Огляд нових моделей Simplex

Попередній Наступна
Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Коротка характеристика всіх нових моделей Simplex

Молодша модель Simplex LITE являється максимально-доступною за ціною та простою у використанні. Вона ідеально підійде для шукача скарбів – новачка. За рахунок алюмінієвої штанги її вага складає всього 1,2 кг. Модель LITE укомплектована котушкою SX 24, а робоча частота складає 15 кГц.  Завдяки водонепроникному корпусу та спеціально захищеним елементам, пристрій може працювати під водою на глибині до 5 метрів.

Модель Simplex BT містить карбонову нижню штангу. Металошукач Nokta Simplex BT – це пристрій, який поєднує потужність, високі технології та зручність в одному приборі . Він стане незамінним інструментом для будь-якого любителя археології, пошуку скарбів та просто для людей, які хочуть насолоджуватися цим захоплюючим хобі. Дана модель металошукача здатна занурюватись на глибину до 5 метрів і зберігати свій функціонал. Металошукач Simplex BT укомплектований пошуковою котушкою SX 28 та має робочу частоту 15 кГц. Також металошукач цей пристрій підтримує функцію блютуз, що дозволяє використовувати безпровідні навушники.
Simplex  ULTRA та ULTRA WHP
Nokta Simplex ULTRA – це потужний металошукач, який має вражаючий набір функцій і характеристик. З його допомогою ви можете проводити ефективний пошук різних металевих предметів. Ця модель була розроблена з урахуванням потреб початківців та досвідчених користувачів. Він пропонує робочу частоту 15 кГц, ULTRA має розширений функціонал – швидкість відновлення сигналу, розширені аудіо налаштування, стабілізацію ґрунту, шкалу ідентифікації монет і реліквій та шкалу глибини цілі.

  • Simplex ULTRA та ULTRA WHP укомплектовані карбоновими середньою і нижньою штангами, а також котушкою SX28. Як і молодші моделі Simplex ULTRA може функціонувати під водою на глибині до 5 метрів.

Модель Simplex ULTRA WHP окрім всього вищезазначеного містить в комплекті кепку “Сімплекс” та bluetooth навушники aptX™ із ультра низькою затримкою.
В комплекті з ним постачаються бездротові навушники Bluetooth, що дозволяють користувачам насолоджуватись безперешкодним звуком під час пошуку. Важливо зазначити, що бездротові навушники не є водонепроникними, тому їх слід утримувати від контакту з вологою середовищем.
Вібрація, підсвітка, ліхтарик, баланс грунту, оновлення ПЗ, різні режими роботи та ідентифікації, все те, за що ми любимо Simplex присутнє в даній моделі.

Акумулятор

Однією з ключових переваг металошукача Simplex є його внутрішній літій-полімерний акумулятор ємністю 2300 мАг, що забезпечує до 12 годин безперервної роботи. Варто враховувати, що тривалість роботи акумулятора може змінюватись залежно від факторів, таких як використання динаміка, дротових або бездротових навушників (не застосовується у версії LITE), підсвічування дисплея, світлодіодний ліхтарик та інші.

Перш ніж розпочати використання Simplex, рекомендується зарядити акумулятор пристрою протягом близько 3 годин. Це можна зробити, вставивши один кінець кабелю у гніздо зарядного пристрою, а інший кінець у USB-адаптер зарядки. Також є можливість використовувати додатковий водонепроникний акумулятор, який можна легко прикріпити до задньої частини підлокітника пристрою. Для живлення додаткового акумулятора необхідно використовувати 4 лужні батареї типу АА або акумуляторні NiCd або NiMH батареї. Варто зазначити, що акумуляторна батарея не входить до комплекту поставки пристрою і є додатковим аксесуаром.

Simplex також має деякі особливості щодо підключення дротових навушників та використання powerbank. При підключенні додаткової акумуляторної батареї не можна використовувати вхідний роз'єм для дротових навушників. Проте, після від'єднання акумуляторної батареї пристрій автоматично вимкнеться, і його потрібно буде знову увімкнути. Важливо не перезаряджати додатковий акумулятор та не спробувати підключити зарядний адаптер до роз'єму додаткового акумулятора. Крім того, при використанні powerbank підключення дротових навушників стає неможливим.

Simplex має індикатор рівня заряду батареї на дисплеї, який відображає стан роботи акумулятора. Поступове зменшення заряду відображається у вигляді смужок всередині значка акумулятора. При розрядженні батареї значок акумулятора зі знаком оклику (!) з'являється на дисплеї, а після 6-кратного блимання пристрій автоматично вимикається.

Металошукач Simplex є надійним помічником у пошуку скарбів, завдяки своїм функціональним можливостям та зручності використання. Він підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Завдяки високій чутливості та продуктивності, Simplex допоможе вам знайти цінні металеві предмети та зануритись у захоплюючий світ пошуків скарбів.

Режими роботи

SIMPLEX - це серія металошукачів, що пропонує різні версії та режими пошуку, розроблені для різних місцевостей та цілей. У цьому огляді ми розглянемо основні режими пошуку в версіях SIMPLEX LITE, BT та ULTRA, а також їх характеристики та можливості.

SIMPLEX має різну кількість режимів пошуку залежно від версії. Наприклад, ULTRA має 6 режимів, BT - 5, а LITE - 4. Вибір режиму пошуку залежить від місцевості та цілей користувача. Зручно перемикатися між режимами за допомогою кнопок зі стрілками вправо та вліво, а вибраний режим виділяється чорним кольором на дисплеї.

  1. Режим "Поле" (SIMPLEX LITE/BT/ULTRA) рекомендується для пошуку реліквій. Він надає хороші результати на чистих ділянках, де немає багато відходів металу. Для досягнення більшої глибини пошуку на кам'янистих або сміттєвих ділянках рекомендується використовувати ручну дискримінацію та повільне рухання пошуковою котушкою. У цьому режимі пристрій видаватиме низький тон для чорних металів з ідентифікаторами від 01 до 14, а для кольорових металів з ідентифікаторами від 15 до 99 буде звучати вищий тон, який змінюватиметься поблизу металевої цілі.
  2. Режим "Парк" (SIMPLEX LITE//ULTRA) призначений для пошуку монет та ювелірних виробів у містах та парках, де може бути багато сучасного сміття, такого як алюмінієві кришки, пляшки та інші металеві відходи. У цих режимах металошукачі SIMPLEX будуть намагатися дискримінувати ці сміттєві предмети та видаватиме звукове сповіщення лише при виявленні металевих цілей, які відповідають параметрам монет або ювелірних виробів.
  3. Також  є додатковий режим "Всі метали" (SIMPLEX LITE/BT та ULTRA), який дозволяє виявляти будь-які металеві предмети без обмеження на їх тип чи ідентифікатор. Цей режим корисний, коли ви хочете виявити всі можливі цілі та зберегти максимальну глибину пошуку.
  4. “4-тональний” (SIMPLEX ULTRA) у цьому режимі пристрій створює низький тон для чорних металів з ідентифікаторами 0-14, середній тон для золота та кольорових металів з ідентифікаторами 15-70, середньо-високий тон для металів з ідентифікаторами 71-80 і високий тон для кольорових металів з ID 81-99.За замовчуванням 4-тональний режим встановлено на швидкість відновлення 3. 
  5. “99-ти багатотональний” режим (SIMPLEX ULTRA), призначений для полювання на монети в різних мінералізаціях. У цьому режимі пристрій видає низький тон для чорних цілей з ідентифікаторами 0-14. Для цілей з ідентифікаторами понад 14 пристрій видаватиме окремий тон для кожного ідентифікатора. Тон буде вищим у міру збільшення провідності металу, і навпаки.
  6. Режим "Пляж" (SIMPLEX LITE/ BT/ULTRA) розроблений для пошуку по піщаних та водних пляжах, а також під водою. Цей режим забезпечує оптимальну роботу на піску та змінює частоту роботи для покращення проникності вглиб. Металошукачі у цьому режимі можуть ефективно виділяти цілі, знаходячи металеві предмети, що знаходяться на поверхні піску, під ним та під водою.
  7. Режим “Парк1” і “Парк 2” (SIMPLEX BT):
  • Парк 1: У цьому режимі пристрій створює низький тон для чорних металів з ідентифікаторами 0-14, середній тон для золота та кольорових металів з ідентифікаторами 15-69 та високий тон для кольорових металів з ідентифікаторами 70-99, наприклад срібло, латунь і мідь. Він відносно глибший, але трохи повільніший, ніж режим “Парк 2”.
  • Парк 2: У цьому режимі пристрій створює низький тон для мішеней із чорних металів з ідентифікаторами 0-14, середній тон для золота та кольорових металів з ідентифікаторами 15-41 і високий тон для кольорових металів з ідентифікаторами 42-99, наприклад срібло, латунь і мідь.

Чутливість

Металошукачі мають параметри чутливості, які складаються з рівнів, зазвичай 30, і передбачені для кожного режиму роботи. За замовчуванням, всі режими запускаються з попередньо встановленими налаштуваннями чутливості, але вони можуть бути змінені вручну відповідно до особистих уподобань користувача.

Для досягнення максимальної глибини та усунення шумових сигналів, рекомендується спробувати змістити частоту металошукача, обираючи один із 3-х каналів "F1, F2, F3". Вибір чутливості є особистим вподобанням, але важливо встановити її на найвищий можливий рівень, за умови, що ви все ще можете комфортно працювати з пристроєм без сильних трісків. Це дозволить уникнути пропуску менших і глибших металевих цілей.

На металошукачах SIMPLEX є кнопки (+) і (-), за допомогою яких можна збільшувати або зменшувати налаштування чутливості пристрою. Інтуїтивний головний екран дозволяє вам візуально контролювати і налаштовувати рівень чутливості за допомогою смужки, що знаходиться зліва.

Важливо зазначити, що налаштування чутливості впливають лише на вибраний режим роботи металошукача і не впливають на інші режими. Ми рекомендуємо експериментувати з налаштуваннями для досягнення найкращих результатів у конкретних умовах.

При налаштуванні чутливості металошукача варто враховувати специфіку місця пошуку, а також тип металевих цілей, які ви хочете знайти. Експериментуйте з різними рівнями чутливості, звертаючи увагу на якість сигналу та звукове оповіщення пристрою. Завжди протестуйте налаштування металошукача перед реальним пошуком, щоб переконатися, що він працює належним чином та задовольняє ваші потреби.

Ідентифікація цілі

Однією з важливих функцій металошукача є визначення глибини цілі. За допомогою потужності сигналу, пристрій SIMPLEX обчислює розрахункову глибину цілі. Індикатор глибини відображається на екрані пристрою та показує близькість цілі до поверхні. Рівні глибини знижуються з наближенням до цілі, що дозволяє зрозуміти, наскільки глибоко вона знаходиться. Важливо зазначити, що різні режими металошукача можуть мати різну глибину, тому індикатор глибини буде відображати відповідний рівень для кожного режиму.

Пінпоінт - це ще одна корисна функція металошукачів SIMPLEX всіх моделей, яка допомагає визначити точне розташування виявленої цілі. Для активації режиму точного визначення потрібно навести пошукову котушку над ціллю. У режимі точного визначення пристрій подає сигнал навіть при нерухомій пошуковій котушці. Індикатор на екрані відображається у вигляді точки, оточеної колами, які поступово зникають з приближенням до центру цілі. Гучність та висота сигналу збільшуються, коли пошукова котушка наближається до цілі, допомагаючи користувачу точно знайти ціль. Важливо пам'ятати, що в режимі точного визначення пристрій не надає ідентифікатори цілей, а лише допомагає визначити їх розташування.

Крім того, металошукачі SIMPLEX мають функцію балансування грунту, яка дозволяє пристрою працювати на різних типах місцевості. Режими "Поле" і "Парк" розроблені для роботи без балансування грунту на більшості місцевостей. Проте для досвідчених користувачів та у високомінералізованих грунтах балансування грунту може забезпечити додаткову глибину та стабільність під час пошуку.

У режимі балансування грунту важливо налаштувати чутливість пристрою. Чутливість відповідає за настройку глибини пристрою та усунення електромагнітних сигналів навколишнього середовища та шумових сигналів землі. Чутливість може бути налаштована на різні рівні, що дозволить вам підібрати оптимальні настройки залежно від умов пошуку. Важливо встановити чутливість на найвищий можливий рівень, щоб уникнути пропуску малих і глибоких цілей.

Висновки

Всі оновленні моделі Simplex гарно себе показали під час польових випробувань, як на суші, так і під водою. Якщо ви початківець радимо придбати для ознайомлення Simplex LITE, якщо ж ви професіонал своєї справи, і прогулянки з металошукачем для вас – це не просто хобі, вам варто задуматись над покупкою Simplex ULTRA чи ULTRA WHP.

Інші статті

2024-05-29

Таємниці Пошуку з Металошукачем: Найкращі Налаштування, Технології та Місця для Пошуку Скарбів

Пошук скарбів з металошукачем є складним і захоплюючим заняттям, що вимагає ґрунтовних знань і технічних навичок. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти, які допоможуть вам оптимізувати свій пошук: від вибору налаштувань до визначення найкращих місць для роботи.   В нашому відео "Таємниці пошуку з металошукачем" ми детально аналізуємо най

Детальніше
2024-05-22

Купити металошукач у Луцьку

У магазині металошукачів в Луцьку ви зможете знайти широкий вибір устаткування для пошуків. Важливо купити модель, яка відповідає вашим потребам і має високу якість. Вам пропонується широкий вибір металошукачів, що дозволить вам знайти оптимальний варіант.

Детальніше
2024-04-18

Металошукачі у Рівному: як вибрати 

У світі технологій та захоплюючих відкриттів однією з найперспективніших галузей для прихильників археології та скарбів стає використання металошукачів. Вони стали невід'ємною частиною хобі та захоплення для багатьох жителів Рівного, відкриваючи нові можливості для виявлення історичних реліквій та цінностей.

Детальніше
2024-03-05

Інструкція з використання металошукачів для початківців

У сучасному світі, де кожен камінчик може приховувати скарби, а під ногами таємниці минулого чекають на відкриття, пошук скарбів з металошукачем стає справжньою археологічною експедицією для початківців. Це захоплююче та неймовірно цікаве занурення у світ втрачених скарбів, загадкових реліквій та непересічних знахідок. Дозвольте нам провести вас у світ відкриттів та розкрити таємниці, які приховані під поверхнею землі.

Детальніше