Підводні металошукачі

Показати 1-1 з 1 товар.

На сторінку:
Сортувати:
Артикул: 0000071

Підводний металошукач Minelab Excalibur 2

37 152 грн

Підводний металодетектор - комплексний пристрій, яке дає можливість виявити металеві об'єкти на глибині. Конструкційно обладнання розподіляється на дві групи:

  • Амфібії.
  • Класичні підводні металошукачі.

Інтернет-магазин Фортуна представляє в своєму асортименті різноманітні моделі обладнання кращих світових виробників. Разом з технікою ви зможете придбати котушки для металошукачів та інші конструкційні складові.

Основні відмінності основних груп металодетекторів

Представлене обладнання ви зможете використовувати для аматорського та професійного пошуку. Сучасний підводний металошукач оснащений надчуттєвими датчиками, які дозволяють визначати не тільки місце залягання, а й параметри об'єктів.

Характеристика класичних пристроїв

Стандартний підводний металошукач оснащений потужним герметичним корпусом. Окремі моделі укомплектовані потужною батареєю і вузлами, які дають можливість занурювати пристрій на глибину до 75 метрів. Такі прилади швидко пристосовуються до температурних «стрибків», які виникають під час занурення. Техніка налаштована таким чином, що вловлює всі перешкоди, які виникають через прісну або солону воду.

Окремий різновид комплексів - умовно-підводні. Вони пристосовані для грунтового і підводного пошуку. Конструкція має на увазі наявність екрану, що дозволяє вести коп в будь-яких умовах. При використанні режиму обстеження дна, в воду занурюється котушка і одна з корпусних частин.

Вдосконалений підводний металошукач під час роботи використовує технологію BBS. Вона дає можливість під час виявлення задіяти до 20 частот.

Характеристика глибоководної техніки

Підводний металошукач амфібія здатний відшукати метал на глибині до 5 метрів. Вони налаштовуються на пошук певної цілі з дискримінацією 20 позицій і VDI-значення. Характеристика обладнання:

  • Конструкція забезпечує оснащення DD-котушкою.
  • Вбудована GPS-навігація, яка спрощує обслуговування.
  • Підключення до комп'ютера для оновлення ПЗ.

Купити підводний металошукач такого типу ви зможете із надчутливою котушкою. Такі прилади забезпечують точну інформацію про об'єкт пошуку: габарити, склад, глибина розташування.

Підводний металошукач передбачає настроювання наступних параметрів:

  • На утримання солі (в залежності від мінералізації грунту).
  • DISC-режим, який визначає окремі характеристики металів і відрізняє їх від інших сторонніх матеріалів.
  • PINPOINT - точно визначає локацію предмета.

Підводні металошукачі: замовлення обладнання

На всю пошукову техніку надається гарантія, яка дає можливість скористатися сервісом компанії. З вибором вам допоможе консультант. Він детально розповість про характеристики та особливості експлуатації устаткування. Доступні ціни та вигідні умови співпраці гарантовані.