Металошукачі в Тернополі: призначення, види, особливості вибору детекторів

Попередній Наступна
Металошукачі в Тернополі: призначення, види, особливості вибору детекторів

З розвитком і поширенням технологій польова археологія помітно трансформувалася. Тепер це не тільки важлива частина наукової діяльності, але і популярне хобі. Для цієї мети українці досить часто купують металошукачі. Такі пристрої відрізняються за типом, призначенням і функціональними можливостями.

Підібрати відповідний за характеристиками прилад для польової археології або пошуку загублених предметів тернополяни можуть в інтернет-магазині Fortuna. Компанія здійснює продаж та ремонт металошукачів в Тернополі і по Україні. В наявності є прилади в збірці, змінні котушки та інші комплектуючі.

Класифікація приладів

Металошукачі в Тернополі користуються незмінним попитом серед споживачів. Таке обладнання призначене для виявлення монет, прикрас з дорогоцінних металів, різних військових та історичних артефактів. Пошук прихованих предметів в товщі грунту, води і навіть в тілі людини можливий за рахунок виявлення їх провідності.

Металошукачі в Тернополі діляться на професійні, напівпрофесійні і прості. До останніх відносяться одночастотні моделі, призначені для початківців шукачів скарбів. Ефективність їх роботи багато в чому залежить від типу грунту і розмірів шуканого предмета.

За принципом роботи металошукачі бувають:

 • індукційні;
 • імпульсні;
 • частотні.

Навіть виробники пошукового обладнання випускають моделі, що реагують на зміну добротності.

Класифікувати металошукачі в Тернополі можна і за призначенням. Найчастіше на українському ринку представлені такі прилади:

 • грунтові;
 • підводні;
 • оглядові.

Окрему категорію складають прилади для пошуку золота. Вони заточені саме на виявлення в грунті цінного металу. Підібрати такі металошукачі в Тернополі можна в інтернет-магазині «Фортуна». В асортименті представлено безліч моделей для аматорського використання.

Грунтові моделі

Пристрої такого типу призначені для пошуку різних предметів, прихованих під товщею грунту. Це можуть бути монети, історичні артефакти або, наприклад, трубопроводи.

Залежно від параметрів грунтові металошукачі дозволяють відшукати предмети на глибині декількох метрів. Котушка таких пристроїв часто захищена від вологи, що дозволяє використовувати їх навіть в дощову і туманну погоду.

Прилади для підводного пошуку

Підводні металошукачі призначені для виявлення предметів під товщею води. Зазвичай їх використовують для обстеження дна водойм на різній глибині: від 50-70 см до декількох метрів. Підходить обладнання і для пошукових робіт на вологих засолених грунтах. Такі пристрої мають герметичний корпус, що надійно захищає електроніку від води та інших зовнішніх впливів.

оглядові металошукачі

Пристрої найчастіше використовуються у сфері забезпечення безпеки. Наприклад, в аеропортах, банках або торгових центрах. Металодетектори такого типу можна розділити на стаціонарні рамкові і мобільні ручні. Вони призначені для виявлення різних металовмісних предметів на тілі людини.

Сфера використання

Металошукачі в Тернополі - досить затребуваний товар. Як ефективний робочий інструмент ці прилади часто використовуються:

 • в археологічних дослідженнях;
 • для пошуку метеоритів, золотих самородків покладів металу;
 • для збору металобрухту;
 • в сфері забезпечення безпеки;
 • на виробництві харчових продуктів;
 • в сфері будівництва і архітектури;
 • у військовій справі;
 • в медицині.

Замовити металошукачі в Тернополі бажаючі можуть і для особистих потреб, наприклад, для аматорського пошуку загублених предметів, раритетів, скарбів.

Що враховувати при купівлі обладнання

Купити металошукач в Тернополі для особистого або професійного застосування може кожен бажаючий. Щоб максимально ефективно використовувати такий прилад, при покупці необхідно врахувати його особливості та характеристики, у тому числі:

 • тип приладу і область використання;
 • розміри і форму котушки;
 • плановану глибину пошуку;
 • принцип роботи пристрою;
 • робочі частоти і їх кількість.

Замовити металошукачі в Тернополі можна для роботи на середніх, низьких і високих частотах. Також в каталозі інтернет-магазину Fortuna представлені надвисокочастотні моделі, призначені для пошуку дрібних металевих предметів.

Рекомендується звернути увагу на функціональні можливості обладнання. Запропоновані інтернет-магазином Fortuna моделі володіють усіма необхідними функціями, включаючи баланс грунту і дискримінацію. Знайти докладний опис і порівняти різні моделі пінпоінтерів українці можуть в каталозі магазину «Фортуна». Крім докладних характеристик, до товарів опубліковані правдиві відгуки покупців.

Металошукачі в Тернополі з доставкою додому

Інтернет-магазин Fortuna спеціалізується на продажі металошукачів і супутніх товарів. Асортимент представлений приладами різної потужності і типу від європейських виробників. Вся продукція сертифікована, має гарантії якості і поставляється у фірмовій упаковці.

Замовляючи металошукачі в Тернополі на сайті Fortuna, покупці гарантовано отримують:

 • професійну допомогу в виборі приладу (безкоштовно);
 • ціни від виробника (компанія Fortuna є прямим постачальником котушок і детекторів);
 • можливість купити техніку в кредит або оплатити покупку зручним способом;
 • оперативне виконання заявок;
 • доставка в будь-який регіон України.

Пересилання товару по регіонах здійснюється «Новою Поштою» та іншими транспортними компаніями. Є можливість самовивозу приладів в представництвах магазину Fortuna.

Хочете вибрати пінпоінтер для особистого використання? Необхідний ремонт або планове обслуговування металошукачів в Тернополі? Телефонуйте або зв'яжіться з консультантами Fortuna онлайн. Фахівці детально розкажуть про послуги і допоможуть підібрати котушку до металошукача.

Інші статті

2024-03-05

Інструкція з використання металошукачів для початківців

У сучасному світі, де кожен камінчик може приховувати скарби, а під ногами таємниці минулого чекають на відкриття, пошук скарбів з металошукачем стає справжньою археологічною експедицією для початківців. Це захоплююче та неймовірно цікаве занурення у світ втрачених скарбів, загадкових реліквій та непересічних знахідок. Дозвольте нам провести вас у світ відкриттів та розкрити таємниці, які приховані під поверхнею землі.

Детальніше
2024-02-07

Топ металошукачів за 2023 рік

Вітаємо вас у захопливому світі металошукачів, де кожен сигнал може приховувати неймовірну історію та скарби минулого. З кожним роком та розробкою нових технологій це хобі стає ще захоплюючішим. Наш огляд на топ металошукачів за 2023 рік призначений допомогти вам зробити інформований вибір серед найновіших та найефективніших обладнань.

Детальніше
2024-01-01

Металошукач - ідеальний подарунок

Металошукач – це не просто технічний пристрій, а можливість розкрити таємниці навколишнього світу, приховані в землі та піску. І коли йдеться про обрання ідеального металошукача як подарунка, ми хочемо, щоб цей вибір був насправді особливим. У цій статті ми розглянемо, чому купити металошукач від Нокта – це придбати не просто техніку, а справжнє віконечко до світу пригод та скарбів.

Детальніше
2023-12-01

Металошукачі Nokta Score і Nokta Double Score — новинка на ринку металошукачів

Пошук цінних речей завжди викликав захоплення та інтригу. Чи стежили ви коли-небудь за пригодами скарбошукачів у фільмах чи читали захоплюючі історії про їхні відкриття? Якщо так, то ви, напевно, розумієте, як важливо мати в найманці ефективний та надійний інструмент для цієї незабутньої пригоди.

Детальніше