Металошукачі в Миколаєві: корисні поради щодо вибору

Попередній Наступна
Металошукачі в Миколаєві: корисні поради щодо вибору

Пошук древніх реліквій з металошукачем - захоплююче заняття, яке приваблює все більше людей. Багато новачків стикаються з проблемою, які металошукачі в Миколаєві краще, і на що звернути увагу перед придбанням. Щоб покупка дійсно принесла користь і допомогла знайти справжній скарб, потрібно для початку визначитися з метою використання та бюджетом, і, виходячи з цього, зробити вибір.

Якими бувають металошукачі в Миколаєві

підводний металошукач крузер у МиколаєвіВсі звикли до того, що металошукач являє собою прилад на довгій ручці з рукояткою з одного боку і пошукової котушкою внизу. Саме такі вироби зустрічаються у любителів «копа» найчастіше. Набір функцій пристрою залежить від моделі та вартості.

За допомогою стандартного металошукача вийде швидко обстежити велику територію, але ось виконати точковий пошук не вийде. Точність стандартних металошукачів - 20-30 см. Щоб звузити пошукову зону, існують інші металошукачі в Миколаєві - пінпоінтери.

Пінпоінтер - різновид металошукача, який відрізняється високою точністю. Область пошуку місцезнаходження предмета звужується до 1-2 см. Мінус пристрою - низька дальність. Саме тому пінпоінтер при пошукових роботах застосовується тільки в тандемі з традиційним металошукачем.

На першому етапі робіт проводиться масштабне обстеження території на предмет наявності металу, а пінпоінтер служить для детального огляду конкретної ділянки. Деякі моделі мають форму лопатки, що ще більше полегшує точковий коп.

В окрему групу виділяються доглядові металошукачі, головне призначення яких - пошук несанкціонованих металевих предметів, захованих на тілі людини. В основному використовуються працівниками правоохоронних органів, з метою підвищення рівня безпеки на стратегічно важливих об'єктах.

Металошукачі в Миколаєві: принцип роботи різних пристроїв

Кожна модель приладу має певну абревіатуру, де і зашифрована схема сигналу і спосіб його обробки, що в майбутньому і впливає на успішність проведення пошукових робіт. За принципом роботи металошукачі в Миколаєві діляться на такі типи:

 1. VLF (Very Low Frequency). Моделі пошукових приладів, які працюють на низькій електромагнітній частоті. Схема роботи проста: одна обмотка передає сигнал, друга - отримує і обробляє його. Цей тип металошукачів відрізняє невисока вартість, висока точність і мінімальна кількість хибних сигналів. Але головний мінус VLF-приладів - висока вартість і невелика робоча глибина.
 2. VFLEX. Цей тип був розроблений фахівцями компанії Minelab і чимось схожий з попереднім варіантом. Але в цьому випадку завдяки вдосконаленому блоку на виході користувач одержує не аналоговий, а цифровий сигнал. Через це такі металошукачі в Миколаєві коштують дорожче.
 3. RF. Принцип роботи приладів заснований на використанні двох котушок, рознесених на певну відстань один від одного. Висока частота роботи дозволяє визначати предмети на великій глибині, але не показує тип знайденого металу. Технологія застосовується в основному на глибинних пристроях.
 4. PI (Pulse Induction). Металошукачі в Миколаєві, які працюють за принципом імпульсної індукції. У приладах встановлюється зазвичай одна котушка, що виконує роль і приймача, і передавача. Такий принцип дає можливість успішно виконувати пошук навіть у несприятливому для інших металошукачів середовищі: в мінералізованих грунтах і морській воді.
 5. OR. Генератор приладу спільно з котушкою створює коливальний контур. Коли в область пошуку потрапляє металевий предмет, змінюється резонансна частота всього контуру, на підставі чого керуючий блок отримує певний сигнал. Прилад визначає не тільки місцезнаходження предмета, а й відрізняє склад металу. Істотний мінус - невисока глибина виявлення і низька надійність спрацьовування. Такі металошукачі в Миколаєві найбільш дешеві і підходять для новачків.
 6. ZVT. Запатентована технологія від компанії Minelab. Використовується переважно кладо- і золотошукачами. Прилад відрізняється високою ефективністю і розпізнає навіть глибоко розташоване золото. За відгуками користувачів, через стійкість до перешкод пристрої підходять для пошуку на будь-якому грунті.

