інтернет магазин металошукачів

Котушки для металошукачів ХР

  • По размеру
Котушка XP X35 9" (22cm)
Новинка
Котушка XP 9" X35

6480 грн.
Котушка XP X35 11" (28cm)
Новинка
Катушка XP X35 11" (28cm) | XP Coil x35 28 cm

6858 грн.
Котушка XP X35 13*11 (34*28cm)
Новинка
Катушка XP X35 13*11" (34*28cm) | XP Coil x35 34*28 cm

7317 грн.
XP Coil HF 24x13 см
Катушка XP Coil HF 24x13 см

6858 грн.
Nel Tornado для XP Gold
Катушка Nel Tornado для XP Gold Maxx Power

3284 грн.
NEL Attack для XP
Катушка NEL Attack для XP Gold Maxx Power

4491 грн.

У 1998 році в м.Тулуза була створена компанія XP Metal Detectors, яка почала виробництво французьких металошукачів. З самого початку молода фірма, в штаті якої знаходяться кращі фахівці своєї сфери, заявила про себе дуже позитивно, надавши покупцям інноваційні рішення, які дозволили поліпшити дискримінацію металів. Завдяки основному принципу роботи компанії, в якому на перше місце виводилася необхідність виправдати надії покупців, команда розробників увійшла в список світових виробників металошукачів.

Завдяки працьовитості і завзятості, компанія XP Metal Detectors розробила відмінні комплектації металошукачів, які дозволяють здійснити широкомасштабні пошуки. Але як то кажуть «досконалості не межа», тому безліч любителів цього, так званого хобі, експериментують, підбираючи для металошукача інші котушки, розроблені під певні умови. Для того щоб праця була виправдана і пошуки не були марні варто вибирати тільки оригінальні котушки світових виробників. Але як уберегти себе від підробки? Відповідь є - інтернет магазин Фортуна. У нашому асортименті присутні тільки оригінальні котушки світових виробників. У нас Ви можете придбати котушки для металошукачів XP за найнижчою ціною. Різноманітні форми і технічні характеристики даних котушок дозволять здійснити пошук необхідних предметів на різних ділянках грунту. Також існують варіанти котушок, які відмінно захищені від вологи, що сприяє пошуку при поганій погоді і при росі. Ще одним незамінним плюсом, яким володіють котушки, є вага. Вони дуже легкі - це дозволяє продовжити пошуки, не викликаючи втоми у шукача скарбів.

Найсвіжіші новинки металошукачів і котушок XP. Для Вас доступна можливість купити котушку х35 серії (Х35 22 см. / Х35 28 см. / Х35 34 * 28 см.) або високочастотну "блондинку".

Для всіх покупців існують унікальні способи оплати та доставки товарної продукції. Ми підібрали найкращий персонал, який допоможе Вам з вибором котушки для металошукачів XP і надасть повну консультацію по Вашому питанню. Телефонуйте нам, і ми обов'язково підберемо Вам потрібну котушку.

Предзаказ Minelab Vanquish