Оригінальні гумові ущільнювачі Nel

Попередній Наступна
Оригінальні гумові ущільнювачі Nel

Досить часто шукачі скарбів стикаються з проблемою люфту котушки на нижній штанзі, як вони кажуть: «котушка бовтається». Речі йде про те, що болт кріплення не зовсім міцно фіксує котушку і з'являється зазор, між вухами котушки і нижньою штангою металошукача. Щоб ущільнити кріплення, безліч шукачів скарбів використовують саморобні гумки. Але такі пристосування не завжди актуальні, оскільки виготовлені вручну і тому не зовсім підходять під кріплення котушок. «Почувши» проблему копачів, компанія Nel зробила крок на зустріч, надавши своє рішення. Тепер Ви можете купити оригінальні гумки ущільнювачів виробництва Nel. Вони відмінно підходять для всіх котушок Nel, і усувають проблему люфту. На сьогоднішній день існують два вигляді гумок, розроблених спеціально під металошукачі Garrett і Teknetics. Вони мають зовнішні відмінності, тому переплутати їх буде складно. До речі, такі гумки ущільнювачів вже є в наявності в нашому інтернет магазині.

З уважности, інтернет магазин Фортуна.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше