Рейтинг металошукачів - 2020

Попередній Наступна
Рейтинг металошукачів - 2020

За останні роки фахівці фіксують стабільне збільшення попиту на металодетектори у жителів України. Створюється враження, що на тлі кризи жителі нашої країни вирушили на пошуки скарбів. Звичайно ж, це іронія, адже сфера застосування цих пристроїв не обмежена пошуками скарбів.

Перш ніж відвідати інтернет - магазин і вибрати пристрій, ознайомтеся з моделями, що увійшли в рейтинг металошукачів. На підставі статистики продажів і відгуків покупців вони визнані найпопулярнішими. 

Застосування пристроїв

Електронні пристрої для виявлення металевих предметів знайшли застосування в різних, не пов'язаних між собою галузях.

При проведенні пошукових робіт металошукачі використовують для виявлення в грунті предметів з металів. Існують спеціальні моделі пристроїв, що дозволяють знайти втрачений предмет на дні водойми.

Пристрої використовують при археологічній розвідці для виявлення історичних цінностей. Для потреб військової промисловості виробники випускають міношукачі. Пристрої реагують на ті метали, з яких виготовлені міни. Будівельники використовують детектори металу для уточнення розташування підземних комунікацій, арматури, проводки.

У харчовому виробництві за допомогою пристроїв перевіряють готову продукцію на наявність металевої стружки, інших випадкових предметів. У медицині пристрої для детекції металу дозволяють обстежувати пацієнтів в несвідомому стані перед проведенням МРТ, щоб виявити металеві протези.

На території громадських об'єктів використовують оглядові пристрої. Їх вибір залежить від умов експлуатації. За допомогою ручної компактної моделі можна просканувати тіло людини, перевірити багаж, ручну поклажу. Устаткування арочного типу встановлюється у дверного отвору, дозволяючи виявити великі металеві предмети, як тільки людина входить в будівлю.

Як вибрати металошукач

У рейтинг металошукачів увійшли пристрої з різними характеристиками. У списку представлені моделі, які можна порекомендувати новачкам, і пристрої для професійних робіт. Виняткова надійність - основна характеристика популярних металошукачів. Водночас потрібно розуміти, що будь-який інструмент може реалізувати свої функції тільки в потрібних для нього умовах. Перед покупкою важливо визначитися, для яких цілей буде використовуватися детектор.

При виборі пристрою враховують такі параметри:

  • принцип роботи;
  • форма котушки;
  • глибина виявлення;
  • радіус дії;
  • наявність додаткових функцій.

З урахуванням цих критеріїв проаналізуйте моделі, які увійшли в рейтинг металошукачів.

Fisher F22

Fisher F22Ця модель оснащена покращеною DD-котушкою 11". Компактний грунтовий детектор дозволяє проводити пошукові роботи на глибині до 80 см. Пристрій обладнаний чотирма робочими програмами й режимом PinPoint для визначення точного положення об'єкта в землі.

Для поліпшення результатів пошуку передбачено дев'ять сегментів дискримінації. Fisher F22 очолює рейтинг металошукачів. Це одна з найбільш вдалих моделей по співвідношенню ціни і якості.

Термінатор-М

Термінатор-MЦей пристрій випускається в Україні. Він рекомендується початківцям шукачам як недорогий і ефективний інструмент. Модель оснащена водонепроникною котушкою. Термінатор-М здатний знаходити металеві предмети на глибині до 1,8 м.

Інструмент, який увійшов в топ металошукачів бюджетної цінової категорії, оснащений налаштуванням чутливості й функцією «Баланс грунту». Для прискорення пошуку можна налаштувати дискримінацію «сміттєвих» металів.

Garrett ACE 250

Garret ACE 250У рейтинг металошукачів потрапляють тільки кращі пристрої. До них відноситься Garrett ACE 250. Прилади з цієї лінійки пошуковики називають «аськами».  Металошукачі Garrett серії Ace випускаються з 2004 року і є найпопулярнішими в сегменті бюджетних детекторів. При порівняно невисокій ціні Garrett ACE 250 володіє гідними характеристиками.

Прилад оснащений п'ятьма робочими режимами. У ньому передбачена функція «Призначений для користувача режим», завдяки якій пристрій можна адаптувати для вирішення будь-яких пошукових завдань. Для цього, користувач встановлює потрібні параметри й зберігає їх в пам'яті приладу.

Детектор оснащений еліптичною монокатушкою 6,5 × 9 ''. У пристрої передбачений режим PinPoint і функція дискримінації окремих металів. При появі знахідки прилад подає звуковий сигнал, а глибина залягання відображається на дисплеї.

Vanquish 440

Vanquish 440Ця модель з лінійки Minelab не могла не увійти в рейтинг металошукачів. Це мультичастотний детектор з технологією Multi-IQ, що дозволяє автоматично адаптувати робочі параметри до умов пошуку. Прилад можна використовувати для пошукових робіт на ділянках з будь-яким ґрунтом, в солоній воді, на пляжі.

Пристрій обладнаний десятьма рівнями чутливості та автоматичним 19-канальним шумопоглинання. Завдяки опції «Призначений для користувача режим» можна задати індивідуальні налаштування пошуку.

Simplex +

Simplex+Симплекс плюс» - популярна модель з лінійки Nokta & Makro. Це легкий складаний детектор з водонепроникною котушкою 11 "DD. Пристрій підходить для пошуку предметів під водою на глибині до 3 м, на пляжі, в парках і на ділянках з будь-яким типом ґрунту. Прилад оснащений регулюванням чутливості, вибірковою дискримінацією і режимом локалізації мети Pinpoint. Для зручності роботи в темряві передбачений екран з підсвічуванням і ліхтарик.

Garrett ACE 400i

Garrett ACE 400iМодель, яка увійшла в рейтинг металошукачів, є флагманської. Вона відкриває оновлений модельний ряд детекторів Ace. Як і попередні варіанти, детектор обладнаний еліптичною котушкою Double D 8,5 "× 11", яка поставляється в комплекті з захистом. Для уточнення мети в приладі передбачено індикатор числа VDI (Target ID).

Не менш корисна опція - Iron Audio. Завдяки їй детектор відрізняє цінні речі від пивних пробок і іншого сміття. У новому пристрої з'явилася функція зсуву частоти. Вона допомагає налаштувати чутливість приладу для виявлення дрібних предметів.

X-Terra 505

Черговий учасник, який увійшов в рейтинг металошукачів, випускається компанією Minelab. Прилад обладнаний DD-котушкою 10,5", розширеною шкалою сегментів дискримінації й 20 рівнями чутливості. За допомогою пристрою можна шукати предмети на великій глибині, невеликі вироби, які залягають в грунті.

Режим PinPoint вкаже на точне місце розташування предмета. Користувачеві доступно 19 видів знахідок, на яких можна сфокусувати детектор. Розумний прилад підходить для роботи на грунтах з високою мінералізацією. Завдяки функції «Баланс грунту» можна адаптувати чутливість пристрою, відсікти непотрібні перешкоди.

Vanquish 540

Vanquish 540Мультичастотний детектор з функцією Multi-IQ - гарантія успішних пошукових робіт. Пристрій оснащений шістьма робочими програмами, одна з яких повністю настроюється. Прилад підходить для пошуку будь-яких металів і виробів з них. З його допомогою можна шукати монети, реліквії, прикраси.

Модель поставляється з універсальною DD-котушкою Minelab V12 (12 × 9 ") з водонепроникним захистом. Пристрій оснащений системою корегування з 10 рівнями. Крім цього, передбачено 25 сегментів дискримінації. Для поліпшення якості роботи пристрій обладнано автоматичним 19-канальним шумопоглинання.

Vanquish 540 можна використовувати для пошукових робіт на ділянках з будь-яким грунтом і водоймах глибиною до 1 м. Прилад може працювати у зв'язці з пінпоінтерамі Pro-Find.

Simplex WHP

Simplex WHPКомпанія Nokta & Makro випустила водонепроникний детектор, що дозволяє шукати предмети на глибині до 3 м. Модель поставляється з DD-котушкою 11" в комплекті з захистом. Модель обладнана функцією PinPoint, опцією «Баланс грунту», індикатором глибини залягання, багаторівневою системою дискримінації.

Завдяки тонким налаштуванням прилад підходить для пошуку будь-яких металів і виробів з них на ґрунті та дні водойм. Модель підтримує функцію бездротового підключення навушників.

Garrett AT PRO

Garrett AT PROЦе напівпрофесійний детектор з котушкою DD PROformance 8,5 "× 11" (21,5 × 26,5 см). Пристрій підходить шукачам скарбів, може використовуватися для пошуку будь-яких металевих предметів. Експерти вважають Garrett AT PRO з робочою частотою 15 кГц кращим апаратом для пошуку монет і інших дрібних виробів. В цьому відношенні модель не поступається професійному обладнанню.

Завдяки вологозахищеній котушці пристрій витримує занурення під воду на глибину до 3 м. Для грунтового детектора це дуже значуща перевага. Прилад оснащений також цифровим кодом мети VDI (0-99) і розширеним діапазоном дискримінації.

X-Terra 705

X-Terra 705Пристрій випускається на базі цифрової технології VFLEX, спрямованої на поліпшення якості сигналу й усунення перешкод. Детектор з лінійки Minelab комплектується високочастотною котушкою DD розміром 10 × 5 дюймів. Завдяки їй пристрій ідеально підходить для пошуку невеликих предметів: монет, прикрас, маленьких самородків.

Для поліпшення якості сканування передбачений розширений діапазон дискримінації й функція «Баланс грунту», а для пошуку самородків - режим «Геологорозвідка».

Модель X-Terra 705 випускається в трьох модифікаціях, які розрізняються по комплектації.

Gauss MD

Gauss MDЦя модель увійшла в рейтинг металошукачів як новинка нинішнього року. Пристрій випускається у двох комплектаціях - Light і Pro. Професійна версія поставляється з двома котушками й пінпоінтером. За глибиною пошуку, діапазону дискримінації, захистом від помилкових спрацьовувань пристрій знаходиться на крок попереду своїх конкурентів. На одному заряді прилад здатний пропрацювати 24 години, що робить його оптимальним варіантом для тривалих пошукових заходів.

MMK

MMKПристрої з лінійки Makro Multi-Kruzer підходять для підземного і глибоководного пошуку на глибині до 5 м. Прилад обладнаний розширеним діапазоном дискримінації, може працювати на частоті від 5 до 19 кГц. Пристрій здатний визначати задані метали, заховані в грунтах високої мінералізації.

При знаходженні мети прилад повідомляє користувача короткою вібрацією. Зручність у використанні досягається і за рахунок бездротового підключення навушників.

XP Deus

Лінійка Deus від XP включає детектори професійного рівня, які підходять для будь-яких пошукових завдань. Залежно від котушки пристрій може працювати в частотному діапазоні від 4 до 80 кГц. Прилад підходить для пошуку виробів з чорних і кольорових металів в грунтах будь-якої мінералізації. Серед переваг XP Deus - наявність спеціальних робочих режимів, в тому числі для пошуку дрібних предметів на великій глибині.

Кощій Х45

Кощей Х45Це багаточастотний металошукач, який за характеристиками не поступається своїм більш дорогим конкурентам, а коштує порівняно недорого. Пристрій працює на частоті від 6 до 19 кГц. Модель поставляється з DD-котушкою овальної або круглої форми. Завдяки варіативності налаштувань прилад можна адаптувати під будь-які грунти, використовувати для пошуку предметів на глибині до 2,5 м.

Minelab Equinox 800

Minelab Equinox 800Детектор цієї моделі підходить для професійних робіт і аматорського пошуку. Пристрій працює на частотах від 5 до 40 кГц. Завдяки вологозахищеній котушці й корпусу можна вести роботи на глибині до 3 м. Розширений діапазон дискримінації включає 50 сегментів. Завдяки ідентифікації VDI можна визначити розташування об'єкта в землі.

Anfibio

AnfibioЦе остання новинка Nokta & Makro. Ця серія включає глибоководні детектори, якими можна користуватися на землі й занурювати в воду на глибину до 5 м.

Інші статті

2024-05-10

Металошукачі в Ужгороді: Який вибрати і де купити

Якщо ви шукаєте металошукач в Ужгороді, важливо звернути увагу на місця, де можна купити металошукач, що відповідає вашим потребам і вимогам. Металошукач Ужгород можна придбати в спеціалізованих магазинах або в інтернет-магазинах з доставкою по місту.

Детальніше
2024-04-18

Металошукачі у Рівному: як вибрати 

У світі технологій та захоплюючих відкриттів однією з найперспективніших галузей для прихильників археології та скарбів стає використання металошукачів. Вони стали невід'ємною частиною хобі та захоплення для багатьох жителів Рівного, відкриваючи нові можливості для виявлення історичних реліквій та цінностей.

Детальніше
2024-03-05

Інструкція з використання металошукачів для початківців

У сучасному світі, де кожен камінчик може приховувати скарби, а під ногами таємниці минулого чекають на відкриття, пошук скарбів з металошукачем стає справжньою археологічною експедицією для початківців. Це захоплююче та неймовірно цікаве занурення у світ втрачених скарбів, загадкових реліквій та непересічних знахідок. Дозвольте нам провести вас у світ відкриттів та розкрити таємниці, які приховані під поверхнею землі.

Детальніше
2024-02-07

Топ металошукачів за 2023 рік

Вітаємо вас у захопливому світі металошукачів, де кожен сигнал може приховувати неймовірну історію та скарби минулого. З кожним роком та розробкою нових технологій це хобі стає ще захоплюючішим. Наш огляд на топ металошукачів за 2023 рік призначений допомогти вам зробити інформований вибір серед найновіших та найефективніших обладнань.

Детальніше