Як вибирати металошукачі в Черкасах

Попередній Наступна
Як вибирати металошукачі в Черкасах

Рух металошукачів стає все більш популярним, адже пошук загублених предметів затягує дуже швидко і збирає багато шанувальників. Але спроби знайти щось дійсно варте не завершаться успіхом, якщо не використовувати правильне обладнання. Кращі металошукачі в Черкасах, з якими точно вийде знайти скарб, можна купити в магазині «Фортуна».

На що звертати увагу, перед тим як купити металошукачі в Черкасах

Металошукач Кощей в ЧеркасахЩоб вибір виявився вдалим, в першу чергу, потрібно визначитися з метою покупки і способом експлуатації, адже кожен прилад розрахований для певної мети. В основному, металошукачі в Черкасах використовують для пошуку таких предметів:

 • монети різних часів;
 • металобрухт;
 • дорогоцінні метали;
 • ювелірні вироби та інші цінності.

Залежно від приладу, можна вести наземний і підводний пошук. Умовно прилади ділять на:

 • прості;
 • напівпрофесійні;
 • професійні;
 • золотошукачі;
 • глибинні;
 • арочні;
 • ручні;
 • пінпоінтери.

Металошукачі в Черкасах: типи пристроїв

Металошукач нокта макро simplex в ЧеркасахТрадиційним пристроєм для пошуку скарбу під землею і водою вважається металошукач. Прилад являє собою довгу штангу, на одному кінці якої розташована рукоять, а іншому - котушка. Точність зазвичай знаходиться в межах 20-30 см. Головна перевага - можливість швидко обстежити велику площу. Але через низьку точність визначити точне місце розташування предмета не вийде. Для більш детального пошуку знадобиться додатково перекопати частину землі або вибрати пінпоінтер.

Пінпоінтер - металошукач високої точності. Зовні прилад схожий на невелику лопатку або жезл і визначає точне місце розташування предмета, аж до 1 см. Але працює пінпоінтер тільки на короткій відстані. Подібні металошукачі в Черкасах купуються тільки спільно з класичними пристроями, що підвищує ймовірність успішного пошуку.

Суть роботи полягає в тому, що спочатку стандартним металошукачем опрацьовується велика територія, а точне розташування предметів визначається пінпоінтером. Крім цього, пінпоінтером зручно копати землю. Іншим різновидом цього пристрою вважається доглядовий прилад, який використовується для пошуку металевих предметів, захованих на тілі людини. Такі пристрої зустрічаються в аеропортах, на вокзалах.

Найбільш популярні металошукачі в Черкасах - моделі для грунтового пошуку, саме цей варіант вважають за краще використоввувати любителі «копа». Прилад допомагає знайти монети, історичні артефакти, а також трубопроводи. Залежно від вартості і набору функцій металошукачі відрізняються різною чутливістю. Деякі моделі оснащені водонепроникною котушкою, але все одно не рекомендується занурювати прилад у воду повністю.

Для любителів пошуку під водою підійдуть підводні металошукачі. Пристрої характеризуються водонепроникним корпусом, який допустимо повністю занурювати під воду на кілька метрів. Досвідчені копачі не радять купувати дорогий водонепроникний прилад для грунтового пошуку, тому як ручка не розрахована на тривалу роботу на суші, і коштують підводні металошукачі в Черкасах дорожче ґрунтових моделей.

Типи котушок на пошукові прилади

Найпоширеніші металошукачі в Черкасах - пристрої, оснащені концентричною котушкою. Основна особливість - наявність двох окремих обмоток: приймальної і передавальної. Концентрична котушка відрізняється невеликою товщиною, що і дозволяє визначити точне місце розташування скарбу, але, по відгуками, через невеликі розміри, обстеження території займе багато часу.

Інші типи котушок:

 1. Моно. Найпростіший варіант з однією обмоткою. Деякі моделі приладів вимагають установки двох моно-котушок.
 2. DD. Інша назва - Double-D. Котушки мають дві щільно розташовані обмотки у вигляді букви D. Завдяки тому що деталі дивляться в різні боки, в нижній частині приладу утворюється коло або еліпс. Така форма сприяє швидкому огляду території, але при недостатній кількості досвіду буде складно локалізувати знахідку.
 3. Super-D. Специфічний варіант котушки, що складається з трьох обмоток: центральна є передавачем, а дві зовнішні - працюють на прийом. Металошукачі з такими котушками характеризуються високою чутливістю і дозволяють швидко обстежити потрібну ділянку.

За формою котушки ділять на такі типи:

 1. Круглі. Традиційний варіант, який використовується в металошукача різних видів.
 2. Еліптичні. Завдяки витягнутій формі дозволяють збільшити поле пошуку.
 3. Прямокутні. Вкрай рідко зустрічаються в металошукачах.
 4. Метелики. В основному це котушки DD типу, що представляють собою 2 обмотки у вигляді еліпса. Вважаються точніше, ніж звичайні еліптичні котушки.

Купити металошукач в Черкасах в магазині «Фортуна»

Підводний металошукач в ЧеркасахЩоб не витрачати зайвий час на пошуки металошукача, краще відразу зайти в онлайн-каталог магазину «Фортуна», де представлені тільки сертифіковані моделі приладів від надійних виробників. Основні переваги покупки в магазині:

 1. Кожен прилад має офіційну голограму, яка захищає від придбання підробки.
 2. Завдяки тому, що магазин працює без посередників, товари поставляються за найнижчими в Україні цінами.
 3. На кожну модель поширюється гарантія від магазину і від виробника.
 4. Магазин постійно пропонує акційні товари і металошукачі в Черкасах по знижці.
 5. У каталозі можна вибрати металошукач і доповнити покупку потрібними аксесуарами.

Після покупки кожен клієнт може проводити обслуговування металошукачів в Черкасах, безпосередньо в магазині.

Магазин «Фортуна» займається реалізацією металошукачів вже більше 10 років, за цей час співробітники отримали великий досвід і здатні проконсультувати покупця щодо вибору оптимального варіанта, виходячи з цілей. Крім цього, при необхідності, фахівці проводять ремонт металошукачів в Черкасах, який найчастіше пов'язаний з виходом котушки з ладу.

Інші статті

2022-05-23

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання

Як захиститись від мін? Корисні поради та приклади обладнання Весною працівники сільського господарства змушені вирішувати безліч проблем. Сьогодні до рядових труднощів аграріїв додалася ще й небезпека натрапити на міну у полі. На даний момент, на жаль, зафіксовано нещасні випадки, пов'язані із підривом на мінах. Їхні жертви – звичайні учасники по

Детальніше
2022-01-04

Металодетектори у всій своїй різноманітності

Ще в першій половині ХІХ століття відомим німецьким ученим Хайнріхом Вільхельмом Дофе розроблена перша схема індукційного балансу, що стала через сотню років основою перших металодетекторів. Існує цілий ряд моделей подібних пристроїв, що функціонують на різних частотах, хоча сьогодні все частіше використовується універсальний мультичастотний варіан

Детальніше
2021-09-27

Металошукачі в Дніпрі: потрібні і корисні пристосування

Металошукач - обладнання, що дозволяє знайти предмети з металевих сплавів в потаємних куточках. Прилад сьогодні використовується в багатьох сферах. З його допомогою вирішуються дрібні побутові та великомасштабні завдання. Підшукуєте металошукачі в Дніпрі, але досвіду в подібних справах немає, тоді варто спочатку розглянути для чого може бути викор

Детальніше
2021-08-26

Металошукачі NMS30

Металошукач - прилад, який на думку великого числа людей необхідний виключно для пошуку скарбів. Це не завжди так. Найчастіше металошукач необхідний працівникам служб безпеки, електромонтерами, поліцейським і будівельникам. Завдяки властивостям цього пристрою здійснюється перевірка стін на наявність в них різних проводів і арматури. Також можна про

Детальніше