Металошукач для золота - як обрати?

Попередній Наступна
Металошукач для золота - як обрати?

Металошукач для золота

Професійноий металошукача для золота допоможе знайти не лише прикрасу, яку хтось загубив, а й золото в природному середовищі. Ми допоможемо вам обрати металодтектор для пошуку золота та срібла.

Навіщо потрібен металошукач для золота?

Більша частина дорогих металів знаходяться в грунтах, в яких може міститися метал, що може призвести до помилкового сліду. Спеціальні золотошукачі здатні пройти ці труднощі і зреагувати лише на золото. Тому в більшості випадків його купують для пошуку цінностей. Але варто розуміти, що одні металошукачі будуть шукати дорогоцінні метали, а інші лише дешевий метал. Багато тих, хто займається пошуком золота купують металошукач для золота та ще й спеціальні катушки до металошукача, які допомагають розширити функції прибору.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити металошукачі для золота. Ось деякі з них:

  • Garrett має високу чутливість та швидко вмикається, може мати автоматичний чи ручний баланс грунту, є водонепроникним. Працює на частоті 18 кГц.
  • Фішер є одним з найпопулярніших металошукачів, оскільки у нього відмінна здатність визначати найменші особливості ґрунту, і має великий екран. Працює на частоті 19 кГц.
  • Металошукач Minelab має велику популярність. Працює на частоті 6,4, 20 або 60 КГц з клацанням перемикача. Зміна в кГц буде залежати від того, який тип золота ви збираєтеся шукати. Присутні режим призначений для пошуку дорогоцінних металів на невеликій глибині, варто лише перемкнути режими.

Купити таку апаратуру не складе труднощів, завдяки нашому магазину, ви невитрачаючи багато часу, будучи вдома можете зробити замовлення, а ми своєчасно вам його доставимо. У нашому магазині ви можете придбати прилади для пошуку золота на будь-який смак та гаманець.

Правила вибору металошукача

  • Глибина пошуку це перший показник, на який потрібно звернути увагу.
  • Важливим елементом при виборі металошукача є можливість приладу відрізняти метал від сміття: дроту, цвяхів, тощо. Саме від цього показника часто залежить вартість металошукачів для пошуку золота.
  • Пінпоінтер – який дозволяє чіткіше визначити місцезнаходження металу.
  • Дуже важливо, які опції виконує прилад, наскільки він зручний в користуванні.
  • Найголовнішим показником є герметичність приладу, адже пошуки часто проводяться за дощової погоди.
  • Потрібно знати, чим легший прилад, тим простіше та довше з ним можна працювати.

Інші статті

2022-05-23

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання Весною працівники сільського господарства змушені вирішувати безліч проблем. Сьогодні до рядових труднощів аграріїв додалася ще й небезпека натрапити на міну у полі. На даний момент, на жаль, зафіксовано нещасні випадки, пов'язані із підривом на мінах. Їхні жертви – звичайні учасники по

Детальніше
2022-01-04

Металодетектори у всій своїй різноманітності

Ще в першій половині ХІХ століття відомим німецьким ученим Хайнріхом Вільхельмом Дофе розроблена перша схема індукційного балансу, що стала через сотню років основою перших металодетекторів. Існує цілий ряд моделей подібних пристроїв, що функціонують на різних частотах, хоча сьогодні все частіше використовується універсальний мультичастотний варіан

Детальніше
2021-09-27

Металошукачі в Дніпрі: потрібні і корисні пристосування

Металошукач - обладнання, що дозволяє знайти предмети з металевих сплавів в потаємних куточках. Прилад сьогодні використовується в багатьох сферах. З його допомогою вирішуються дрібні побутові та великомасштабні завдання. Підшукуєте металошукачі в Дніпрі, але досвіду в подібних справах немає, тоді варто спочатку розглянути для чого може бути викор

Детальніше
2021-08-26

Металошукачі NMS30

Металошукач - прилад, який на думку великого числа людей необхідний виключно для пошуку скарбів. Це не завжди так. Найчастіше металошукач необхідний працівникам служб безпеки, електромонтерами, поліцейським і будівельникам. Завдяки властивостям цього пристрою здійснюється перевірка стін на наявність в них різних проводів і арматури. Також можна про

Детальніше