Обмін або викуп металошукача

Час іде, удосконалюється все навколо, і все те, до чого ми так звикли - потихеньку відходить у минуле. Цей факт доречний і в світі шукачів скарбів, але не на всі 100%. Для когось Garrett ACE 250 - це нове придбання, «початок» нового хобі. Ну а для досвідчених шукачів скарбів це перевірений часом, бувалий «друг». Хоча рідна Аська працює безвідмовно, з часом вона вичерпує себе, і тоді виникає необхідність у більш потужних характеристиках і показниках.


Хочеться купити надійний і якісний металошукач, та ще й за нормальну ціну. А це, як відомо не так вже й просто. Ми розуміємо складність такого вибору, тому пропонуємо Вам унікальну можливість: обміняти старий Garrett Ace 250 на будь-який новий металошукач! Зробити це досить легко. Для цього потрібно:

  • Зробити фото свого металошукача і надати максимальну інформацію про нього (час покупки, стан, пошкодження і т.д.);
  • Надіслати фото на Viber - 380 96 890 73 68 або пошту залишивши контактні дані з позначкою - "На оцінку";
  • Після цього проводиться оцінка вартості Вашого приладу в сервісному центрі на протязі 1-2-х днів;
  • За результатами оцінки ми повідомляємо Вам суму, яку потрібно доплатити, або суму яку ми повинні повернути Вам (у разі якщо новий металошукач коштує дешевше ніж оцінена вартість вашого) для отримання нового металошукача;
  • Якщо всі дані узгоджені, Ви відправляєте нам свій металодетектор і в замін отримуєте новий металошукач;

Все досить просто і ясно. Кілька кроків відділяють Вас від нового металошукача. Більш детальну інформацію можна отримати у наших менеджерів. Номери технічної підтримки Ви можете знайти на сторінці контактів або у верхній частині сайту.

З повагою, інтернет магазин Фортуна.