Співпраця

Спеціалізований магазин пошукової техніки FORTUNA відкритий для співпраці для всіх бажаючих! Ви можете отримати досвід роботи, а також відповідний заробіток не виходячи з дому. Якщо у Вас є сайт, або можливість працювати на дошках оголошень - ця можливість саме для Вас!

Які переваги роботи?

 1. Вам не потрібно займатися пошуком товару і вирішувати проблеми його зберігання;
 2. Чи не потрібно турбуватися за процес доставки товару - цим займаємося ми;
 3. Вільний графік роботи;
 4. Можливість добре заробляти;
 5. Персональний підхід для кожного партнера.

Як працює дропшипінг?

 1. Ви розміщуєте оголошення на доступних для Вас ресурсах;
 2. Отримуєте замовлення від клієнта;
 3. Передаєте нам дані замовлення - на цьому етапі Ваша робота закінчена;
 4. Після отримання оплати, Ви отримуєте свій %;

Які умови?

 1. Розрахунок за передані замовлення відбувається після 3-х успішних продажів з категорій «Металошукачі», «Котушки для металошукачів» та «Пінпоінтери». Сума однієї покупки має бути не менша 2000 грн. Маємо на увазі, що бонуси за передані замовлення Вам будуть зараховані, але оплата буде здійснена після 3-го успішного замовлення. Дана умова встановлена для того щоб виключити можливість «одноразової» купівлі з метою отримання вигідної цінової політики. Подальші розрахунки відбуваються в кінці кожного місяця.
 2. Для роботи на умовах дилера (дропшипера) ми визначаємо розрахункові терміни, що визначають актуальність роботи з Вами та мотивують Вашу роботу. Розрахункові терміни мають два підвиди: початковий та постійний.
  1. Початковий  розрахунковий термін становить період в 3 місяці з моменту початку співпраці.  Тобто, розпочинаючи роботу з нашим магазином, Ви маєте передати перші три замовлення в період 3-х х місяців з моменту початку співпраці. Якщо дана умова не буде виконана, співпраця автоматично скасовується і наявні бонуси (якщо такі будуть) – анулюються.
  2. Постійний розрахунковий період діє протягом 3-х календарних місяців. Якщо в рамках даного терміну не буде передано жодного замовлення, співпраця автоматично скасовується і наявні бонуси (якщо такі будуть) – анулюються.
 3. Замовлення відправляються методом «Накладного платежу», коли клієнт оплачує товар на місці, або повною оплатою на карту/рахунок магазину FORTUNA з подальшим зарахування бонусів для дилера. Варіанти отримання платежів на особисті рахунки дилера або розрахунок за «вхідною» ціною дилера не доступні.
 4. Послуги доставки замовлення до клієнта здійснюються за рахунок дилера при взаєморозрахунку.
 5. При відмові та поверненню замовлення, витрати на доставку покриваються за рахунок дилера.
 6. Знижки, бонуси, «кешбек» та інші види демпінгу – ЗАБОРОНЕНІ. При виявлені порушення, будуть введені відповідні санкції в індивідуальному порядку. При повторному порушенні співпраця припиняється без будь-яких подальших розрахунків. Періодично відбуваються контрольні закупки та перевірки, тому не рекомендуємо нехтувати правилами.
 7. Перед тим як передати замовлення потрібно уточнити наявність даної позиції через Viber контактного менеджера.

Також є можливість гуртової закупки продукції. Дані умови обговорюються в персональному режимі.

Якщо у Вас виникли питання або пропозиції - телефонуйте або пишіть нам.