Обмін старого металошукача на новий. Викуп металошукачів

Попередній Наступна
Обмін старого металошукача на новий. Викуп металошукачів

Час іде, удосконалюється все навколо, і все те, до чого ми так звикли - потихеньку відходить у минуле. Цей факт доречний і в світі шукачів скарбів, але не на всі 100%. Для когось Garrett ACE 250 - це нове придбання, «початок» нового хобі. Ну а для досвідчених шукачів скарбів це перевірений часом, бувалий «друг». Хоча рідна Аська працює безвідмовно, з часом вона вичерпує себе, і тоді виникає необхідність у більш потужних характеристиках і показниках.


Хочеться купити надійний і якісний металошукач, та ще й за нормальну ціну. А це, як відомо не так вже й просто. Ми розуміємо складність такого вибору, тому пропонуємо Вам унікальну можливість: обміняти старий Garrett Ace 250 на будь-який новий металошукач! Зробити це досить легко. Для цього потрібно:

  • Зробити фото свого металошукача і надати максимальну інформацію про нього (час покупки, стан, пошкодження і т.д.);
  • Надіслати фото на Viber - (093) 92-07-111 або пошту залишивши контактні дані з позначкою - "На оцінку";
  • Після цього проводиться оцінка вартості Вашого приладу в сервісному центрі на протязі 1-2-х днів;
  • За результатами оцінки ми повідомляємо Вам суму, яку потрібно доплатити, або суму яку ми повинні повернути Вам (у разі якщо новий металошукач коштує дешевше ніж оцінена вартість вашого) для отримання нового металошукача;
  • Якщо всі дані узгоджені, Ви відправляєте нам свій металодетектор і в замін отримуєте новий металошукач;

Все досить просто і ясно. Кілька кроків відділяють Вас від нового металошукача. Більш детальну інформацію можна отримати у наших менеджерів. Номери технічної підтримки Ви можете знайти на сторінці контактів або у верхній частині сайту.

З повагою, інтернет магазин Фортуна.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше