Металошукачі у Львові

Попередній Наступна
Металошукачі у Львові

Металошукачі Львів

Ви живете у Львові чи області і бажаєте придбати металошукач, але незнаєте де? Тоді вам до нас! У нас ви можете придбати найякісніші металошукачі у Львові. Широкий вибір металошукачів, катушок та різних аксесуарів та інструментів вас приємно здивують, а доступні ціни – не залишать осторонь від придбання такого пристрою. Металошукачі використовують при пошуку металу в грунті, піску та у воді. Зазвичай вони реагують на такі метали, як срібло, бронза, золото. Пошук може здійснюватися на різних глибинах.

Види металошукачів

Від того, яка у металодетектора глибина пошуку, виділяють такі види металошукачів:

  • Грунтові металошукачі зазвичай мають одну або дві частоти глибина пошуку в залежності від величини предмету коливається від 15см до 70см.
  • Металошукачі середнього рівня зазвичай їх купують, ті, хто вже раніше користувався такими приладами. Має екран на якому визначається тип знайденого предмету. Глибина виявлення від 20см до 150см.
  • Професійні металошукачі мають звукову та цифрову сигналізацію при виявлені предмету. Визначає, який тип металу знайдено. Головна відмінність таких металошукачів є цифрова обробка сигналу мікропроцесором. Глибина виявлення від 30см до 200см.
  • Ручні металошукачі або пінпоінтери це пристрої для професійного використання при огляді речей. Вони легкі та виявлять метали від 1г. Також їх можна використовувати і в пошуку металів у грунті.

Отже, ви можете купити металошукачі у Львові, головне знати, з яким металодетектором вам зручно буде працювати. А щоб ви правильно обрали пристрій наші спеціалісти вам у цьому допоможуть, варто лише зателефонувати за номером вказаним на сайті або ж написати.

Чому варто обирати нас?

  • Ви купуєте металошукачі за доступними цінами напряму від виробника.
  • На всі пристрої ви отримуєте гарантію.
  • У нас ви можете придбати б/в металодетектор за низькою ціною.
  • Наші спеціалісти готові проконсультувати вас у виборі металодетектора та аксесуарів до нього.
  • Ми завжди раді нашим покупцям.
  • Бажаємо придбати вам той металошукач, який ви будете успішно використовувати.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше