Металошукач Кощей 25Т Nel FLY + Рамка 60х60

Металошукач Кощей 25Т Nel FLY + Рамка 60х60 - це оновлена ​​версія металошукача Кощей 20М. Данна комплектація дозволить Вам охопити усі типи пошуку: від металопластики з Nel FLY до  пошуку реліквій на значній глибині з рамкою 60х60.

 

При покупці Ви отримуєте чотири активних профілі для роботи.

  1. Рекомендується використовувати на вологих ґрунтах, на місцевості з внесенням в великої кількості добрив, місцевості із заростями, де котушка часто стукається об траву, кам'янистій місцевості і т.п.
  2. Основний профіль, рекомендується для використання в 90% випадків. Має більшу глибину в порівнянні з першим профілем.
  3. Має зміщену робочу частоту на 0,10-0,35 кГц, в порівнянні з профілем Т: 2. Профіль призначений для відлаштування від перешкод інших металошукачів та інших джерел перешкод. Ефективність відлаштування залежить від конкретних характеристик джерела перешкод. В середньому знизити рівень перешкод виходить приблизно в 50% випадків.
  4. Рекомендується використовувати, коли потрібна максимальна глибина на середні цілі. Саме четвертий профіль дозволяє збільшити показник глибини на 30%. Для цього, звичайно, знадобиться більше використання струму, але витрати виправдані результатом.

Змінено логіку роботи фільтрів:

№1

сухий пісок

№2

чорнозем (більша глибина, але гірше розпізнавання в порівнянні з №3) - Основний

№3

чорнозем і суглинок (розорані поля, грунт після сильного дощу) - Основний

№4

ідеально підходить для сильно засмічених місцевостей, а також для складних грунтів: глина, болотиста місцевість, солончаки, мокрий морський пісок. Також можна використовувати для подавляння перешкод на шкоду глибині, якщо інші способи не допомагають.

№5

призначений для важких випадків, коли не вистачає можливостей фільтра №4. На цьому фільтрі також рекомендується працювати з великими датчиками (ДД датчики розміром більше 15 дюймів).

 

Підводячи підсумки, спільна настройка фільтра і профілю дозволяють збільшити глибину до 15%! Ну а якщо пошук проводиться на легких ґрунтах, таких як пісок, то в сукупності з 1-м фільтром Ви отримаєте додатковий приріст глибини.

Комплектації і ціни з котушками:

Купити металошукач Кощей 25Т Nel FLY + Рамка 60х60  можна в нашому магазині за найбільш вигідною ціною. Безкоштовна доставка і оплата при отриманні гарантовані.

Призначення Грунтові
Країна походження Україна
VDI Є
Живлення АА
Штанга S-подібна
Пінпоінт Є
Статичний режим Є
Регулювання гучності Є
Тональна ідентифікація 3-5
Балансування грунту Ручна і авто
ЖК дисплей Є
Дискримінація Так
Тип схеми металошукача VLF
Робоча частота 8 кГц
Максимальна глибина до 2-х метрів
Глибина на монету 30-35 см.
comments powered by Disqus