інтернет магазин металошукачів

Доставка і оплата

Інтернет магазин металошукачів "Фортуна" надає наступні методи оплати:

  • Готівкою і банківською картою в магазині;
  • Накладений платіж - в даному випадку покупець має можливість перевірити товар і тільки після цього зробити оплату. При такому способі оплати, покупець оплачує послугу повернення грошей. Накладений платіж доступний для категорій "Металошукачі", "Котушки для металошукачів" і "Пінпоінтери".
  • Оплата на розрахунковий рахунок з урахуванням ПДВ чи без урахування ПДВ.
  • Переказ грошей на картку ПриватБанку. Клієнт додатково сплачує 0,5% від суми замовлення - комісія банку;
  • Еквайринг - оплата продукції на сайті, за допомогою системи «Liqpay» - оплата банківською картою;
  • Покупка в кредит - оформлення кредитного платежу за допомогою кредитної картки ПриватБанку.

Для більш комфортних покупок ми надаємо різні методи доставки товарної продукції. При замовленні товарів з категорії «Металошукачі» і «Котушки до металошукачів» доставка - БЕЗКОШТОВНА! Також, якщо Ви оформили замовлення на суму більше 2000 грн., Безкоштовна доставка Вам гарантована.

У разі оплати доставки покупцем, середня вартість доставки складає 50-70 грн.

Також Ви можете забрати товар самостійно з наших магазинів або замовити кур'єрську доставку до дверей за допомогою Нової пошти.

Якщо у Вас виникли питання або побажання - телефонуйте нам, ми із задоволенням Вам відповімо.
Найпопулярнішим, на даний момент, є доставка за допомогою служби «Нова Пошта». Даний тип доставки дозволяє перевірити комплектацію всього замовлення і кожного товару окремо. При цьому Ви можете вивчити правильність заповнення супутніх документів, а також переконається у відсутності на товарах механічних пошкоджень і перевірити працездатність механічних вузлів. І звичайно-ж включити пристрій і перевірити працездатність. Час доставки становить 1-2 дні.

Предзаказ Minelab Vanquish