інтернет магазин металошукачів

Металошукачі Tesoro

Tesoro Tejon
Металлоискатель Tesoro Tejon

17640 грн/шт

16800 грн.
Tesoro Compadre
Металлоискатель Tesoro Compadre

6860 грн/шт

6440 грн.
Tesoro Silver uMAX
Tesoro Silver uMAX

8260 грн/шт

7840 грн.
Tesoro Cibola
Металлоискатель Tesoro Cibola

10780 грн/шт

10640 грн.
Тесоро Тежон 10х12 DD
Металлоискатель Тесоро Тежон 10х12 DD

18480 грн/шт

17360 грн.
Tesoro Vaquero
Металлоискатель Tesoro Vaquero

13020 грн/шт

12880 грн.
Tesoro Lobo Super TRAQ
Металлоискатель Tesoro Lobo Super TRAQ

18900 грн/шт

18480 грн.

«Tesoro Electronics Inc.» - Американська компанія, заснована, буквально, в гаражі. Фірма, що розрослася за тридцять років до розмірів промислового гіганта на ринку металошукачів, спочатку була сімейним підприємством. Але її засновник, Джек Джиффорд, вже тоді був досвідченим інженером, двадцять років пропрацювшим в різних компаніях які випускають металошукачі. Його кар'єра почалася в компанії «Bounty Hunter». До цього він встиг попрацювати інженером-електронщиком в авіаіндустрії, а також в компанії Motorola. Влаштувавшись в компанію з виробництва металошукачів в 1975 році, Джек отримав нове хобі - шукання скарбів. Згодом це стало його пристрастю, і визначило його подальше майбутнє. Працюючи на одного з лідерів ринку металошукачів того часу, Джек вирішив створити свою власну компанію. Спільно з колегою вони заснували компанію «C & G technology». Однак, хоча компанією і було випущено кілька вдалих моделей, довго вона не прожила, і Джеку запропонували вакансію в «Fisher Labs».

У 1980 році весь досвід отриманий Джеком за роки роботи у різних виробників металошукачів, вилився в «Tesoro Electronics Inc.». Джек володів всією необхідною інформацією, зв'язками і ідеями, для створення конкурентоспроможної компанії. Він розумів, в яку сторону слід розвиватися металошукачам. Кожен металошукач випущений «Tesoro Electronics Inc.» не повинен був відставати за показниками від своїх конкурентів, але повинен бути легким, надійним, справлятися з будь-покладеним на нього завданням. Ще однією перевагою є відсутність різних непотрібних «примочок», які лише збільшують вартість приладу. Також з 1981 року кожен металошукач «Tesoro Electronics Inc.» має довічну гарантію від виробника, це було революцією в світі металошукачів

Рік за роком компанія розвивалася, удосконалюючи дизайн, характеристики своїх приладів. Деякі металошукачі «Tesoro Electronics Inc.» стали легендарними. Зараз з упевненістю можна сказати, що металошукачі «Tesoro» найлегші серед приладів з аналогічною функціональністю.

Інтернет магазин металошукачів "Фортуна" пропонує металошукачі «Tesoro Electronics Inc.» за найнижчою ціною в Україні. До кожного металошукача гарантовані подарунки. Офіційна гарантія на всі металошукачі від виробника!

Предзаказ Minelab Vanquish