Металошукач Tesoro Cibola

Артикул: 0000100

В наявності
Ціна: 10 780 грн Знайшли дешевше ?

Металошукач Cibola від Tesoro вважається одним з самих гідних детекторів по балансу між вартістю, якістю виконання і характеристиками. Назва дана йому на честь одного з легендарних Семи Золотих Міст - заповітної мети конкістадорів-золотошукачів. Його пошуковий потенціал здатний виправдати надії як початківця пляжного мисливця за втраченими ланцюжками, так і самого досвідченого археолога. Як і годиться пристойному універсальному детектору, Cibola наділений режимами для будь-якого виду пошуку - на узбережжі, мілководді, пляжі, на засмічених землях, в лісі, на місцях де проходили бойові дії - цей прилад відмінно відчуває себе в будь-яких умовах.

Специфіка режиму дискримінації у Tesoro Cibola в можливості точкового налаштування приладу на конкретну ціль. Застосована при створенні Тесоро Сібола прогресивна система дискримінації та висока робоча частота прибора 14,5 кГц, наділяють його цікавими пошуковими можливостями. Основний режим цього детектора - безшумний пошук з ідентифікацією ED 180. Одне натискання кнопки переводить його в псевдостатичний режим «всі метали». Цей режим дає можливість при швидкій проходці знаходити найдрібніші предмети, голки, дробинки з підвищеною точністю визначення цілі.

Якщо поруч є інші детектори, що створюють перешкоди, Тесоро Сібола здатний підлаштовувати свою частоту і продовжувати працювати.

У Сіболи всього один тон відгуку, але по інформативності дає фору багато тональним ідентифікаторам .. Користуватися детектором, принцип роботи якого уміщається в два слова «включив і шукай» дуже просто. Мінімум перемикачів і налаштувань, які легко встановлюються і коригуються, роблять цей детектор відмінним основним або допоміжним інструментом для шукача будь-якого рівня.

Органы управления:

- регулятор чувствительности/ выключатель
- регулятор уровня дискриминации
- регулятор порогового тона
- кнопка точного обнаружения
- переключатель рабочих частот.

Режимы работы:

- псевдостатический режим точного обнаружения с пороговым тоном
- динамический режим дискриминации
 

Технические характеристики:

Принцип действия VLF
Рабочая частота 10,6 кГц.
Питание 9в (1 батарея "Крона")
Время работы 25 часов
Тест батареи есть
Масса 1,0 кг.
Регулятор уровня чувствительности есть
Регулятор порогового тона есть
Распознавание типа металла по звуку есть
Количество программ поиска определяется регулятором
Отстройка от грунта (автоматическая) есть
Чувствительность на монету 5 копеек, см 35
Предельная чувствительность, м 1,5
Штанга S-подібна
comments powered by Disqus