Nel Tornado нова п'ята генерація

Попередній Наступна
Nel Tornado нова п'ята генерація

Всі ми любимо дивитися фільми, і якщо фільм вдалий і дуже сподобався - ми з нетерпінням чекаємо другої, а потім можливо і третьої серії, одним словом, продовження. Гучні назви з пріфіксом 2, 3 і т.д. «Розривають» очікування глядачів. Такий ажіотаж присутня не тільки в світі кінематографа. Новинки сучасної техніки та аксесуарів також мають різні моделі, версії і покоління. На цей раз, таке оновлення «зачепило» світ шукачів скарбів, а саме котушки компанії Nel.

Котушки Nel користуються популярністю не тільки в Україні, але й в цілому світі. Безвідмовна стабільність і відмінна якість продукції добре зарекомендували себе. Завдяки цьому котушка користується попитом серед користувачів. Але не дивлячись на універсальність своєї котушки, співробітники Nel не зупинили випробування і розробки. І ось ми з гордістю представляємо Вам котушку нового поколінь - Nel Tornado п'ятої генерації!

Nel Tornado новая пятая генерация

Дана котушка поєднала в собі досвід попередніх генерацій котушок, втіливши в собі тільки найкраще. Новий, вдосконалений дизайн і більш суворі кути дозволили додати котушці особливого виду, підкреслюючи її високий рівень.

Nel Tornado новая пятая генерация

Пустотілі ребра дозволили зробити її легшою і зручнішою. Але це ніяк не позначилося на міцності котушки. Ударостійкий пластик і якісний кампаунд забезпечують монолітність котушки, зберігаючи її форму навіть при активному використанні, в найскладніших умовах. Завдяки своїй легкості, котушка зменшує навантаження на руку, тим самим дозволяючи продовжувати пошуки впродовж тривалого часу.

Nel Tornado новая пятая генерацияNel Tornado новая пятая генерация

Захист котушки придбала фірмовий логотип Nel і надзвичайну еластичність. Вона буквально гнеться в руках. Хоча процес установки на котушку вимагає більше часу, але зате вона щільно прилягає по всій площі котушки, виключаючи можливість люфту і зазорів.

Nel Tornado новая пятая генерацияNel Tornado новая пятая генерация

Варто відзначити нову, більш точну форму «вух» котушки. Тепер вони придбали строгі обриси, що дозволяє виключити «теліпання» котушки на штанзі. Також цьому сприяють оригінальні ущільнювальні гумки, що поставляються в комплекті з котушкою.

Nel Tornado новая пятая генерация

Легкість, граціозність і незаперечна якість - все це Ви знайдете у новій котушці Nel Tornado п'ятої генерації. Купити котушку Nel Tornado п'ятої генерації можна в нашому інтернет магазині за цим посиланням.

З повагою, інтернет магазин Фортуна.

Інші статті

2022-05-23

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання Весною працівники сільського господарства змушені вирішувати безліч проблем. Сьогодні до рядових труднощів аграріїв додалася ще й небезпека натрапити на міну у полі. На даний момент, на жаль, зафіксовано нещасні випадки, пов'язані із підривом на мінах. Їхні жертви – звичайні учасники по

Детальніше
2022-01-04

Металодетектори у всій своїй різноманітності

Ще в першій половині ХІХ століття відомим німецьким ученим Хайнріхом Вільхельмом Дофе розроблена перша схема індукційного балансу, що стала через сотню років основою перших металодетекторів. Існує цілий ряд моделей подібних пристроїв, що функціонують на різних частотах, хоча сьогодні все частіше використовується універсальний мультичастотний варіан

Детальніше
2021-09-27

Металошукачі в Дніпрі: потрібні і корисні пристосування

Металошукач - обладнання, що дозволяє знайти предмети з металевих сплавів в потаємних куточках. Прилад сьогодні використовується в багатьох сферах. З його допомогою вирішуються дрібні побутові та великомасштабні завдання. Підшукуєте металошукачі в Дніпрі, але досвіду в подібних справах немає, тоді варто спочатку розглянути для чого може бути викор

Детальніше
2021-08-26

Металошукачі NMS30

Металошукач - прилад, який на думку великого числа людей необхідний виключно для пошуку скарбів. Це не завжди так. Найчастіше металошукач необхідний працівникам служб безпеки, електромонтерами, поліцейським і будівельникам. Завдяки властивостям цього пристрою здійснюється перевірка стін на наявність в них різних проводів і арматури. Також можна про

Детальніше