інтернет магазин металошукачів

Котушки для металошукачів Tesoro

  • Tesoro
  • По размеру
Tornado для Tesoro
Катушка NEL Tornado для Tesoro

2988 грн.
NEL Atack для Tesoro
Поисковая катушка NEL Atack для Tesoro

4380 грн.
Mars MD Tiger для Tesoro
Катушка Mars MD Tiger для Tesoro

2755 грн.
NEL Storm для Tesoro
Поисковая катушка NEL Storm для Tesoro

3545 грн.

Останнім часом в Україні активно розвивається шукання скарбів. Цей факт пов'язаний з подіями, які відбувалися набагато раніше. Протягом багатьох років йшли війни, зникали і з'являлися нові цивілізації. Згодом всього цього було втрачено безліч цінних речей, які становлять особливий інтерес для шукачів скарбів. Для деяких це всього на всього хобі, але деякі займаються пошуком скарбів професійно. Але по факту і ті й інші вимагають спеціальних навичок і, звичайно ж, устаткування. Одним з таких спеціальних проборов є металошукач - основний інструмент кожного шукача скарбів. Існує безліч металошукачів, призначених для певних типів пошуку і т.д. Але за якість пошуку відповідає котушка - пошуковий елемент металошукача. В залежності від необхідності підбирається потрібна котушка, яка має певний набір характеристик. Саме про котушках ми сьогодні поговоримо.

На сучасному ринку існує безліч компаній, які займаються виробництвом металошукачів. Якщо провести певне порівняння за співвідношенням ціни і якості, можна помітити два, досить непоганих бренду - Tesoro і AKA. Ці металошукачі мають різну батьківщину виробництва. Якщо Tesoro є американською розробкою, то другий - це вітчизняний продукт. Стандартні котушки для металошукачів Tesoro і AKA, які поставляються в комплекті, мають достатньо непогані, оптимальні характеристики. Але якщо Ви хочете поекспериментувати, або створити комплектацію під певний тип пошуку, грунтуючись на мінералізацію ґрунтів, особливості металу і т.д., потрібно підібрати щось особливе.

У нашому інтернет магазині Фортуна http://metalloiskateli.com.ua/, присутній широкий асортимент котушок для металошукачів. У нас Ви можете купити котушку для металошукача Tesoro по самій вигідною ціною. Для Вас доступні різноманітні котушки, характеристики яких задовольнять як новачків, так і професіоналів. Також у нас Ви можете купити котушку для металошукача AKA. В асортименті присутні тільки оригінальні котушки до металошукачів світових виробників: Nel, Mars і Detech. Забруднені або високомінералізовані грунти, дрібні монети або велика глибина - все це не проблема, якщо Ви використовуєте наші котушки.

Ми завжди йдемо назустріч нашим покупцям, тому створюємо зручні умови для Ваших покупок. Професійні менеджери готові відповісти на всі Ваші запитання і допомогти з вибором - дзвоніть!

Предзаказ Minelab Vanquish