використовують при пошуку металу в грунті, піску та у воді. Зазвичай вони реагують на такі метали, як срібло, бронза, золото. Пошук може здійснюватися на різних глибинах.

Види металошукачів

Від того, яка у металодетектора глибина пошуку, виділяють такі види металошукачів:

  • Грунтові металошукачі зазвичай мають одну або дві частоти глибина пошуку в залежності від величини предмету коливається від 15см до 70см.
  • Металошукачі середнього рівня зазвичай їх купують, ті, хто вже раніше користувався такими приладами. Має екран на якому визначається тип знайденого предмету. Глибина виявлення від 20см до 150см.
  • Професійні металошукачі мають звукову та цифрову сигналізацію при виявлені предмету. Визначає, який тип металу знайдено. Головна відмінність таких металошукачів є цифрова обробка сигналу мікропроцесором. Глибина виявлення від 30см до 200см.
  • Ручні металошукачі або пінпоінтери це пристрої для професійного використання при огляді речей. Вони легкі та виявлять метали від 1г. Також їх можна використовувати і в пошуку металів у грунті.

Отже, ви можете купити металошукачі у Львові, головне знати, з яким металодетектором вам зручно буде працювати. А щоб ви правильно обрали пристрій наші спеціалісти вам у цьому допоможуть, варто лише зателефонувати за номером вказаним на сайті або ж написати.

Чому варто обирати нас?

  • Ви купуєте металошукачі за доступними цінами напряму від виробника.
  • На всі пристрої ви отримуєте гарантію.
  • У нас ви можете придбати б/в металодетектор за низькою ціною.
  • Наші спеціалісти готові проконсультувати вас у виборі металодетектора та аксесуарів до нього.
  • Ми завжди раді нашим покупцям.
  • Бажаємо придбати вам той металошукач, який ви будете успішно використовувати.

Інші статті

2024-03-05

Інструкція з використання металошукачів для початківців

У сучасному світі, де кожен камінчик може приховувати скарби, а під ногами таємниці минулого чекають на відкриття, пошук скарбів з металошукачем стає справжньою археологічною експедицією для початківців. Це захоплююче та неймовірно цікаве занурення у світ втрачених скарбів, загадкових реліквій та непересічних знахідок. Дозвольте нам провести вас у світ відкриттів та розкрити таємниці, які приховані під поверхнею землі.

Детальніше
2024-02-07

Топ металошукачів за 2023 рік

Вітаємо вас у захопливому світі металошукачів, де кожен сигнал може приховувати неймовірну історію та скарби минулого. З кожним роком та розробкою нових технологій це хобі стає ще захоплюючішим. Наш огляд на топ металошукачів за 2023 рік призначений допомогти вам зробити інформований вибір серед найновіших та найефективніших обладнань.

Детальніше
2024-01-01

Металошукач - ідеальний подарунок

Металошукач – це не просто технічний пристрій, а можливість розкрити таємниці навколишнього світу, приховані в землі та піску. І коли йдеться про обрання ідеального металошукача як подарунка, ми хочемо, щоб цей вибір був насправді особливим. У цій статті ми розглянемо, чому купити металошукач від Нокта – це придбати не просто техніку, а справжнє віконечко до світу пригод та скарбів.

Детальніше
2023-12-01

Металошукачі Nokta Score і Nokta Double Score — новинка на ринку металошукачів

Пошук цінних речей завжди викликав захоплення та інтригу. Чи стежили ви коли-небудь за пригодами скарбошукачів у фільмах чи читали захоплюючі історії про їхні відкриття? Якщо так, то ви, напевно, розумієте, як важливо мати в найманці ефективний та надійний інструмент для цієї незабутньої пригоди.

Детальніше