Кредит і розстрочка

У Вас є можливість придбати металошукач в кредит або розстрочку за вигідними умовами. Дану процедуру можна виконати за допомогою таких варіантів:

 1. «Оплата частинами» від Монобанку;
 2. «Оплата частинами» від ПриватБанку;
 3. «Миттєва розстрочка» від ПриватБанку.

«Оплата частинами» від Монобанку є самим швидким і вигідним варіантом для купівлі металошукача або котушки на зручний термін (вказується персонально для кожного товару) без переплати або прихованих платежів. Для того щоб придбати товар через Монобанк, Вам необхідно бути клієнтом Монобанку та 2 хвилини Вашого часу.

 1. Заходите на карточку товару, який Вас цікавить;
 2. Натискаєте чорну кнопку «Оплата частинами Монобанк»;
 3. Вводите своє ім’я та номер телефону (що використовується в додатку Монобанк);
 4. Вибраєте кількість місяців;
 5. Підтверджуєте замовлення в додатку «Монобанк» на телефоні.

Після отримання замовлення з Вами зв’яжеться менеджер для уточнення даних. Якщо у бажаному для Вас товарі відсутня кнопка «Оплата частинами Монобанк» - Вам необхідно звернутися зручним для Вас методом (Телефон, послуга «Зворотного зв’язку», Viber, Telegram, WhatsApp або E-Mail) та повідомити про це. Протягом години дана можливість буде активована (у робочий час).

«Оплата частинами» від ПриватБанку є популярним варіантом для покупця, враховуючи відсутність переплати або будь-яких додаткових платежів. Послуга доступна як у магазині (необхідна наявність карти) так і у віддаленому режимі. На даний момент Оплата часинами доступна на всі металошукачі (Garrett, Fisher, Minelab, XP, Mars MD та інші) на термін 3-х місяців та на обмежений перелік приладів на 6 місяців а саме на моделі:

 

Для оформлення Вам необхідно бути клієнтом ПриватБанку та мати ліміт на «Оплату частинами». Перевірити даний ліміт Ви можете декількома методами:

 • за допомогою контактного телефону ПриватБанку 3700 (телефонувати потрібно з номеру, що використовується для Вашої карти як фінансовий);
 • у відділенні ПриватБанку;
 • через сайт Прива24 або його мобільний додаток Приват24.

Ліміт повинен бути не менше ніж вартість обраного товару. Для замовлення Вам необхідно натиснути кнопку «Купити в кредит» в картці товару.

Після цього Вам потрібно ввести Ім'я та фінансовий телефон. Після перевірки, Вам буде надана можливість вибрати кількість місяців.

Після цього Ви потрапите на сторінку для підтвердження ваказа. Далі Вам необхідно авторизуватися і підтвердити замовлення.

Увага! При замовленні на карті має бути достатня кількість коштів для оплати першого платежу!

Після отримання замовлення з Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження Вашого замовлення.

«Миттєва розстрочка» – це схожа послуга, яка здійснюється таким самим чином як Оплата частинами але при цьому покупець оплачує комісію 2,9% від вартості покупки щомісячно. Процедура замовлення ідентична до попередньої, враховуючи необхідний ліміт. Максимальний термін – 12 місяців. Перелік товарів не обмежений, але доступний тільки для категорій «Металошукачі», «Котушки для металошукачів» та «Пінпоінтери». Якщо у бажаному для Вас товарі відсутня кнопка «Купити в кредит» - Вам необхідно звернутися зручним для Вас методом (Телефон, послуга «Зворотного зв’язку», Viber, Telegramm, WhatsApp або E-Mail) та повідомити про це. Протягом години дана можливість буде активована (у робочий час).

 

Якщо у Вас виникли запитання або пропозиції – звертайтесь, ми з задоволенням допоможемо Вам.

Консультація - (093) 920-71-11