інтернет магазин металошукачів

Металошукач XP Deus 34x28 RC WS5

Код товару: 925


Дізнатися про зниження ціни

Є в наявності
Знайшли дешевше?
1
+

Оплата при отриманні

Безкоштовна доставка

Гарантія 5 років

Металошукачі XP Deus 34x28 RC WS5 популярні серед поціновувачів якісних речей і відмінних пошукових характеристик. До всього цього треба додати бездротові технології, а також безвідмовну роботу металошукача. Все це присутнє в кожному металошукачі, комплектація якого змінюється на вибір покупця. Одним з основних змін, які присутні в різних наборах, є котушка.


XP DEUS 3428 - це чергова комплектація металошукача XP DEUS, укомплектована котушкою 34х28 сантиметрів. Це найбільша котушка сімейства XP DEUS. Вона дозволяє досягти максимальних показників глибини, а також захоплення території. Враховуючи розміри, котушка швидко справляється з прочісування величезних територій за короткий час. Основне призначення такої котушки - це пошук на вибитих місцях. Там, де вже все було знайдено XP DEUS з котушкою 34х28 знайде ще!

Відмінні пошукові характеристики, сучасні бездротові технології, а також унікальні функціональні можливості роблять металошукач XP DEUS бажаним придбанням кожного шукача скарбів. Але крім цих переваг є ще дещо, що допоможе розвіяти сумніви і купити металошукач XP DEUS. Одною з головних особливостей даного металошукача є універсальність, в плані комплектації. Існують різні моделі та набори аксесуарів, які дозволять, наприклад, зробити Ваш XP DEUS підводним металошукачем. Всі ці аксесуари та багато іншого Ви можете знайти на нашому сайті в спеціальній категорії.

Комплектация DEUS 3428 RC X35 WS5:

  • Блок управління (D08)
  • Пошукова котушка 3428 X35"
  • Наушники WS5
  • Штанга D044
  • Зарядне устройство D891
  • Чохол блока управління D-HOUSSE
  • Кліпса зарядки D894
  • USB-кабель DCUSB1

Купити металошукач XP Deus 34x28 RC WS5 за найнижчою ціною Ви можете в нашому інтернет магазині Fortuna. Безкоштовна доставка, оплата при отриманні та консультації по роботі Вам гарантовані. Купуючи прилад в нашому магазині Ви отримуєте оригінальний металошукач, який офіційно ввезений в Україну і має гарантійне обслуговування на сервісному цетрі та інформаційну підтримку від нашого магазину.

Залишити коментар

Социальные комментарии Cackle

Предзаказ Minelab Vanquish