Лопатка - ніж саперський для копу

Артикул: 0000904

В наявності
Ціна: 1 540 грн Знайшли дешевше?

Premium digger від компанії Nokta Makro це 7,5 "дюймове лезо з нержавіючої сталі з ріжучими зубами з легкістю проріже коріння і складний грунт!

Завдяки своїй формі, даний девайс ідеально підходить для роботи у важкодоступних місцях. Тонке лезо дозволяє працювати даним ножем там, куди не дістатися звичайною саперною лопатою. Ніж - лопатка ефективно використовується саперами та співробітниками ДСНС при пошуку вибухонебезпечних об’єктів.

Тонке, проте міцне лезо з нержавіючої сталі підходить для отримання доступу до об’єкта у важкодоступних місцях, між уламками будматеріалів чи між корінням. Premium Diggger здатний забезпечити доступ будь-куди, куди є необхідність.

Форма даного ножа дозволяє використовувати його як саперну лопатку. Присутні на боках леза зуби різної величини дозволяють ефективно використовувати Digger для очищення території від небажаної рослинності. Міцне лезо дає змогу використовувати даний ніж не лише при копанні грунту, а й в роботі на кам’янистій місцевості чи між уламками будівельних матеріалів.

Ергономічна прорезинена ручка запобігає вислизанню ножа під час роботи та запобігає можливості травмування користувача. Зручний чохол для транспортування можна закріпити на поясі, що забезпечує постійний доступ до діггера під час роботи

Nokta Makro Premium Digger являється незамінним помічником при виконанні будь-яких завдань пошукового характеру.


Комплектація:

  • кобура
  • Premium digger
Країна походження Туреччина
Аксесуари Nokta Аксесуари Nokta
По виробнику Nokta | Makro

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук