Кредит і розстрочка

У Вас є можливість придбати металошукач в кредит або розстрочку за вигідними умовами. Дану процедуру можна виконати за допомогою двох варіантів:

  1. «Оплата частинами» від ПриватБанку;
  2. «Миттєва розстрочка» від ПриватБанку.

«Оплата частинами» є самим вигідним варіантом для покупця, враховуючи відсутність переплати або будь-яких додаткових платежів. Послуга доступна як у магазині (необхідна наявність карти) так і у віддаленому режимі. На даний момент Оплата часинами доступна на наступні товари:

Максимальний термін послуги – 6 місяців.

Для оформлення Вам необхідно бути клієнтом ПриватБанку та мати ліміт на «Оплату частинами». Перевірити даний ліміт Ви можете декількома методами:

  • за допомогою контактного телефону ПриватБанку 3700 (телефонувати потрібно з номеру, що використовується для Вашої карти як фінансовий);
  • у відділенні ПриватБанку;
  • через сайт Прива24 або його мобільний додаток Приват24.

Ліміт має бути не меншим ніж вартість обраного товару. Для замовлення Вам необхідно натиснути кнопку «Купити в кредит» в карточці товару. Після цього Ви потрапите на сторінку товару у ПриватМаркет. Далі Вам необхідно обрати кількість місяців та зробити замовлення.

Увага! При замовленні на карті повинна бути достатня кількість коштів для оплати першого платежу!

Після отримання замовлення з Вами зв’яжеться менеджер для підтвердження Вашого замовлення.

Купити металошукач у розстрочку також не проблема. Для цього використовується послуга «Миттєва розстрочка».

 

«Миттєва розстрочка» – це схожа послуга, яка здійснюється таким самим чином як Оплата частинами але при цьому покупець оплачує комісію 2,9% від вартості покупки щомісячно. Процедура замовлення ідентична до попередньої, враховуючи необхідний ліміт. Максимальний термін – 12 місяців. Перелік товарів не обмежений, але доступний тільки для категорій «Металошукачі», «Котушки для металошукачів» та «Пінпоінтери». Якщо у бажаному для Вас товарі відсутня кнопка «Купити в кредит» - Вам необхідно звернутися зручним для Вас методом (Телефон, послуга «Зворотного зв’язку», Viber, Telegramm, WhatsApp або E-Mail) та повідомити про це. Протягом години дана можливість буде активована (у робочий час).

 

Якщо у Вас виникли запитання або пропозиції – звертайтесь, ми з задоволенням допоможемо Вам.

Консультація - (093) 920-71-11