інтернет магазин металошукачів

Металошукач Tesoro Cibola

Код товару: 100

10780 грн


Дізнатися про зниження ціни

Під замовлення
Знайшли дешевше?
1
+

Металошукач Cibola від Tesoro вважається одним з самих гідних детекторів по балансу між вартістю, якістю виконання і характеристиками. Назва дана йому на честь одного з легендарних Семи Золотих Міст - заповітної мети конкістадорів-золотошукачів. Його пошуковий потенціал здатний виправдати надії як початківця пляжного мисливця за втраченими ланцюжками, так і самого досвідченого археолога. Як і годиться пристойному універсальному детектору, Cibola наділений режимами для будь-якого виду пошуку - на узбережжі, мілководді, пляжі, на засмічених землях, в лісі, на місцях де проходили бойові дії - цей прилад відмінно відчуває себе в будь-яких умовах.

Специфіка режиму дискримінації у Tesoro Cibola в можливості точкового налаштування приладу на конкретну ціль. Застосована при створенні Тесоро Сібола прогресивна система дискримінації та висока робоча частота прибора 14,5 кГц, наділяють його цікавими пошуковими можливостями. Основний режим цього детектора - безшумний пошук з ідентифікацією ED 180. Одне натискання кнопки переводить його в псевдостатичний режим «всі метали». Цей режим дає можливість при швидкій проходці знаходити найдрібніші предмети, голки, дробинки з підвищеною точністю визначення цілі.

Якщо поруч є інші детектори, що створюють перешкоди, Тесоро Сібола здатний підлаштовувати свою частоту і продовжувати працювати.

У Сіболи всього один тон відгуку, але по інформативності дає фору багато тональним ідентифікаторам .. Користуватися детектором, принцип роботи якого уміщається в два слова «включив і шукай» дуже просто. Мінімум перемикачів і налаштувань, які легко встановлюються і коригуються, роблять цей детектор відмінним основним або допоміжним інструментом для шукача будь-якого рівня.

Залишити коментар

Социальные комментарии Cackle

Предзаказ Nokta Simplex