Металошукач для золота - як обрати?

Попередній Наступна
Металошукач для золота - як обрати?

Металошукач для золота

Професійноий металошукача для золота допоможе знайти не лише прикрасу, яку хтось загубив, а й золото в природному середовищі. Ми допоможемо вам обрати металодтектор для пошуку золота та срібла.

Навіщо потрібен металошукач для золота?

Більша частина дорогих металів знаходяться в грунтах, в яких може міститися метал, що може призвести до помилкового сліду. Спеціальні золотошукачі здатні пройти ці труднощі і зреагувати лише на золото. Тому в більшості випадків його купують для пошуку цінностей. Але варто розуміти, що одні металошукачі будуть шукати дорогоцінні метали, а інші лише дешевий метал. Багато тих, хто займається пошуком золота купують металошукач для золота та ще й спеціальні катушки до металошукача, які допомагають розширити функції прибору.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити металошукачі для золота. Ось деякі з них:

  • Garrett має високу чутливість та швидко вмикається, може мати автоматичний чи ручний баланс грунту, є водонепроникним. Працює на частоті 18 кГц.
  • Фішер є одним з найпопулярніших металошукачів, оскільки у нього відмінна здатність визначати найменші особливості ґрунту, і має великий екран. Працює на частоті 19 кГц.
  • Металошукач Minelab має велику популярність. Працює на частоті 6,4, 20 або 60 КГц з клацанням перемикача. Зміна в кГц буде залежати від того, який тип золота ви збираєтеся шукати. Присутні режим призначений для пошуку дорогоцінних металів на невеликій глибині, варто лише перемкнути режими.

Купити таку апаратуру не складе труднощів, завдяки нашому магазину, ви невитрачаючи багато часу, будучи вдома можете зробити замовлення, а ми своєчасно вам його доставимо. У нашому магазині ви можете придбати прилади для пошуку золота на будь-який смак та гаманець.

Правила вибору металошукача

  • Глибина пошуку це перший показник, на який потрібно звернути увагу.
  • Важливим елементом при виборі металошукача є можливість приладу відрізняти метал від сміття: дроту, цвяхів, тощо. Саме від цього показника часто залежить вартість металошукачів для пошуку золота.
  • Пінпоінтер – який дозволяє чіткіше визначити місцезнаходження металу.
  • Дуже важливо, які опції виконує прилад, наскільки він зручний в користуванні.
  • Найголовнішим показником є герметичність приладу, адже пошуки часто проводяться за дощової погоди.
  • Потрібно знати, чим легший прилад, тим простіше та довше з ним можна працювати.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше