Обмін старого металошукача на новий. Викуп металошукачів

Попередній Наступна
Обмін старого металошукача на новий. Викуп металошукачів

Час іде, удосконалюється все навколо, і все те, до чого ми так звикли - потихеньку відходить у минуле. Цей факт доречний і в світі шукачів скарбів, але не на всі 100%. Для когось Garrett ACE 250 - це нове придбання, «початок» нового хобі. Ну а для досвідчених шукачів скарбів це перевірений часом, бувалий «друг». Хоча рідна Аська працює безвідмовно, з часом вона вичерпує себе, і тоді виникає необхідність у більш потужних характеристиках і показниках.


Хочеться купити надійний і якісний металошукач, та ще й за нормальну ціну. А це, як відомо не так вже й просто. Ми розуміємо складність такого вибору, тому пропонуємо Вам унікальну можливість: обміняти старий Garrett Ace 250 на будь-який новий металошукач! Зробити це досить легко. Для цього потрібно:

  • Зробити фото свого металошукача і надати максимальну інформацію про нього (час покупки, стан, пошкодження і т.д.);
  • Надіслати фото на Viber - (093) 92-07-111 або пошту залишивши контактні дані з позначкою - "На оцінку";
  • Після цього проводиться оцінка вартості Вашого приладу в сервісному центрі на протязі 1-2-х днів;
  • За результатами оцінки ми повідомляємо Вам суму, яку потрібно доплатити, або суму яку ми повинні повернути Вам (у разі якщо новий металошукач коштує дешевше ніж оцінена вартість вашого) для отримання нового металошукача;
  • Якщо всі дані узгоджені, Ви відправляєте нам свій металодетектор і в замін отримуєте новий металошукач;

Все досить просто і ясно. Кілька кроків відділяють Вас від нового металошукача. Більш детальну інформацію можна отримати у наших менеджерів. Номери технічної підтримки Ви можете знайти на сторінці контактів або у верхній частині сайту.

З повагою, інтернет магазин Фортуна.

Інші статті

2024-05-10

Металошукачі в Ужгороді: Який вибрати і де купити

Якщо ви шукаєте металошукач в Ужгороді, важливо звернути увагу на місця, де можна купити металошукач, що відповідає вашим потребам і вимогам. Металошукач Ужгород можна придбати в спеціалізованих магазинах або в інтернет-магазинах з доставкою по місту.

Детальніше
2024-04-18

Металошукачі у Рівному: як вибрати 

У світі технологій та захоплюючих відкриттів однією з найперспективніших галузей для прихильників археології та скарбів стає використання металошукачів. Вони стали невід'ємною частиною хобі та захоплення для багатьох жителів Рівного, відкриваючи нові можливості для виявлення історичних реліквій та цінностей.

Детальніше
2024-03-05

Інструкція з використання металошукачів для початківців

У сучасному світі, де кожен камінчик може приховувати скарби, а під ногами таємниці минулого чекають на відкриття, пошук скарбів з металошукачем стає справжньою археологічною експедицією для початківців. Це захоплююче та неймовірно цікаве занурення у світ втрачених скарбів, загадкових реліквій та непересічних знахідок. Дозвольте нам провести вас у світ відкриттів та розкрити таємниці, які приховані під поверхнею землі.

Детальніше
2024-02-07

Топ металошукачів за 2023 рік

Вітаємо вас у захопливому світі металошукачів, де кожен сигнал може приховувати неймовірну історію та скарби минулого. З кожним роком та розробкою нових технологій це хобі стає ще захоплюючішим. Наш огляд на топ металошукачів за 2023 рік призначений допомогти вам зробити інформований вибір серед найновіших та найефективніших обладнань.

Детальніше