Nel Tornado нова п'ята генерація

Попередній Наступна
Nel Tornado нова п'ята генерація

Всі ми любимо дивитися фільми, і якщо фільм вдалий і дуже сподобався - ми з нетерпінням чекаємо другої, а потім можливо і третьої серії, одним словом, продовження. Гучні назви з пріфіксом 2, 3 і т.д. «Розривають» очікування глядачів. Такий ажіотаж присутня не тільки в світі кінематографа. Новинки сучасної техніки та аксесуарів також мають різні моделі, версії і покоління. На цей раз, таке оновлення «зачепило» світ шукачів скарбів, а саме котушки компанії Nel.

Котушки Nel користуються популярністю не тільки в Україні, але й в цілому світі. Безвідмовна стабільність і відмінна якість продукції добре зарекомендували себе. Завдяки цьому котушка користується попитом серед користувачів. Але не дивлячись на універсальність своєї котушки, співробітники Nel не зупинили випробування і розробки. І ось ми з гордістю представляємо Вам котушку нового поколінь - Nel Tornado п'ятої генерації!

Nel Tornado новая пятая генерация

Дана котушка поєднала в собі досвід попередніх генерацій котушок, втіливши в собі тільки найкраще. Новий, вдосконалений дизайн і більш суворі кути дозволили додати котушці особливого виду, підкреслюючи її високий рівень.

Nel Tornado новая пятая генерация

Пустотілі ребра дозволили зробити її легшою і зручнішою. Але це ніяк не позначилося на міцності котушки. Ударостійкий пластик і якісний кампаунд забезпечують монолітність котушки, зберігаючи її форму навіть при активному використанні, в найскладніших умовах. Завдяки своїй легкості, котушка зменшує навантаження на руку, тим самим дозволяючи продовжувати пошуки впродовж тривалого часу.

Nel Tornado новая пятая генерацияNel Tornado новая пятая генерация

Захист котушки придбала фірмовий логотип Nel і надзвичайну еластичність. Вона буквально гнеться в руках. Хоча процес установки на котушку вимагає більше часу, але зате вона щільно прилягає по всій площі котушки, виключаючи можливість люфту і зазорів.

Nel Tornado новая пятая генерацияNel Tornado новая пятая генерация

Варто відзначити нову, більш точну форму «вух» котушки. Тепер вони придбали строгі обриси, що дозволяє виключити «теліпання» котушки на штанзі. Також цьому сприяють оригінальні ущільнювальні гумки, що поставляються в комплекті з котушкою.

Nel Tornado новая пятая генерация

Легкість, граціозність і незаперечна якість - все це Ви знайдете у новій котушці Nel Tornado п'ятої генерації. Купити котушку Nel Tornado п'ятої генерації можна в нашому інтернет магазині за цим посиланням.

З повагою, інтернет магазин Фортуна.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше