Реферальна система

Реферальна система – це сервіс, який надає можливість блогерам та мультимедійно-активним особам (надалі «реферал») співпрацювати з магазином Fortuna. Під співпрацею мається на увазі реалізація товарної продукції магазину Fortuna через власні «мультимедійні канали» за допомогою спеціалізованих посилань з унікальними модифікаторами, які присвоюються рефералу.  

Для того щоб почати роботу в якості реферала, Вам необхідно написати відповідний запит у довільній формі на адресу imdfortuna@gmail.com з темою «Реферальна система». У відповідь Ви отримаєте опитувальник на який потрібно дати відповіді та надіслати у зворотному напрямку. Після розгляду Вашого звернення Ви отримаєте відповідь про підтвердження або відхилення.

У разі позитивного підтвердження Ви отримуєте доступ до власного кабінету та інструкцію щодо використання. Бонусна винагорода визначається окремо до кожного товару та вказана у власному кабінеті. Існує декілька цінових рівнів співпраці, які будуть зростати в залежності від об’єму наданих замовлень та активності реферала.

Процес співпраці представляє собою наступні кроки:

 1. Клієнт робить замовлення за унікальним реферальним посиланням;
 2. Ми отримуємо замовлення та надсилаємо його клієнту;
 3. Реферал має можливість контролювати замовлення та активність посилань у власному кабінеті;
 4. Після надходження коштів від замовлення реферал отримує оплату бонусної винагороди за мінусом витрат на доставку замовлення;
 5. Метод та період оплати обговорюється в персональному режимі;
 6. Якщо клієнт відмовляється від замовлення, реферал отримує заборгованість на баланс в сумі доставки до клієнта та в зворотному напрямку що буде враховано при наступному замовленні.

Переваги:

 • Рефералу не потрібно фінансувати товар та зберігати його – все відбувається у віддаленому режимі;
 • Немає ризиків щодо якості продукції, так як всі товари являються оригінальними та мають офіційну гарантію;
 • Власний кабінет та швидкий доступ до інформації реферала;
 • Немає обмежень щодо кількості реферальних посилань;
 • Система цінових рівнів співпраці;
 • Після того як потенційний клієнт переходить за посиланням – термін дії, протягом якого клієнт може придбати товар і дана покупка буде зарахована для реферала – один рік;
 • Технічна та консультаційна підтримка по будь-яким питанням.