Металошукачі в Івано-Франківську

Попередній Наступна
Металошукачі в Івано-Франківську

Металошукачі в Івано-Франківську: особливості вибору пристроїв і їх класифікація

Металошукач являє собою пристрій, призначений для виявлення залізних і дорогих виробів в різних середовищах. Таке обладнання, як правило, використовується для пошуку монет і коштовностей у воді, землі, стінах будівель і т. д. Ручні металошукачі в Івано-Франківську можуть застосовуватися співробітниками охорони і служб безпеки для виявлення холодної зброї та інших предметів під одягом.

Всім іванофранківчанам, бажаючим придбати металодетектор, рекомендується ознайомитися з видами пристроїв і критеріями вибору. Тільки так вийде купити відповідне обладнання для ефективного пошуку цінних речей.

Класифікація пристроїв

металошукач побутовийМеталошукачі в Івано-Франківську можна розділити на наступні класи:

 1. Побутові. Це самі бюджетні і легкі пристрої. Купити металошукач в Івано-Франківську такого виду можна швидко, оскільки ринок пропонує величезний вибір моделей. У цього обладнання мінімальний набір функцій, невелика глибина виявлення і висока чутливість до перешкод. Крім того, побутові прилади не завжди можуть точно визначити тип металу.
 2. Напівпрофесійні. Такі пристрої мають досить велику глибиною пошуку і розширений набір опцій. Напівпрофесійні металошукачі в Івано-Франківську більш складні в експлуатації, але дозволяють визначати тип металу.
 3. Професійні. Це найбільш просунутий тип обладнання, призначений для професіоналів. Згідно відгуками і характеристикам різних виробників, у таких пристроїв найвищі робочі характеристики і максимальна точність визначення металів.

Види детекторів за призначенням

Вибираючи металошукачі в Івано-Франківську, необхідно визначитися з типом пристрою:

 1. Грунтові. Такі прилади призначені для пошуку виробів в землі. Вважаються одними з найпоширеніших. Якщо необхідно виконати пошук металевого предмета на невеликій глибині, можна вибрати пінпоінтер. Такий пристрій дозволить точно визначити місце залягання виробів. Пінпоінтери дають хороші результати при пошуку коштовностей у великому комі землі, вивернутому лопатою.
 2. Підводні. Призначені для пошуку монет і прикрас під водою. Оснащені герметичним корпусом, завдяки чому і витримують занурення. Для цієї мети також підходять пінпоінтери.
 3. Глибинні. Такі металошукачі в Івано-Франківську також призначені для виявлення виробів під водою, але на глибині 3-5 м і більше.
 4. Золотошукачі. Застосовуються для пошуку прикрас і предметів, виконаних із золота. Вимагають особливої ​​кваліфікації фахівця.
 5. Доглядові. Такий тип обладнання доцільно використовувати, якщо завдання полягає у виявленні предметів під одягом людини. Ці пристрої застосовуються для пошуку металевих виробів в речах співробітниками поліції, охоронцями в аеропортах і на вокзалах.
 6. Пошукові магніти. Призначені для пошуку і підйому предметів там, де немає можливості використовувати прилад і лопату. Такі пристрої застосовуються в водоймах, шахтах і колодязях. Основна особливість полягає в можливості утримання предмета вагою 120-600 кг (в залежності від моделі).

Критерії вибору

Щоб вибрати металошукач, який точно відповідає вашим потребам, враховуйте наступні критерії:

 1. Глибина виявлення. У пристроях побутового типу цей параметр варіюється в діапазоні 20-70 см. Напівпрофесійні і професійні металошукачі в Івано-Франківську мають глибину занурення 1-1,5 і 2 м, відповідно. Ця характеристика визначається типом котушки, грунтом і його особливостями, а також робочою частотою.
 2. Режими функціонування. Статичний дозволяє дізнатися місцезнаходження об'єкта. Така функція передбачена і в пінпоінтерах. Режим роботи «діскрімінатор» дозволяє визначити тип металу, завдяки чому оператору не потрібно викопувати предмет.
 3. Можливості налаштування датчика. Металошукачі в Івано-Франківську з режимом балансування грунту дають можливість налаштувати прилад з урахуванням мінералізації грунту. Завдяки цьому знижується ймовірність помилкових спрацьовувань. Якщо в налаштуваннях детектора передбачений тоновий поріг, це дозволить поліпшити чутність імпульсів від об'єктів з різними параметрами.
 4. Налагодження та рівні чутливості. Їх може бути від 3 до 99. Чим більшу кількість рівнів чутливості мають металошукачі в Івано-Франківську, тим тоншою буде настройка приладу. Ефективність роботи обладнання при різних умовах пошуку стане вище.
 5. Автономний режим. Металошукачі в Івано-Франківську можуть мати живлення від батарейок або вбудованих акумуляторів. Автономний режим вказує на можливий час роботи приладу без заміни елементів живлення. Ця характеристика важлива при тривалих пошуках.

Ознаки несправностей

Побутовий металошукачІнтернет-магазин Fortuna реалізує металошукачі грунтові, підводні, пінпоінтери, а також пристрої для служб безпеки. Крім продажу пошукової техніки, компанія пропонує послуги з ремонту металодетекторів, котушок та аксесуарів.

Ремонт металошукачів в Івано-Франківську або іншому місті України може знадобитися в таких випадках:

 • пристрій перестав реагувати на металеві предмети;
 • включається світловий індикатор, який вказує на проблему;
 • немає звуку;
 • знизилася глибина визначення предметів;
 • пристрій не включається;
 • на основній платі перегоріла схема;
 • не працюють кнопки управління;
 • дисплей не включається;
 • прилад став функціонувати нестабільно;
 • пристрій не може визначити котушку;
 • при роботі обладнання працює неправильно, пристрій спрацьовує без причини.

Якщо на прилад ще діє гарантія, необхідно звернутися до виробника або продавця. Ремонт буде виконаний в сервісному центрі за рахунок виробника. Своєчасне і правильне обслуговування металошукачів в Івано-Франківську дозволить запобігти несправності в роботі приладу.

Інші статті

2023-11-01

Огляд нового пінпоінтера Nokta AccuPOINT

Індустрія пошукових технологій постійно розвивається, і серед великої кількості пристроїв Nokta AccuPOINT вирізняється як найефективніший помічник для пошуку цінних знахідок.

Детальніше
2023-10-12

Співпраця із нашим магазином

Співпраця — це один з ключових факторів успіху будь-якого бізнесу, і коли мова йде про галузь пошукової техніки, надійний партнер може зробити велику різницю. Fortuna, як провідна мережа магазинів пошукової техніки, пропонує унікальні можливості для співпраці з різними бізнесами. У цій покроковій статті ми розглянемо, чому співпраця з Fortuna може бути ключем до вашого успіху та як цей партнер може допомогти вам досягти ваших цілей у сфері пошукової техніки. Fortuna — це більше, ніж магазин, це можливість рости, розвиватися та отримувати підтримку від справжніх експертів. У цій статті ми детально розглянемо всі переваги співпраці з нашою фірмою Fortuna та дамо вам зрозуміти, чому це варто розглянути для вашого бізнесу.

Детальніше
2023-09-14

Обережно - контрабанда! Як перевірити серійний номер металошукача Nokta?

Мир металлоискателей является увлекательным и интересным, однако он также скрывает определенные опасности, особенно когда речь идет о приобретении "серых", неофициальных металлоискателей. На рынке может встречаться контрафактная продукция, которая может взорвать ваш опыт пользователя и даже поставить под угрозу вашу безопасность. 

Детальніше
2023-07-05

Огляд нових моделей Simplex

Металошукачі є незамінними інструментами для пошуку різноманітних металевих предметів, таких як монети, скарби, реліквії та інші цінності. Одним зі сучасних рішень у цій області є металошукачі SIMPLEX, які пропонують високу продуктивність та зручність у використанні. Ми раді вам представити нову генерацію приладів металошукачів, яка є продовженням легендарного металошукача Simplex+.

Детальніше