Металошукачі в Миколаєві: типи і види котушок

Котушка - важливий елемент, що визначає точність і успішність пошуку. Деталі бувають таких типів:

 • концентричні;
 • моно;
 • Double-D;
 • Super-D.

Металошукач кощей в МиколаєвіЗалежно від моделі та типу металошукача котушки також ділять за формою на такі види:

 1. Круглі. Використовуються практично у всіх металошукачах незалежно від принципу роботи. Винятком є ​​тільки прилад типу RF.
 2. Еліптичні. Мають розтягнуте пошукове поле, що підвищує швидкість пошуку, але знижує точність позиціонування пошукових предметів.
 3. Прямокутні. Зустрічаються в основному в металошукача типу RF або PI.
 4. Метелики. Застосовуються в котушках Double-D типу і являють собою 2 рознесені в різні боки еліптичні обмотки, що і надає котушці вид крил метелика.

Простий спосіб купити металошукач в Миколаєві: магазин «Фортуна»

Якщо вам потрібно підібрати металошукач з гарантією і від надійного виробника, зверніть увагу на те, що найбільший каталог в Україні пропонує саме компанія «Фортуна». На сайті представлені пошукові прилади від надійних виробників:

 • Nokta/Makro;
 • Xp Md;
 • Minelab;
 • Garrett;
 • Fisher;
 • Термінатор і ін.

Кожен товар має характерну голограму від виробника, що гарантує отримання якісного пристрою. На всі моделі поширюється гарантія від виробника. Крім металошукачів, на сайті є каталог котушок до металошукачів і корисних аксесуарів. Інші переваги магазину:

 • 10 років досвіду роботи;
 • великий вибір;
 • прийнятні ціни;
 • грамотні консультанти.

«Фортуна» не тільки продає, але і пропонує обслуговування металошукачів в Миколаєві, тому при виникненні труднощів завжди буде до кого звернутися за допомогою.Кожен, хто придбав товар у магазині, отримує можливість проводити гарантійний та післягарантійний ремонт металошукачів в Миколаєві. Для цього достатньо зв'язатися з менеджером по телефону.

 

Інші статті

2022-05-23

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання Весною працівники сільського господарства змушені вирішувати безліч проблем. Сьогодні до рядових труднощів аграріїв додалася ще й небезпека натрапити на міну у полі. На даний момент, на жаль, зафіксовано нещасні випадки, пов'язані із підривом на мінах. Їхні жертви – звичайні учасники по

Детальніше
2022-01-04

Металодетектори у всій своїй різноманітності

Ще в першій половині ХІХ століття відомим німецьким ученим Хайнріхом Вільхельмом Дофе розроблена перша схема індукційного балансу, що стала через сотню років основою перших металодетекторів. Існує цілий ряд моделей подібних пристроїв, що функціонують на різних частотах, хоча сьогодні все частіше використовується універсальний мультичастотний варіан

Детальніше
2021-09-27

Металошукачі в Дніпрі: потрібні і корисні пристосування

Металошукач - обладнання, що дозволяє знайти предмети з металевих сплавів в потаємних куточках. Прилад сьогодні використовується в багатьох сферах. З його допомогою вирішуються дрібні побутові та великомасштабні завдання. Підшукуєте металошукачі в Дніпрі, але досвіду в подібних справах немає, тоді варто спочатку розглянути для чого може бути викор

Детальніше
2021-08-26

Металошукачі NMS30

Металошукач - прилад, який на думку великого числа людей необхідний виключно для пошуку скарбів. Це не завжди так. Найчастіше металошукач необхідний працівникам служб безпеки, електромонтерами, поліцейським і будівельникам. Завдяки властивостям цього пристрою здійснюється перевірка стін на наявність в них різних проводів і арматури. Також можна про

Детальніше