Ремонт металошукачів

Інтернет магазин ФОРТУНА розширює спектр своїх послуг по ремонту металошукачів, котушок та аксесуарів до них. До недавнього часу сервісний центр, який обслуговував металошукачі Кощей, розширив свої можливості. Тепер Ви можете зробити ремонт більшості металошукачів і котушок світових і вітчизняних виробників.

Ремонт металлоискателей

УВАГА!

Якщо Ваш металошукач або котушка підлягають гарантійному ремонту і термін гарантії ще актуальний - Вам обов'язково потрібно звернутися до виробника або магазину, в якому Ви придбали цей товар.

Ремонту підлягають тільки офіційні металошукачі, на яких є голографічні мітки!

Ремонт металошукачів

Ми здійснюємо ремонт більшості металошукачів світових виробників. У нас Ви можете зробити ремонт таких приладів:

 • Garrett;
 • Minelab;
 • XP md;
 • Кощей;
 • Teknetics;
 • Fisher;
 • Makro MD.

Це список основних виробників. Якщо Ви не знайшли свій прилад в списку, потрібно уточнити можливість ремонту. Ремонт саморобних металошукачів обговорюється персонально.

«Переплюсовка» (переплутали «+» і «-») живлення, потрапляння води в прилад, а також різноманітні фізичні поломки - це «найпопулярніші» поломки, які зустрічаються найчастіше і вони можуть бути вирішені.

Якщо прилад просто не включається без відомих на це причин, потрібно здати металошукач на діагностику. Діагностика проводиться на протязі 2-3 днів з урахуванням черги ремонту.

Також проводяться модифікації металошукачів. Наприклад, можна встановити акумулятор для приладу Garrett ACE 250 і додати до нього підсвічування.

Ремонт металлоискателей

Ремонт котушок

Котушка піддається максимальним навантаженням при пошуку. Довгий період використання або неправильна експлуатація призводять до поломок. Найчастіше спостерігаються такі проблеми:

 • Перелом кабелю котушки;
 • Розрив кабелю біля гермоводи або роз'єму;
 • Тріщина або скол корпусу котушки або «вух».

Ремонт катушек

Ремонт катушек

Ті чи інші проблеми піддаються ремонту, але підхід до кожного моменту індивідуальний. З огляду на можливі складнощі, вартість, терміни робіт і безпосередня можливість ремонту обговорюється персонально.

Як оформити ремонт металошукача або котушки?

Процедура оформлення ремонту гранично проста.

 1. Вам потрібно зателефонувати на номер (050) 255-88-99 або  (097) 815-47-74 (пн-пт з 9:00-18:00, сб-нд - вихідні) та, по можливості, описати проблему.
 2. Якщо всі питання вирішені, Ви відправляєте нам прилад за адресою:
 1. Вкладіть в посилку записку (аркуш паперу) з описом проблеми та контактним номером телефону.
 2. Подбайте про те, щоб Ваш прилад або котушка була у відповідному стані, без бруду і сторонніх предметів.
 3. Послуги доставки кур'єрської служби оплачує клієнт.

При виникненні питань потрібно надати максимальну інформацію у вигляді фото / відео контенту на адресу - fortunascf@gmail.com. Терміни ремонту і вартість обговорюється після діагностики поломки. Після ремонту надається гарантія на складові, які були змінені і проведену роботу.