PulseDive Scuba Pointer

Попередній Наступна
PulseDive Scuba Pointer

PulseDive Scuba Pointer

Серед багатьох металодетекторів слід виділити такий пристрій, як Nokta Makro PulseDive. Він є універсальним багатофункціональним агрегатом, придатним для експлуатації на суші і під водою на глибині 60 метрів. Цей апарат також називають Nokta Makro Pulsedive Scuba Detector & Pointer, що поєднує в собі можливості скуба-поінтера та пінпоінтера. Перший варіант наділений монокотушкою, що дозволяє шукати предмети під водою.

PulseDive Scuba Pointer-1

Технічні особливості

Nokta Pulsedive – це професійний підводний металошукач, який може витримати занурення на глибину 60 метрів. Крім того, пристрій має такі можливості:

 • пульс, що є індукційним рішенням з метою стабілізації поведінки Nokta Makro PulseDive в солоній воді;
 • підключення дротових та бездротових навушників;
 • кілька режимів розпізнавання предметів;
 • наявність світлодіодного ліхтарика;
 • потужний акумулятор, який може поповнювати запас енергії будь-якого пристрою.

Разом з цим PulseDive поінтером постачають наступне:

 • транспортувальний кейс;
 • насадки;
 • поясний чохол;
 • USB-кабель для заряджання;
 • пилова заглушку;
 • керівництво користувача.

Цікаво, що Nokta Makro PulseDive працює на імпульсній індукції з частотою 3 кГц, завдяки чому прилад не чутливий до солоної води або ґрунтів із високим вмістом солей та мінералів.

Переваги

Крім досить симпатичного зовнішнього вигляду Nokta Makro PulseDive порадує своїх власників такими властивостями:

 1. Наявність технології Rapid Retune. З її допомогою можна нормалізувати роботу пристрою натисканням однієї кнопки.
 2. Сигнал втрати. Після закінчення 5 хвилин металодетектор нагадує себе звуковим сигналом.
 3. Інтегрований акумулятор. З його допомогою можна швидко заповнити використаний заряд за 2 години.
 4. Світлодіодний ліхтар забезпечить чітку видимість пошуку при розпізнаванні мети.
 5. Спеціальний режим для глибоководного занурення. Ця функція дає можливість спростити роботу під водою, блокує клавіші, щоб власник випадково не натиснув їх під впливом водяного тиску.
 6. Пластикові захисту на знімних елементах. Це дозволить уникати передчасного зношування корпусів додаткових компонентів. Новаторський підхід до конструкції дозволить змінювати робочі деталі за кілька секунд.
 7. Швидке та просте управління. Усі функції можна вмикати чи вимикати за допомогою трьох кнопок.
 8. Наявність насадок. Тобто прилад універсальний - його можна використовувати для підводного пошуку, і для того, щоб знайти предмети, що цікавлять, з металу, приховані товщого грунту.

Також безперечною перевагою Nokta Makro PulseDive є наявність чохла, який здатний убезпечити пристрій від пошкоджень при роботі в різному середовищі. На самому чохлі розташувалося спеціальне колечко, яке захоплює карабін. На додачу, варто згадати і невелику масу пристрою з міні-котушками в 419 грамів. Це дозволить без зусиль носити із собою Nokta PulseDive.

Сфера використання

Nokta Makro PulseDive , ручний піпоінтер для чіткого визначення розташування металевих виробів, може використовуватися як у професійній діяльності, так і для приватних пошукових заходів, пов'язаних насамперед з інтересом до різних предметів.

Зважаючи на те, що Nokta Makro PulseDive не відрізняється великою масою і славиться компактністю, він може застосовуватися для пошуку:

 • давно потонули кораблів зі скарбом;
 • цінностей, які становлять інтерес для археології;
 • у будівництві для прокладання кабелів під водою;
 • у військовій галузі з метою пошуку мін та інших небезпечних предметів.

Також такий металодетектор може використовуватись у господарській діяльності приватної особи. Наприклад, при ремонті, пошуку проводки та ремонту інших комунікацій. З огляду на те, що це ще й універсальний металошукач, то за його допомогою можна шукати і металеві предмети, заховані далеко в ґрунті.

Це дасть можливість фермерам позбутися смертоносних мін у ґрунті та врятувати свої життя. А любителі старовини та військової техніки можуть таким чином поповнити свої колекції, якщо знайдуть щось варте. Також пристрій допоможе знайти металеві цінності, які випадково впали у воду.

PulseDive Scuba Pointer-2

Де купити

Пінпоінтери та іншу подібну продукцію кожен мешканець України може придбати в інтернет-магазині Fortuna. Сама платформа порадує клієнтів:

 • різноманіттям якісного товару, що має гарантію ;
 • гарною репутацією, набутою за 10 років роботи на ринку;
 • висококласними фахівцями, здатними надати якісну консультацію про товар;
 • новинками, що постійно з'являються - від металошукачів Nokta для інших інструментів від інших брендів;
 • регулярними акціями на ґрунтові , підводні або ручні металошукачі;
 • демократичними цінами;
 • можливістю оперативної доставки у будь-який регіон країни.
 • наявністю продукції від провідних світових брендів;
 • широкими можливостями комунікації з фахівцями;
 • можливістю оформити покупку у кредит.

Крім того, компанія має сервісний центр, який зробить якісне обслуговування Nokta Makro PulseDive до та після закінчення гарантійного терміну. Всі металошукачі, представлені в асортименті нашого магазину, мають офіційні голограми від виробників, що свідчать про справжність товару.

Тому кожен клієнт, що зважився на покупку Nokta Makro PulseDive, може бути впевненим у безперебійному функціонуванні та високій якості приладу від перевіреного турецького бренду. Крім того, платформа пропонує безліч варіантів та аксесуарів не тільки для металошукачів, але й для інших інструментів, які представлені в асортименті.

Оплатити товар можна за допомогою банківських карток, інтернет-банкінгу або готівки. Умови оплати детально викладено у відповідному розділі.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше