Металошукачі для золота: як вибрати?

Попередній Наступна
Металошукачі для золота: як вибрати?

Пошук прикрас та інших виробів з золота - прибуткове заняття, але для отримання результатів буде потрібно використовувати спеціальне обладнання. До таких пристроїв відносять різні металодетектори, які дозволяють знаходити дорогоцінні метали.

В основі роботи подібних приладів - властивість матеріалів відбивати звукові і радіохвилі. Золотошукач аналізує отримані сигнали і робить висновок про хімічний склад знахідки, її цінності. Використовувати металошукач для золота можна не тільки на власному ділянці, але і в інших громадських місцях.

Пошук золотих монет можна вважати не тільки способом додаткового заробітку, а й непоганим розвагою. Цінителі пригод зможуть вдосталь насолодитися процесом і весело провести час. Що стосується реальних шукачів скарбів, то їх чекає продуктивна робота.

Принцип роботи металодетектора

Металошукач Fisher F44

Добувачі використовують металошукач для золота для вивчення складу підстильної поверхні. Пристрій дозволяє визначати наявність в грунті, воді та піску металевих елементів. Розмір знахідки і хімічний склад не грає ролі, адже обладнання працює за принципом виявлення сторонніх елементів.

Для пошуку золота за допомогою радіохвиль, які випромінює прилад. Відбитий сигнал реєструється пристроєм і дозволяє скласти картину, що ховається під поверхнею води або грунту. Характер хвилі, яка повертається під час пошуку, дає можливість визначити наявність металу.

Робота металодетекторів багато в чому схожа з ехолотом - пристроєм, який використовується для рибного лову. Хвилі точно так же відбиваються від піску, води, рослин і риби. Використання спеціального обладнання спрощує процес пошуку.

Існує кілька видів металошукачів, які розрізняються конструктивними особливостями:

 1. Схема VLF і PI (Very Low Frequency і Pulse Induction відповідно ). Прилад працює з використанням передавальної і приймаючої антен. Їх поєднують в одному пристрої. Під час роботи з пристроєм необхідно здійснювати рухи в різні боки, оскільки радіохвиль и відображаються не в тому місці, де були спрямовані на поверхню.
 2. Схема RF (Radio Frequency). Візуально відрізнити цей металошукач на золото від інших варіантів можна завдяки наявності двох котушок (круглих детекторів). Вони розміщені на відстані півтора метра. Особливістю використання такого приладу є те, що переміщення - не обов'язкова умова.
 3. Пінпоінтер . Такі пристрої точно визначають місце в підстильної поверхні, в якому відбивається сигнал. Реєстрація зміни або переривання вихревого струму дозволяє чітко обмежити необхідну ділянку з золотом.

Для пошуку золотих монет та інших виробів підходять виключно Very Low Frequency і Pulse Induction металошукачі. Два інших можуть застосовуватися для виявлення металу, але вони будуть давати хибнопозитивний результат. Металошукач по золоту також буде обмежений по глибині.

Пінпоінтери зручно використовувати під час пошуку з кількох причин. Основний є можливість точно визначити місцезнаходження монетки або золотої прикраси під час розкопки. Вам не доведеться проробляти зайву роботу, якої можна успішно уникнути.

Види металодетекторів в залежності від типу поверхні

Втрата золотих прикрас і коштовностей найчастіше відбувається поза житла, тому виробники намагаються вказувати тип підстильної поверхні. Використовувати один і той же металошукач для пошуку золота в різних умовах не можна, оскільки пристрої можуть представляти перекручені результати.

Визначити потрібний вид детектора досить просто. Достатньо задуматися про передбачувані місцях пошуку і зробити свій вибір на користь одного або іншого пристрою. Сьогодні на ринку представлено кілька варіантів, серед яких особливо популярні такі:

 1. Пляжні. Як зрозуміло з назви, такі пошукові прилади підходять для пошуку золотих монет і прикрас на пляжах. Важливо переконатися в тому, що вибраний пристрій захищений від впливу води та є настройка грунту. Мінералізація грунтової поверхні (піску) стає причиною неправильного визначення місця знахідки.
 2. Водні. В цьому випадку шукачеві скарбів необхідно потурбуватися про водонепроникність. Показники можуть істотно відрізнятися, але оптимальною вважається захист від води на глибині до 3 метрів. Цього достатньо, щоб зайти в воду і відшукати втрачені скарби на дні. Також варто придбати навушники, які дозволять проводити пошукові роботи ефективніше.
 3. Глибинні. Коли мова заходить про роботу металодетектора на глибині понад 3 метри, доцільно придбати цей вид пристрою. Захист від води і збереження робочих властивостей - основні переваги. Такі пристрої використовуються для пошуку «скарбу» з глибоким заляганням в грунті.

Вибір типу металодетектора варто робити виважено, адже далеко не всі прагнуть відшукати втрачені піастри і інші цінності в морській воді. Для любителів досить пляжного детектора, а ось для фахівців в цій сфері варто підібрати пристрій серйозніше.

Основні вимоги до пристроїв

Металошукач для золота , який буде використовуватися в пошуках, повинен відповідати не тільки грунтовій поверхні, але і цілого ряду інших факторів. Забезпечити коректну безперебійну роботу вдається завдяки вивченню характеристик вибраного обладнання.

Для того щоб використання пристрою не стало головним болем, уважно поставтеся до наявності основних його «умінь»:

 • можливість якісно розділяти мета пошуку;      
 • мінімально допустимий розмір об'єкта;      
 • глибина виявлення золотих монет та інших виробів;      
 • автоматична або ручна балансування від грунту.      

Поділ цілей буде потрібно для того, щоб вчасно відрізнити шматочок золота від інших металів. Наявність такої функції - обов'язкова умова, оскільки золоті вироби не відрізняються високою провідністю електрики. Металошукач для золота без поділу цілей буде давати помилковий сигнал.

Глибина виявлення дозволить знайти скарби під товстим шаром піску або іншого типу ґрунтової поверхні. Чим більший показник заявлений в описі характеристик, тим вище шанс виявити монетку глибоко під землею. Також варто потурбуватися про можливість настройки балансу.

Налаштування від грунту - функція, яка не дозволить отримувати помилкові сигнали під час пошуку. Мінералізація грунтових поверхонь може стати причиною збою в роботі. З метою уникнути марної трати часу шукачі золота налаштовують прилад автоматично або вручну.

Кращий металошукач для золота являє собою пристрій, який можна налаштувати під свої цілі. Можливість знаходити невеликі монетки та інші золоті вироби стане приємним бонусом. Тільки так вдається набути впевненості в тому, що пошук буде проведено правильно.

Металошукач для золота з високою частотою краще розпізнає монети з низькою провідністю. Любителі або професіонали повинні звертати увагу і на цей показник. Високочастотними приладами вважаються пристрої, частота яких становить від 11 до 22 кГц.

Вибираємо металошукач онлайн

Металошукач ХP DEUS 28RC X35

Металошукач буде справно виконувати свої функції тільки в тих випадках, коли покупець вірно розставив пріоритети і уважно вивчив вимоги до приладів. Для того щоб розібратися, наскільки підходить вам певна модель, необхідно ознайомитися з відгуками досвідчених шукачів скарбів.

Знайти інформацію про пристрої можна не тільки на сайті інтернет-магазину, а й інших розважальних платформах. Дані про роботу приладів з перших вуст дозволять правильно вибрати металошукач для золота і відправитися на результативні пошуки.

Характеристики пристроїв наведені в описі і, тому проблем з вивченням не виникає. Але, тим не менше, новачкам буде складно розібратися з новими термінами. Впадати у відчай не варто, адже підготовлений короткий список дозволить поповнити базу знань:

 1. Дискримінація - це можливість виключити небажені знахідки від золота. Чим дрібніше шкала, тим простіше пошук.
 2. Довжина хвилі або величина об'єкта. Чим коротше сигнал, тим вище показник виявлення шуканих монет. Висока частота свідчить про те, що хвиля коротка.
 3. Відбудова. Виробники вказують її наявність або відсутність. Поділ на автоматичну і ручну настройку також можна знайти в описі. Можливість поєднувати обидва варіанти - в пріоритеті.

Металошукач для золота повинен відповідати вашим цілям, оскільки в іншому випадку ви будете розчаровані своєю покупкою. Зробити правильний вибір допомагають не тільки характеристики, які надає продавець, а й огляди на тематичних каналах і відгуки покупців.

Якщо ви не переслідуєте мету придбати металошукач для золота і використовувати його в професійних цілях, дорогі моделі краще залишити без уваги. Вартість таких пристроїв досить висока, тому доцільно придивитися до середнього цінового діапазону.

Рекомендації по використанню металодетекторів

Для ефективного використання новенького металодетектора варто відразу ж після покупки ознайомитися з інструкцією. Розібратися зі схемою роботи самостійно не вдасться, оскільки металошукач для золота різних типів багато в чому відрізняються один від одного. Відкладати ознайомлення з інструкціями виробника не слід.

Збірка і перше випробування повинні проходити в безпечних і комфортних умовах. Варто потурбуватися про те, щоб провести експерименти не в полі, а в добре вивченому місці. Зразки золота та інших металів дозволять провести налаштування обладнання.

В першу чергуь слід приділити увагу відбудові від грунту. Якщо в заявлених характеристиках вказана автоматичне балансування, то скористайтеся цією можливістю. Функція ручного налаштування вимагає наявності певних навичок, тому необхідно подивитися навчальні ролики.

Котушки до металошукачів йдуть в комплекті. Також їх можна придбати окремо в разі потреби. Металошукач для золота іноді використовується з квадратними рамками. Придбання додаткового обладнання слід проводити після попередньої консультації у фахівця магазину.

Як замовити детектор в інтернет-магазині

Інтернет-магазин «Фортуна» пропонує ознайомитися з електронним каталогом пристроїв для пошуку металу любителями і професіоналами. В асортименті представлено обладнання від провідних виробників Туреччини, України, Болгарії, Франції та інших країн.

Металошукач для золота за приємною ціною можна вибрати з використанням системи фільтрації. Відвідувачі сайту вказують необхідні характеристики пошуку, включаючи:

 • країну виробництва;      
 • наявність допоміжних функцій;      
 • ціновий діапазон;      
 • форму штанги;      
 • рівень користувача і багато іншого.      

Придбання обладнання здійснюється в зручний час, а доставка в будь-яке місто України зробить шопінг в рази приємніше. Металошукач для золота від інтернет-магазину пропонується з гарантією від виробника, тому в разі необхідності клієнти можуть розраховувати на швидкий ремонт або заміну.

Крім великого вибору пристроїв, у нас можна знайти спеціальну літературу, котушки, аксесуари, а також інструменти і спорядження. Купити б/у металошукач для золота - не проблема. Адже у нас представлені недорогі варіанти.

Придбати металошукач для золота онлайн досить просто: додавайте товари в кошик і заповнюйте невелику форму. Залишилися питання? Скористайтеся послугою зворотного дзвінка або зв'яжіться з менеджером самостійно. Контактні дані вказані на офіційному сайті компанії.

Інші статті

2024-05-29

Таємниці Пошуку з Металошукачем: Найкращі Налаштування, Технології та Місця для Пошуку Скарбів

Пошук скарбів з металошукачем є складним і захоплюючим заняттям, що вимагає ґрунтовних знань і технічних навичок. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти, які допоможуть вам оптимізувати свій пошук: від вибору налаштувань до визначення найкращих місць для роботи.   В нашому відео "Таємниці пошуку з металошукачем" ми детально аналізуємо най

Детальніше
2024-05-22

Купити металошукач у Луцьку

У магазині металошукачів в Луцьку ви зможете знайти широкий вибір устаткування для пошуків. Важливо купити модель, яка відповідає вашим потребам і має високу якість. Вам пропонується широкий вибір металошукачів, що дозволить вам знайти оптимальний варіант.

Детальніше
2024-04-18

Металошукачі у Рівному: як вибрати 

У світі технологій та захоплюючих відкриттів однією з найперспективніших галузей для прихильників археології та скарбів стає використання металошукачів. Вони стали невід'ємною частиною хобі та захоплення для багатьох жителів Рівного, відкриваючи нові можливості для виявлення історичних реліквій та цінностей.

Детальніше
2024-03-05

Інструкція з використання металошукачів для початківців

У сучасному світі, де кожен камінчик може приховувати скарби, а під ногами таємниці минулого чекають на відкриття, пошук скарбів з металошукачем стає справжньою археологічною експедицією для початківців. Це захоплююче та неймовірно цікаве занурення у світ втрачених скарбів, загадкових реліквій та непересічних знахідок. Дозвольте нам провести вас у світ відкриттів та розкрити таємниці, які приховані під поверхнею землі.

Детальніше